Opinie

  1. kamil - ★★★★★

    Bardzo szybki załadunek jeszcze przed planowaną godziną od razu po zameldowaniu wjazd i pod rampę. Wózkowi w porządku jedynie ochrona można odnieść wrażenie że pracuje za karę. Jest parking na jakieś 8 zestawów i toitoi.

  2. radek gawlik ★★★★★

    Tu przynajmniej jak czekasz w klatce to grzejniczek w głowę grzeje, nie to co w Kutnie...

  3. Bartek Bartek ★★★★★

    Wjazd z marszu 30min po zaplanowanej Awizacji , szybko sprawnie . Magazynierzy pomocni ! Buty , Kamizelka , Kask ;) i wyjazd .

  1. Mate Mate ★★★★★

    Jest gdzie stanac na noc. Wzieli przed godzina awizacyjna. ( rozladunek). Mila osoba dzwoniaca. Po przyjezdzie isc odrazu sie zarejestrowac.

  2. Rafał Fortuna ★★★★★

    Dojazd do firmy bardzo dobry , parking przed, zakładem można śmiało nocować , rozładunek papieru od godziny 6 do 14. Rozładunek lewa strona , rejestracja przed wjazdem u ciecia , i przed wjazdem jak nie pada deszcz rozpinamy wszystkie pasy. Na parkingu toitoi , tak po 18 parking już był pełny parkowali widziałem nawet ci którzy nie mieli tutaj dostawy a wiedzieli że idzie przespać.

  3. Damian Koziel ★★★★★

    Witam zdążyłem odpiąć pasy i już telefona żeby wjeżdżać. Choć byłem awizowany na 9.00 a byłem plus minus 10.30. Szybki rozładunek pozdrawiam

  1. Robert Sokołowski ★☆☆☆☆

    Załadunek i rozładunek poszło szybko ale panowie z ochrony czują się tu jak panowie i władcy . Teraz już wiem dlaczego oni mają grupę inwalidzką. To jest masakra jakaś..

  2. Tomasz Molytevski ★★★★★

    Załadunek poszedł sprawnie. Było do godziny opóźnienia, lecz wjazd był od razu jak i załadunek. Ochrona miła i pomocna. Wózkowi bez owijania bawełnę, ładują od razu. Na terenie firmy znajduje się w miarę duży parking. Można tam śmiało pauze kręcić, po zgłoszeniu ochroniarzowi

  3. LeS Zek ★★★☆☆

    W dokumentach od spedycji rozladunek do 14 byłem po 13 miałem już wjechać i ochrona mi zadzwoniła że się spóźniłem bo awizacja na 12 i mnie już nie rozładują dopiero na dzień później.. ale udało się po niecałych 5h rozładować bo była awaria maszyny i wózkowy stał. Parking nie za duży ale jest i toitoi przed parkingiem stoi

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DS Smith Polska Sp. z o.o. Zakład Oława?

DS Smith Polska Sp. z o.o. Zakład Oława znajduje się przy Dzierżonia 57, 55-200 Oława, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DS Smith Polska Sp. z o.o. Zakład Oława?

Można skontaktować się z DS Smith Polska Sp. z o.o. Zakład Oława pod numerem +48 713 013 400

Jak można dotrzeć do DS Smith Polska Sp. z o.o. Zakład Oława?

Do DS Smith Polska Sp. z o.o. Zakład Oława można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements