Przywiozłem moje BMW E39 z problemem z przednią oponą. Przyjęli mnie tuż przed zamknięciem, wykonali świetną robotę, a obsługa była fantastyczna! Gorąco polecamy! :)
Zdjęcia
Opinie
-
Profinevski YouTube ★★★★★
-
Anita ★☆☆☆☆
Daje jedną gwiazdkę tylko z tego względu , że właściciel jest w porządku jako człowiek a czy kolwiek nie polecam jako mechaników ponieważ naprawiając nam samochód nie naprawili go wręcz przeciwnie rozwalili go do tekiego stanu , że auto musiała zabrać laweta do innego mechanika a zapłaciliśmy jeszcze za to kosmiczne pieniądze
-
Mateusz Dróżdż ★★★★★
Bardzo polecam, wszystko rzetelnie naprawione, bardzo dobra komunikacja z właścicielem
-
Anabolik ★☆☆☆☆
Błędna diagnoza to norma, przez nich zostały mi dodatkowe środki na naprawę około 5 tys. zł przez ich błąd, wjechałem na autostradę, żeby zadzwonić do mechanika (właściciela) serwisu, nie mogłem odebrać telefonu, dlatego nie polecam takiej wyceny
-
Artur Polosin ★☆☆☆☆
Serhij, właściciel stacji, jest dobrym człowiekiem, ale nie polecam tej stacji, skontaktował się ze mną z problemem, mianowicie wymianą łożyska przedniego koła i czyszczeniem układu sadzy, a także zapytał, dlaczego mam olej napędowy w oleju, po diagnozie powiedzieli mi, że należy wymienić wtryskiwacze i problem zniknie, a cena naprawy wyniosła ponad 3000 zł. olej został i potem go dolewam do oleju + wcześniej łożysko które prosiłem o wymianę nigdy nie było wymieniane. Potem przypomniałem im, że łożysko jest do wymiany i poprosiłem, żeby mi to zamówili, i w końcu to zmienili, a ja czekałem miesiąc na wymianę łożyska, a w każdą niedzielę przypominałem im sam i pytałem, czy o mnie nie zapomnieli, na co otrzymywałem odpowiedź „nie, nie zapomnieli”, a kiedy im to znowu przypomniałem, dostałem odpowiedź, jeszcze musiałem to spisać i zadzwonić, bo nie wszystko pamiętają!!!
-
PROTEINCHIK ★☆☆☆☆
Szanowni Państwo, Niestety, muszę wyrazić swoje głębokie niezadowolenie z usług świadczonych przez Państwa warsztat. Miałem problem z czujnikiem temperatury spalin, a Państwa mechanik zapewnił mnie, że czujnik jest sprawny i nie wymaga wymiany. W wyniku tej błędnej diagnozy doszło do zatkania filtra DPF, 3 czujników temperatury oraz ciśnienia co spowodowało konieczność wymiany kilku części, na które wydałem dodatkowo 4000 złotych. Zawiodłem się na profesjonalizmie Państwa mechaników, którzy nie tylko nie rozwiązali pierwotnego problemu, ale również doprowadzili do poważniejszych uszkodzeń mojego samochodu. Co więcej, stwierdzenie, że nic nie mogą zrobić w tej sprawie, jest dla mnie absolutnie nieakceptowalne. Dodatkowo, przy montażu turbosprężarki, Państwa mechanicy nie dokręcili rurek, co spowodowało ich wyrzucenie podczas jazdy pod ciśnieniem., z łączenia turbiny ciekł olej oring był przez nich zamieniony ale ten co oni postawili nie nadaje się do oleju wiec olej ciekł + brak śrubek przy turbo przed oddaniem samochodu wszystko było na miejscu To kolejny dowód na brak staranności i fachowości w wykonywaniu prac. Oczekiwałem rzetelnej i fachowej obsługi, a spotkałem się z brakiem kompetencji i niechęcią do rozwiązania problemu, który sam został przez Państwa mechaników oraz właściciela spowodowany. W związku z powyższym, nie mogę polecić Państwa usług i jestem bardzo rozczarowany 1 gwiazdka jest zbyt wysoka ocena jak na poniesione koszty przez osoby niekompetentne
-
DARIUSZ ★★★★★
Znakomicie ! Na czas, konkretnie i w normalnych cenach! Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MVA serwis?
MVA serwis znajduje się przy 3 Maja 20F, 55-200 Oława, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MVA serwis?
Można skontaktować się z MVA serwis pod numerem +48 574 565 657
Jak można dotrzeć do MVA serwis?
Do MVA serwis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku