Szybko, fachowo i skutecznie. Polecam
Opinie
-
Mateusz Sikora ★★★★★
-
Tomasz Łabanowski ★★★★★
Byłem w trasie i nieplanowanie zajechałem na warsztat. Pan Krystian naprawił awarię sprawnie i szybko nawet w sobotę. Był miły i wszystko wytłumaczył. Po godzinie znów ruszyliśmy w drogę. Polecam
-
kasia p ★★★★★
Bardzo miła i szybka obsługa.
-
Piotr S ★★★★★
Chłopaki się znają na gazie. Polecam
-
Michał tomczyk ★★★★☆
Świetna diagnoza i szybka wymiana części przez pracownika. Uwaga na szefa, gdyż dla zysku pół auta by wymienił.
-
Łukasz XXX ★☆☆☆☆
Witam Na początku zaznaczam , że poniższy opis nie ma na celu do zachęcania czy też zniechęcenia kogokolwiek do korzystania z usług warsztatu znajdującego się w Kuniowie. Jest to jedynie opis sytuacji jaka mnie spotkała. 1 października rozmawiałem z Panem odnośnie wymiany butli w moim aucie itd. tego samego dnia miałem czekać na telefon z potwierdzeniem ceny. Oczywiście tak się nie stało, dlatego dzień później sam przedzwoniłem aby dowiedzieć się co zostało ustalone. Niestety Pan Krystian zapomniał o mnie (rozumiem zdarza się) jednak powiedział że w poniedziałek 4/10 da mi znać. Rzecz jasna nie doczekałem się telefonu dlatego dzień później zadzwoniłem i po przeprosinach że musiałem czekać zostało wszystko ustalone. Ustalenia były takie że w środę 13/10 mam przyjechać na warsztat między 8-8.30 jeśli chciałbym odebrać auto tego samego dnia. Oczywiście zadowolony zaakceptowałem warunki i poprosiłem Pana Krystiana , że jeśli by coś się zmieniło to bardzo proszę o telefon ,ponieważ jestem w trakcie przeprowadzki i mam do pokonania dystans niemalże 250 km. Pan Krystian oczywiście powiedział że jest to normalne i że jeśli by coś się zmieniło to jak najbardziej zadzwoni i poinformuje o przełożonej wizycie i żebym, zrobił to samo jeśli coś mi „wypadnie”. 13 października po zaangażowaniu dodatkowej osoby aby odebrała mnie z warsztatu pojechałem w-g wcześniejszych ustaleń i chciałem zostawić auto. Wchodząc na warsztat właściciel spoglądał na mnie ze zdziwieniem i mówi że musi wyjść na zewnątrz by zobaczyć auto bo nie pamięta o co chodzi. Po wyjściu na zewnątrz Pan Krystian stwierdził, że może mi to zrobić ale dopiero w poniedziałek tj. 18.10. Patrzałem przez chwilę na niego i stwierdziłem że to jakiś żart i robi sobie jaja. (jeśli auto odstawiałby ktoś za mnie i powiedział że taka sytuacja miała miejsce to w życiu bym nie uwierzył). Szybko się okazało że to jednak prawda. Pan Krystian za nic miał wcześniejsze ustalenia. Także z wielkim zażenowaniem pożegnałem Pana „gazownika” i na pewno osobiście nie skorzystam już z usług w warsztacie wspomnianego wyżej Pana. Na całe szczęście w okolicach Kluczborka jak się okazuję są również specjaliści od autogazu . Suma sumarum z perspektywy kilku tygodni cieszę się, że opisana sytuacja miała miejsce gdyż dzięki temu mam nowego „gazownika” i dodatkowo kilkadziesiąt zł w kieszeni.
-
Marcin Turczyński ★★★★★
Super fachowiec, wcześniej golf4 zrobiony, 130 tys nakrecone, wymiana jedynie parownika.teraz zafira B, jestem zadowolony.zawsze pomoże, zidentyfikuje problem. W okolicy sądze że najlepszy montaż LPG.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Krysmech. ZHU. Wróbel K.?
Krysmech. ZHU. Wróbel K. znajduje się przy 46-200 Kluczbork, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Krysmech. ZHU. Wróbel K.?
Można skontaktować się z Krysmech. ZHU. Wróbel K. pod numerem +48 603 748 648
Jak można dotrzeć do Krysmech. ZHU. Wróbel K.?
Do Krysmech. ZHU. Wróbel K. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku