Opinie

  1. Marta Ka ★★★★★

    Pani Weronika jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Strzyże mi synka z uśmiechem na twarzy w dodatku robi to rewelacyjnie . Polecam rodzicom z małymi pociechami udać się do Pani Weroniki ❤️

  2. Anita ★★☆☆☆

    niestety efekt końcowy bardzo różnił się od tego zakładanego. Atmosfera i obsługa bardzo miła i profesjonalna

  3. Mati Mati ★★★★★

    Bywam rzadko , ale zawsze na urlopie korzystam z usług i jestem bardzo zadowolony za profesjonalizm , miłą obsługę i podejście do klienta ;-) polecam

  1. Wiktoria Burkowska ★★★★★

    Byłam na upięciu, pani Estera zrobiła niesamowitą robotę. Pięknie i delikatnie mnie uczesała, a muszę zaznaczyć że mam nie łatwe włosy, a ona mimo to wyczarowała cuda. Uśmiech, profesjonalizm, dwa słowa które idealnie opisują panią fryzjerkę. Polecam każdemu!

  2. Agata Burkowska ★★★★★

    Byłam na upięciu, pani Estera zrobiła niesamowitą robotę. Pięknie i delikatnie mnie uczesała, a muszę zaznaczyć że mam nie łatwe włosy, a ona mimo to wyczarowała cuda. Uśmiech, profesjonalizm, dwa słowa które idealnie opisują panią fryzjerkę. Polecam każdemu!

  3. Anna Pikuta ★★★★★

    Jestem klientką salonu od lat, bardzo polecam nie tylko ze względu na doskonały warsztat wszystkich fryzjerów, ale również ze względu na bardzo uprzejmą i opiekuńczą obsługę. Pełny profesjonalizm.

  1. Agnieszka Malik ★★★★★

    5 gwiazdek to za mało jak na taką usługę, pierwszy raz spotkałam się salonem który informuje klienta jak wygląda cały proces usługi w salonie, mianowicie o czasie, o następnym kroku co będzie po koleji robione itp naprawdę bardzo wyszkolony zespół, kulturalny, spokojny, cała załoga była zorganizowana każdy pomagał sobie nawzajem. Szczególe podziękowania dla P. Marceliny która profesjonalnie wykonała usługę i to jeszcze przeszedł wszelkie moje oczekiwania i teraz wiem że to będzie mój ulubiony salon Fryzjerski :) Polecam z całego serca

  2. Jagoda Strzelczyk ★★★★★

    Najlepszy salon w mieście. Zacznijmy od tego że moja wrażliwa skóra (głowy i nie tylko) źle reaguje na różne kosmetyki. Tutaj wystarczyło że o tym powiedziałam a znalazł się odpowiedni szampon. Pierwszy raz mycie włosów u fryzjera nie skończyło się swędzeniem i łuszczeniem skóry głowy. Samo mycie było przyjemne, temperatura wody była taka że nie czułam że w ogóle moje włosy są myte (tak samo myjka bo zawsze bolał mnie kark). Czesanie - tutaj w ogóle się zaskoczyłam a nawet zdecydowałam się na zakup szczotki w salonie. W domu już wykonałam pierwsze mycie włosów i szczotka sprawdza się na sucho i mokro a dodam że są takie miejsca gdzie robią mi się kołtuny mimo nałożenia odżywki - szczotka naprawdę jest warta zakupu. Jeśli chodzi o strzyżenie - z innych salonów zawsze wracałam niezadowolona, zmiany często mi się nie podobały, brakowało mi włosów a tutaj, no nie mogę się napatrzeć w lustro. Bywałam również w salonach w dużych miastach wojewódzkich i nigdy wcześniej nie byłam tak zadowolona ze strzyżenia, tak samo jak z produktów kupionych w salonie (chodzi o tą szczotkę). Polecam ten salon i Panią Esterę która mnie strzygła

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Brodacki Hubert. Salon fryzjerski?

Brodacki Hubert. Salon fryzjerski znajduje się przy Grunwaldzka 14, 46-200 Kluczbork, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Brodacki Hubert. Salon fryzjerski?

Można skontaktować się z Brodacki Hubert. Salon fryzjerski pod numerem +48 661 571 570

Jak można dotrzeć do Brodacki Hubert. Salon fryzjerski?

Do Brodacki Hubert. Salon fryzjerski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements