Super sklep taki się jeszcze nie urodził co wszystkim dogodził
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł Łabędzki ★★★★★
-
Leszek K ★★★★★
Polecam . Mój ulubiony sklep
-
JAGA ★☆☆☆☆
Omijać szerokim łukiem. Kierowniczka wulgarna i bardzo chamska. Kasjerka z łapanki nie ma pojęcia o niczym. Na szczęście mają konkurencję.
-
Shiro Tenshi ★☆☆☆☆
Jeśli masz słabe nerwy to nie polecam tam iść, żeby nie skończyć w szpitalu z problemami z sercem. Zakupy tam są nieprzyjemne, jest tam strasznie niechlujnie a atmosfera bardzo ciężka i napięta. Ani pracownicy ani kierowniczka nie potrafią obsługiwać kasy i nie znają się na marketingu, nie potrafią zrobić zwrotu i są bardzo wulgarne. Winę pracownika zrzucają na klientów, z ich strony widać kompletny brak zainteresowania swoją pracą. Pani kierownik dosłownie zwyzwała i upokorzyła starszą panią za to, że jej pracownica popełniła błąd i nawet nie przeprosiła za swoje nieprofesjonalne zachowanie wobec klienta. To skandal, że tacy ludzie z takimi manierami ( a raczej ich brakiem ) są zezwoleni do pracy z innymi ludźmi. Nie polecam, omijać.
-
White Tenshi ★☆☆☆☆
Jeśli masz słabe nerwy to nie polecam tam iść, żeby nie skończyć w szpitalu z problemami z sercem. Zakupy tam są nieprzyjemne, jest tam strasznie niechlujnie a atmosfera bardzo ciężka i napięta. Ani pracownicy ani kierowniczka nie potrafią obsługiwać kasy i nie znają się na marketingu, nie potrafią zrobić zwrotu i są bardzo wulgarne. Winę pracownika zrzucają na klientów, z ich strony widać kompletny brak zainteresowania swoją pracą. Pani kierownik dosłownie zwyzwała i upokorzyła starszą panią za to, że jej pracownica popełniła błąd i nawet nie przeprosiła za swoje nieprofesjonalne zachowanie wobec klienta. To skandal, że tacy ludzie z takimi manierami ( a raczej ich brakiem ) są zezwoleni do pracy z innymi ludźmi. Nie polecam, omijać.
-
Karolina Ślązak ★☆☆☆☆
Hot dogi w tej Żabce to jakiś żart, już któryś raz Bułka cała pęknięta i zimna!!! Mało sosu przez co cały hotdog jest suchy na maksa a parówka mocno letnia …
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?
Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy Ossowskiego 53, 46-203 Kluczbork, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?
Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?
Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku