Opinie

  1. Paweł Łabędzki ★★★★★

    Super sklep taki się jeszcze nie urodził co wszystkim dogodził

  2. Leszek K ★★★★★

    Polecam . Mój ulubiony sklep

  3. JAGA ★☆☆☆☆

    Omijać szerokim łukiem. Kierowniczka wulgarna i bardzo chamska. Kasjerka z łapanki nie ma pojęcia o niczym. Na szczęście mają konkurencję.

  1. Shiro Tenshi ★☆☆☆☆

    Jeśli masz słabe nerwy to nie polecam tam iść, żeby nie skończyć w szpitalu z problemami z sercem. Zakupy tam są nieprzyjemne, jest tam strasznie niechlujnie a atmosfera bardzo ciężka i napięta. Ani pracownicy ani kierowniczka nie potrafią obsługiwać kasy i nie znają się na marketingu, nie potrafią zrobić zwrotu i są bardzo wulgarne. Winę pracownika zrzucają na klientów, z ich strony widać kompletny brak zainteresowania swoją pracą. Pani kierownik dosłownie zwyzwała i upokorzyła starszą panią za to, że jej pracownica popełniła błąd i nawet nie przeprosiła za swoje nieprofesjonalne zachowanie wobec klienta. To skandal, że tacy ludzie z takimi manierami ( a raczej ich brakiem ) są zezwoleni do pracy z innymi ludźmi. Nie polecam, omijać.

  2. White Tenshi ★☆☆☆☆

    Jeśli masz słabe nerwy to nie polecam tam iść, żeby nie skończyć w szpitalu z problemami z sercem. Zakupy tam są nieprzyjemne, jest tam strasznie niechlujnie a atmosfera bardzo ciężka i napięta. Ani pracownicy ani kierowniczka nie potrafią obsługiwać kasy i nie znają się na marketingu, nie potrafią zrobić zwrotu i są bardzo wulgarne. Winę pracownika zrzucają na klientów, z ich strony widać kompletny brak zainteresowania swoją pracą. Pani kierownik dosłownie zwyzwała i upokorzyła starszą panią za to, że jej pracownica popełniła błąd i nawet nie przeprosiła za swoje nieprofesjonalne zachowanie wobec klienta. To skandal, że tacy ludzie z takimi manierami ( a raczej ich brakiem ) są zezwoleni do pracy z innymi ludźmi. Nie polecam, omijać.

  3. Karolina Ślązak ★☆☆☆☆

    Hot dogi w tej Żabce to jakiś żart, już któryś raz Bułka cała pęknięta i zimna!!! Mało sosu przez co cały hotdog jest suchy na maksa a parówka mocno letnia …

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?

Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy Ossowskiego 53, 46-203 Kluczbork, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?

Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?

Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements