Odradzam, radzę omijać z daleka szerokim łukiem. Zostawiłem swoje auto do zrobienia rozrządu Oczywiście wcześniej się konsultowałem odnośnie części jakie są potrzebne z tym Panem jak się później okazało pseudo mechanikiem. Nie wspomniał, że przy wymianie rozrządu w moim aucie dobrze by było wymienić pasek pompy oleju który mieści się w misce olejowej. Osobiście wiedziałem o tym fakcie, ale mechanik powinien zasugerować pożądane działanie tak, aby klient uniknoł zbędnych kosztów. Mimo to dałem mu szansę i umówiłem się ponownie i była podobna sytuacja żeby wymienić pasek pompy oleju należy rozpiąć rozrząd i oczywiście nie miałem paska rozrządu, ponieważ ponownie nie wspomniał P. M.K, więc pojechałem do najbliższej hurtowni motoryzacyjnej i zalatwiłem pasek rozrządu na godzinę 13. Złożyłem zamówienie i wróciłem do warsztatu i nagle się okazało, że mimo, iż zostałem zaplanowany z dużym wyprzedzeniem, to okazało się, że nic z tego dlatego, że ten pseudo mechanik wprowadzał kolejnego klienta nieświadomego na kanał, a ja zostałem pominięty totalnie. Dodam, że w innym aucie po wymianie hamulców wraz z tarczami po wyjeździe i przejechaniu 500 m usłyszałem stuki w kołach. Ku mojemu zdziwieniu wszystkie koła luźne i nie dokręcone. Jak żyje takiego partacza jeszcze nie widziałem.
Zdjęcia
Opinie
-
Jan Zieleniak ★☆☆☆☆
-
Ryszard ★★★★★
Od lat korzystam z uslug tego warsztatu . Zawsze usterki usuniete szybko i sprawnie .Jestem zadowolony i zawsze tu naprawiam auta moje i czlonkow rodziny.Polecam.
-
Łukasz Koszela ★☆☆☆☆
zrobiona "geometria na oko" kierownica krzywo, auto ściąga. Nawet dla ściemy nie chciało się rozstawić urządzenia pomiarowego.
-
PTRK Jchm ★★★★★
Urwana śruba od wahacza, szybka i sprawna naprawa mimo, że zapowiadało się gorzej. Pełen profesjonalizm, polecam.
-
Tomek Neumann ★☆☆☆☆
Nie polecam !!! Prymitywne ustawieniegeometrii kół. Po ustawieniu coś tarło przy kole, pojechalem spowrotem to stwierdził że jest wszystko dobrze ustawione a Problem jest z zawieszeniem i 90 zł. się poszło .... Pojechałem od razu do innego warsztatu ustawic na nowo Geometrie a tam wszystko pokazywało na czerwono . Po ustawieniu jest wszystko oky,W takim warsztacie z takim mechanikiem bym nawet wody do spryskiwaczy niedał sobie teraz dolać.Daleko od takiego mechanika !!!!
-
Remigiusz Prochota ★★★★★
Ustawianie kąta pochylenia kół osi tylnej po wymianie whaczy. Szybko sprawnie i bez zbędnych uwag. Umówiony na konkretną godzinę na kanał wjechałem co do minuty. Na tą chwilę polecam. A tak w ogóle to chyba nie znam nikogo kto byłby niezadowolony z usług Pana Marka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MAR-GAB" Mechanika Pojazdowa?
MAR-GAB" Mechanika Pojazdowa znajduje się przy Byczyńska 120, 46-203 Kluczbork, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MAR-GAB" Mechanika Pojazdowa?
Można skontaktować się z MAR-GAB" Mechanika Pojazdowa pod numerem +48 693 184 897
Jak można dotrzeć do MAR-GAB" Mechanika Pojazdowa?
Do MAR-GAB" Mechanika Pojazdowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku