Firma WIDMO!!! Łóżko zamowione ponad miesiąc temu, miało przyjechać w ciągu 21 dni. Kontakt z obsluga klienta to jakies pośmiewisko!! Automatyczna sekretarka jest ustawiona do kolejki nr 2, pozniej nic sie nie dzieje i nie ma połączenia z doradcą. Po 10 minutach wiszenia na linii w kolejce jako numer 2 sekretarka automatycznie przerzuca na sam początek połączenia i ponownie nakazuje wybrać opcję i przekierowanie na odpowiedni dział! Po jednorazowej korespondencji mailowej zostałam poinformowana ze lozko bedzie dostarczone między 12-13 grudnia. Do tej pory nikt się ze mna nie kontaktował, brak jakiejkolwiek informacji co sie dzieje, a lozka jak nie bylo tak nie ma!!! Nawet nie mozna anulować zamówienia!!! Dla przyszłych klientow- UNIKAC PLATNOSCI Z GÓRY BO MOZNA CZEKAC ZA LOZKIEM W NIESKOŃCZONOŚĆ!!! Nie polecam tej firmy, a reklamowanie się że "100% zadowolenie klienta" to jest pic na wodę i zwykle naciąganie!!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Angelika Rzoska ★☆☆☆☆
-
Tomek Cnotalski ★★★★★
Łóżko tapicerowane z pojemnikiem CATANIA Kolejne łóżko kupione w Big Meble, bo pierwsze zniszczyły koty ;-). Bardzo dobra jakość wykonania. Super wygląd. Pokrycie welurowe, koty nie dają radę je podrapać. Łatwy montaż. Bardzo solidne. Jedyną wadą jest brak możliwości wniesienia - przyjeżdża sam kierowca, bardzo pomocny, ale w pewnym wieku wnoszenie cholernie ciężkich paczek na 3 piętro to już problem. Sugeruję przemyśleć dodanie tej usługi, oczywiście odpłatnie. Sądzę, że sporo klientów z niej skorzysta.
-
karol ★★★★★
Polecam. Stosunek ceny do jakości na wysokim poziomie. Obsługa klienta bez zarzutu. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to do odklejającej listwy na rogu łóżka
-
BlueBell ★☆☆☆☆
Ta firma to tragedia! Solidnego sprzedawcę poznaje się po tym, jak radzi sobie w sytuacjach problematycznych a ten nie radzi sobie wogóle. Ten januszex biznesu meblarskiego powinno się zaorać. Dwa lata temu zamówiłam łóżko, okazało się, że przyszło w innej tkaninie niż zamówiona - zwróciliśmy je w celu wymiany tapicerki na taką, jaką zamówiliśmy. Początkowo wszystko w mailach wyglądało w porządku, jednak po krótkim czasie kierownik czy inna osoba odpowiedzialna za reklamacje zaczęła wmawaić nam, że to my się mylimy a oni wysłali nam właściwy kolor...przepychanka trwała dobre 2 tygodnie, w końcu zapomniano o nas bo podobno firma nie wyrabiała się z zamówieniami. Po około 4-5 tygodniach i moich usilnych próbach uzyskania jakiekolwiek odpowiedzi odnośnie odesłania łóżka w końcu je wysłano. Oczywiście kierownik próbował obciążyć nas kosztami wysyłki. Koniec konców wysłali nam dokładnie to samo łóżko, które im odesłaliśmy. Nie mieliśmy sił na dalsze pojedynki i zostawiliśmy juz tą sprawę. Bardzo przykre. Odradzam tą firmę każdemu. Kupiłam łóżko w Bodzio - dobrze wykonane, solidne, wysyłka 3 dni i kolor jaki chcieliśmy.
-
Katarzyna Wrzesińska ★★☆☆☆
Sofa nuoro dotarła dopiero za 3 razem. Dwa pierwsze terminy dostawy najpierw potwierdzone a później odwołane dzień wcześniej. Niestety w firmie poważnie szwankuje logistyka! Sofa za 3 razem dojechała tyle że o całkiem innym czasie niż było ustalone podczas zamawiania. I tu sprawa była postawiona tak, ta godzina i zero negocjacji. W dobie walki o klienta to jak strzał we własne kolano. Takie informacje powinny być podane w momencie zakupu „zapłać, a jak dojedzie to będzie”, usłyszałam też, że w tym kierunku (Warszawa) trasy są bardzo rzadko. W formie gratisu za te odwołania sklep dodał poduszki-to bardzo fajny gest. Reasumując, sklep ma asortyment fajny ale raczej nie na moje nerwy oczekiwanie na zakup.
-
Roman Sciesinski ★☆☆☆☆
Nie będę pisał opini o meblach, ponieważ nie udało i się ich kupić. Zamówiłem łóżko.Na stronie info że czas oczekiwania dziesięć dni. Minęło więcej. Dzwonię i dowiaduję się że jeszcze dwa tygodnie. Zrezygnowałem, kupiłem bardzo podobne gdzie indziej. Miałem je po dwóch dniach. Otrzymałem e-mail że rezygnację przekazano do księgowości w celu zwrotu pieniędzy. Minęło sześć dni roboczych, a kasy nie ma. Na infolini dowiedziałem się że mają na to dwa tygodnie. Czyli miesiąc obracają moimi pieniędzmi. Nie polecam tej firmy. Opieszałosć na każdym etapie.
-
Przemysław Szukała ★☆☆☆☆
Nie polecam tej firmy. Zamówiłem od nich lozko Perugia 180x200 i dwie szafki nocne. Łóżko... cóż, ciężko to jakkolwiek skomentować. Tragedia krótko mówiąc. Po pierwsze, nawierty porobione tak że nie pokrywały się z kątownikami do mocowania. Po drugie, źle zrobione wezglowie, różne odległości nawiertów. Między górą Łóżka a dołem kilka cm różnicy. Po trzecie, niestarannie wykonane elementy, widać na zdjęciach jak są obśrupane deski. Po czwarte, gdy zareklamowałem lozko myślałem że to jednorazowy błąd, każdemu się zdarza, ale jednak nie. Łóżko przyjechało nowe, to prawda tylko, że w stanie podobnym co poprzednie... a co gorsze odwierty do mocowania stelaża zrobione po przekątnych więc nawet nie dało się tego zamocować. Na jedyny plus to biuro reklamacji , ponieważ po tych wszystkich niemiłych sytuacjach Panie, zaproponowały albo wymianę albo zwrot srodkow i bardzo przepraszaly za to że ktoś zrobił coś takiego. Jednakże... wisienką na Torcie był telefon od szefowej BigMeble (tak sie Pani przedstawiła) z pytaniem dlaczego na Ceneo wystawiłem słaba opinie na szafki. Po podaniu argumentów Pani zaproponowała mi poduszki ozdobne lub 50 zł w zamian za usunięcie negatywnego komentarza....Myślę ze więcej nie trzeba nic mówić.
-
Artur None ★★★★★
Jestem pod wrażeniem. Obsługa klienta przemiła Łóżko Bergamo idealnie spasowane, montaż banalny. Wszystko pasuje perfekcyjnie. Wysyłka błyskawiczna. Szczerze 5 gwiazdek. Nistety zrobiłem błąd i nie zamówiłem szarego, ecru jest pięknie ale składałem w białych rękawiczkach sprobuje porozmawiac o tym z obsługą producenta. Tymczasem przykrywam wszystko nakryciem i nie używam. Żona płacze acz kolor był jej upatym wyborem;( Artur Kowalczyk Białystok
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BiG MEBLE?
BiG MEBLE znajduje się przy Kołłątaja 5, 46-203 Kluczbork, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do BiG MEBLE?
Można skontaktować się z BiG MEBLE pod numerem +48 778 875 805
Jak można dotrzeć do BiG MEBLE?
Do BiG MEBLE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku