Opinie

  1. kjos ★☆☆☆☆

    Wi3kszość przeszkód (raili itd) na skateparku jest zbyt trudna dla początkujących lub średnio zaawansowanych. Na dj'e, bmx'y park jest po prostu za mały. Jedyne pod co to miejsce jest dobre to pod typowo streetowe hulajnogi, i ewentualnie rolki ale też wątpię. W grudniu i styczniu skatepark jest kompletnie zamknięty, z argumentem "złe warunki pogodowe". Kiedy naprawdę na dworze jest 15 stopni, sucho, słońce. Rozumiem zwężenie godzin otwarcia, ale nie takie zamknięcie. W skrócie: Słabo wykorzystany teren, wątpliwie kompetętna administracja.

  2. hegemon hegemon ★☆☆☆☆

    10.12.2025 -sucho, słonecznie 15°C i zamknięte ???

  3. Attkiヅ ★☆☆☆☆

    Człowiek sobie przyjeżdża po szkole pojeździć, a skatepark zamknięty na 2 miesiące. Ogólnie większość rzeczy jest absolutnie tragiczna, jedno wybicie ma 16 różnych kątów, nie wspominając o masie zmarnowanego miejsca

  1. t t ★☆☆☆☆

    Skatepark czynny od 9:00 do 21. W środku lata jasno i chłodno jest od 6:00 ale po co można otworzyć o 9. Za to wieczorem można wydać pieniądze na prąd do oświetlenia. Można jeszcze wprowadzić bilety wstępu, za okazaniem dowodu tożsamości.

  2. Dawid Bogdan ★★★★☆

    Jest git nie ma niczego durnego jedyne plusy to takie że jedt tam woda w takim stojaku i pompka rowerowa w razie "w" Miłej zabawy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Skatepark?

Skatepark znajduje się przy Oławska 6, 49-306 Brzeg, Opolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Skatepark?

Do Skatepark można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements