Opinie

  1. Franek Kociencki ★☆☆☆☆

    Oszukują klientów ponieważ piszą że kebab jest otwarty a jest zamknięty i nie ma o tym informacji

  2. Franciszek Jaszcz ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Kebaba mięso nie dobre gumowe prosiłem o sos ostry nie dostałem frytki były zimne i na dodatek nie dostałem jednego kebaba obsługa nie była dla mnie miła

  3. Julia Konfederak ★★★★★

    Bardzo dobry kebab moim zdaniem większość negatywnych opinii jest tu tylko z nienawiści i próby wygryzienia z interesu

  1. Hasan Ahmed ★★★★★

    Byłem w wielu miejscach, ale ten sklep wyróżnia się świeżymi składnikami, aromatycznym mięsem i dużymi porcjami. Kebaby są idealnie grillowane, sosy są bogate i smaczne, a chleb zawsze ciepły i miękki. Personel jest super przyjazny i gościnny, a obsługa jest szybka nawet w godzinach szczytu. Niezależnie od tego, czy chcesz zjeść coś na szybko, czy zjeść spokojny posiłek, to miejsce zawsze trafia w sedno. Gorąco polecam każdemu, kto szuka autentycznych, pysznych kebabów!

  2. Adam O ★☆☆☆☆

    Ten kebab to zamach na życie. Smak jakby mięso miało więcej przeżyć niż ja, a po kilku godzinach – rollercoaster zdrowotny w wersji hardcore. Wymioty, biegunka i egzystencjalny kryzys w pakiecie. Serdecznie NIE polecam, chyba że chcesz poczuć się jak w reality show pt. "Przeżyj, jeśli potrafisz".

  3. Bolus Lolus ★☆☆☆☆

    Gdybym mógł dać minusową gwiazdkę, to bym dał. Kebab był tak „wyjątkowy”, że mój żołądek urządził imprezę ewakuacyjną całą noc – przez górę i dół jednocześnie. Pierwszy raz i zdecydowanie ostatni. Dzięki za traumę kulinarną – nie polecam nawet wrogowi!

  1. Jan Jan ★☆☆☆☆

    Totalna porażka. Mięso w kebabie było gumowe, miejscami twarde jak skała i pełne dziwnych chrząstek – ledwo dało się to przeżuć. Warzywa wyglądały i smakowały tragicznie, a o sosach lepiej nie wspominać… coś obrzydliwego. Kebab przypalony, a mimo pustego lokalu czekałem na niego aż 20 minut. Po tej "uczcie" skończyło się bólem brzucha. Jadłem wiele kebabów w swoim życiu, ale żaden nie był tak okropny jak ten. Nigdy więcej.

  2. Michał Witka ★☆☆☆☆

    Nie polecam, kebab przypalony, z 4 kebabow 3 nie były zjadliwe. Pan kiedy zobaczył ze się przypala zaczął spaleniznę drapać nożem i po zwróceniu uwagi powiedzial że nie zauważył przeprosił i zrobił nowe. Mięso lekko się kręci jednak do środka jest już ścięte i zimne, suche dawane do środka. W środku mało surówki i mało mięsa, sosy to głównie sam majonez. Jeśli chcecie zjesc cos lepszego to na pewno nie tam.

  3. Doktor Paj-Chi-Wo ★☆☆☆☆

    Mięso kiepskiej jakości, chyba najtańsze. Sosy tragiczne, -czosnkowy mdły, brak w nim czosnku. -ostry okropny, poza ostrością nic więcej, bardzo sztuczny. Wizyta koło 15:00 a surówek resztka. Dlatego też dużo tego tragicznego mięsa. Frytki przesolone. Zapowiadany czas oczekiwania 10-12 minut w rzeczywistosci około 25. Obsługa zamotana.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ZOHAIB KEBAB Wołczyn?

ZOHAIB KEBAB Wołczyn znajduje się przy Sienkiewicza 12, 46-250 Wołczyn, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ZOHAIB KEBAB Wołczyn?

Można skontaktować się z ZOHAIB KEBAB Wołczyn pod numerem +48 452 172 954

Jak można dotrzeć do ZOHAIB KEBAB Wołczyn?

Do ZOHAIB KEBAB Wołczyn można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements