Opinie

  1. natalia jaceniuk ★★★★★

    Pani doktor bardzo miła i profesjonalna,protezowalam się u niej ,już wiele lat wszystko w porządku,do dzieci też ma dobre podejście,moja córka bała się wszystkich dentystów w Namysłowie,a do pani Barbary chodzi do dzisiaj.Polecam!

  2. Ewelina Krutel ★★★★★

    PANI BASIA TO bardzo ciepła osoba, świetne podejście do pacjenta(również do dzieci), wszystko dokładnie zawsze wytłumaczy. Nie wyobrażam sobie, żebym miał korzystać z usług innej dentystki. Atmosfera i podejście personelu super,w gabinecie czułam się bardzo komfortowo,jestem bardzo zadowolona,polecam.

  3. Justyna Wereszczyńska ★★★★★

    Polecam ten gabinet w stu procentach!!! Leczę sie tam od kilkunastu lat i po każdej wizycie jestem bardzo zadowolona! Cenie indywidualne i profesjonalne podejście. Niektóre plomby mam od 20 lat i nic sie z nimi nie dzieje.

  1. Aleksandra Głąb ★☆☆☆☆

    Przestrzegam przed wizytą u tej pani!!!! Poszłam na kontrolę bez żadnych objawow i okazało się, że trzeba wyleczyć ok 7 zębów (które według innego lekarza nie wymagały naprawy). Zdegradowano mi totalnie uzębienie. Doszło do tego, że nie mogłam gryźć, pić przez okres kilku miesięcy. Spożywałam posiłki tylko górnymi zębami. Niesamowite cierpienie + wysoka gorączka. Kiedy poszłam zareklamować obniżano mi wypełnienie, gdy to nie pomogło usłyszałam tylko, że mam nadwrażliwość zębów (naprawdę????? I przez nadwrażliwość nie mogę ugryzc np. ugotowanego letniego ziemniaka??). Do tego kultura na bardzo niskim poziomie. Początkowo nie zgodziłam sie na zmianę amalgamatu(który w ogóle mi nie przeszkadzał), jednak zostałam bardzo zle potraktowana. Przekonałam się, że chamstwo nie zna granic.. Pod naciskiem, wierząc, że lekarz ma większą wiedzę ode mnie-zgodziłam się na leczenie wszystkiego, po czym bardzo szybko zaczęłam żałować swojej decyzji. Do dziś nie mogę się uporać z naprawa tych samych zębów po tej pani (bo lekarzem niestety nie odważę się nazwac tej osoby). Na szczęście trafiłam na innego specjalistę w Opolu (mediteka - dr. Wiola-polecam serdecznie), który uratował mi "życie". Niestety piekło wywołane kosztowało mnie między innymi sporo nerwów, stresu, nakładu finansowego (przez tą całą sytuację wydałam ok 4-5 tysięcy). Okazało się, że mam zniszczona miazge i wyszło kilka przykrych niespodzianek, z którymi próbuje się uporać do dziś (od wizyty w tym gabinecie minęło ponad pół roku).

  2. Oliver ★★★★★

    Najlepszy Gabinet w Namysłowie, miło, przyjemnie, a najważniejsze skutecznie. Pani Doktor Pomocna w każdej chwili. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet Stomatologiczny?

Gabinet Stomatologiczny znajduje się przy Fabryczna 5, 46-100 Namysłów, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet Stomatologiczny?

Można skontaktować się z Gabinet Stomatologiczny pod numerem +48 774 101 125

Jak można dotrzeć do Gabinet Stomatologiczny?

Do Gabinet Stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements