Opinie

  1. Piotr Piotrowski ★★★★☆

    Stacja paliw położona w centrum miasta, niedaleko starówki. Ceny paliwa normalne, podobne jak na innych stacjach w okolicy. Obsługa miła. Piłem tutaj kawę, nie mam żadnych uwag, mleko nie było przegrzane. Całkiem spory parking, jest gdzie zostawić auto. Z minusów trochę mała liczba dystrybutorów, myślę, że mogą tworzyć się tutaj kolejki.

  2. Adrian ★☆☆☆☆

    Byłem wiele razy na stacji w Namysłowie sprzedawcy bardzo Okazują niechęć do klienta atmosfera bardzo nie przyjazna bardzo nie komfortowe miejsce zamawiając hot doga dostałem zimną parówkę korzystałem wiele razy z tej stacji niestety bardzo się na niej zawiodłem

  3. TOMASZ Z ★☆☆☆☆

    Dramat... ludzie w kolejce a kierownik z pracownica pogawędki na zapleczu. Ja zwróciłem uwagę to strasznie obrażeni że pracować muszą. Nie polecam

  1. Jacek Kalitowicz ★★☆☆☆

    Oszukują na rabatach, zatankowałem paliwo zrobiłem zakupy dziewczyna w kasie rozdzieliła to na oddzielne transakcje i w ten sposób dostałem rabat tylko za zakup paliwa. Nie polecam

  2. Yuliia Panfilova ★☆☆☆☆

    Jechałam długą drogą, przejeżdżając przez miasto Namysłów. Postanowiłam skorzystać z aplikacji na Orlenie. Ale po prostu nie pozwolili mi, musiałam czekać. Nawet nie wiem, jakie prawo na to pozwala. Tylko 4 osoby mogą wejść. Ludzie muszą czekać na zewnątrz. Nie można też wejść do toalety. Ochrona nie wpuści cię. To po prostu kpiące nastawienie. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Jestem zaskoczona. Ludzie, wiedzcie jedno, jeśli chcecie zrobić zakupy i skorzystać z toalety w Orlenie, to po prostu mogą was nie wpuścić.

  3. ADRlAN ELlT ★★★★★

    Dzisiaj jest dobry dzień pogody na stacji PKP Bierutów VlD

  1. Patrycja ★☆☆☆☆

    Tragedia… Zapytałam grzecznie Panią czy zrobi mi konkret burgera na świeżo ponieważ nie było go w witrynie. Niestety usłyszałam „ale ja Go nie zrobię tak szybko” powiedziałam,że poczekam w dodatku przyjechałam sobie na spokojnie zjeść i nic mnie nie goniło. Wyglądało to tak jakby mi go Pani (na plakietce było imię Ania) nie chciała go zrobić. Po czym nie zaprosiła mnie wcale do kasy tylko zastanawiała się czy go zrobić czy nie. Zapytałam czy mam zmienić stacje ale koleżanka ze zmiany przeprosiła mnie za koleżankę, zaprosiła do kasy i sama wykonała mi burgera. Chyba Pani Monika ale nie pamietam imienia Pani która uratowała sytuacje. Duży plus dla Pani (chyba Moniki) dodatkowo znała promocje z aplikacji i pomogła aktywować kupon

  2. Ba Bi ★★★★★

    Dobre jedzenie, szczególnie ekspedientka o imieniu Monika bardzo uprzejma miła i kontaktowa.

  3. Łukasz Jasiński ★★☆☆☆

    Stacja ok, ale myjnia... Jak nie awaria to niedomywa samochodu. Samochód wyjechał brudny na dole. Progi i zaoblenia nietknięte przez szczotki. Wnęki zderzaka brudne, szczotki do wymiany.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Paliw ORLEN?

Stacja Paliw ORLEN znajduje się przy Bohaterów Warszawy 18, 46-100 Namysłów, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw ORLEN?

Można skontaktować się z Stacja Paliw ORLEN pod numerem +48 242 564 083

Jak można dotrzeć do Stacja Paliw ORLEN?

Do Stacja Paliw ORLEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements