Opinie

  1. Eva C ★★☆☆☆

    Byłem tam i kupiłem kilka polskich ciast. Drozdówka z rabarbarem, sero jabłkowy placek, sernik z czekoladą. W niektórych czuć było sodę oczyszczoną. W pozostałych jakość składników jest poniżej normy. Kiedyś przychodziłem tu, odwiedzając rodzinę i nigdy nie było tak niskiej jakości. Dałem dwie gwiazdki, mając nadzieję, że się poprawią, ale okropne, jeśli chcesz przynieść je jako prezent lub mieć gości. Lepiej iść do lidla.

  2. Ewa Świderska ★★☆☆☆

    Jak dla mnie bardzo słabo. Byłam przejazdem, poszłam skuszona opiniami. Chleb na zakwasie nieciekawy, a już ciastko - oponka niezjadliwe, tak nasiąknięte tłuszczem! Przełożyłam do papierowej torebki i można zobaczyć jak wygląda. Do tego Pani obsługująca niechętnie, pouczająca, że jak włożę ciastko do tej samej torebki co chleb to będzie śmierdziało i generalnie ble. A to mija decyzja, nie chcę nadużywać foliowych torebek (papierowych nie ma.). Może mają inne dobre wyroby, tych nie polecam.

  3. Bolesław Kardynał ★★★★★

    Bardzo dobrze są promocje

  1. Mirko Jokic ★★★★★

    Dodatkowy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piekarnia?

Piekarnia znajduje się przy Bohaterów Warszawy 8, 46-100 Namysłów, Opolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Piekarnia?

Do Piekarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements