Byłem tam i kupiłem kilka polskich ciast. Drozdówka z rabarbarem, sero jabłkowy placek, sernik z czekoladą. W niektórych czuć było sodę oczyszczoną. W pozostałych jakość składników jest poniżej normy. Kiedyś przychodziłem tu, odwiedzając rodzinę i nigdy nie było tak niskiej jakości. Dałem dwie gwiazdki, mając nadzieję, że się poprawią, ale okropne, jeśli chcesz przynieść je jako prezent lub mieć gości. Lepiej iść do lidla.
Opinie
-
Eva C ★★☆☆☆
-
Ewa Świderska ★★☆☆☆
Jak dla mnie bardzo słabo. Byłam przejazdem, poszłam skuszona opiniami. Chleb na zakwasie nieciekawy, a już ciastko - oponka niezjadliwe, tak nasiąknięte tłuszczem! Przełożyłam do papierowej torebki i można zobaczyć jak wygląda. Do tego Pani obsługująca niechętnie, pouczająca, że jak włożę ciastko do tej samej torebki co chleb to będzie śmierdziało i generalnie ble. A to mija decyzja, nie chcę nadużywać foliowych torebek (papierowych nie ma.). Może mają inne dobre wyroby, tych nie polecam.
-
Bolesław Kardynał ★★★★★
Bardzo dobrze są promocje
-
Mirko Jokic ★★★★★
Dodatkowy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Piekarnia?
Piekarnia znajduje się przy Bohaterów Warszawy 8, 46-100 Namysłów, Opolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Piekarnia?
Do Piekarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku