Opinie

  1. Labubu ★☆☆☆☆

    Totalna porażka. Kebab wyglądał jak resztki z wczoraj, mięso spalone i twarde jak podeszwa, sos bez smaku, a warzywa stare i zwiędłe. Wszystko zimne, jakby ktoś wyjął to z lodówki. Obsługa bez jakiegokolwiek zainteresowania – zero kultury, zero chęci. Najgorszy kebab, jaki jadłem, nigdy więcej tam nie wrócę. Kebab Nook 100% lepszy.

  2. Zrebak ★☆☆☆☆

    Ogolnie kebab raczej poprawny choc na standardy ogólnopolskie wśród kraftowych kebabów szalu nie robi lawasz raczej sredni i mocno rozpadajacy się tylko 1 mięso do wyboru w dodatku to tańsze a cena jednak wieksza niz w Warszawie przy wołowinie. Kurczak ogolnie bardzo dobry w smaku aczkolwiek czasem sie trafi dzień gdzie sie dostaje mocno wysuszonego/zbyt spieczonego nad proporcjami również mozna popracowac poniewaz w stosunku do warzyw ono ginie. Chcialem spróbować karkówki natomiast nie jest ona dostępna, poniewaz jedynie w piatki i soboty jest na stanie a od tygodni akurat budka zamknieta bez zadnego info (moze akurat takiego pecha mam) i z wyłączonym telefonem - za to ocena spada z 3 do 1 (slabe prowadzenie biznesu)

  3. Dawid Kącki ★★★★★

    Konkretny bydlak, za odpowiednią cenę. Mięsko pysznie przyprawione, dobrze przypieczone a warzywa świeże i smaczne! Wrócę na pewno!

  1. Piotr ★★★★★

    Kebab super. Jeśli budka tam nie stoi warto zajrzeć na Facebooka. Mięso doprawione soczyste. Sosu w sam raz a a czas realizacji bardzo szybki. Porcja zacna da sie najeść.

  2. Krzysztof Markowski ★★★★★

    Szczerze polecam Krafcik Kebab. To czego doświadczyłem dzisiaj nie zapomnę już nigdy. Kebab który dostałem był przepyszny. Wszystko tam grało. Czuć, że produkty świeże i bardzo dobrej jakości. Wielkość kebaba powala. Był bardzo duży. Obsługa bardzo sympatyczna. Porozmawiać można z szefem i miło poczekać na kebaba. Z czystym sumieniem mogę polecić ten punkt.

  3. Asia Kotyk ★★★★★

    Przemiły Pan, który robi niesamowite smaczne i duże kebaby, porcja była tak ogromna, że nie dałam razy zjeść na raz co mi się nigdy nie zdarzyło (brałam serowe rollo a chłopak frytokebab) Naprawdę polecam, warzywka świeże, mięso smaczne. Na pewno zawitamy jeszcze raz.

  1. Natan “MatiDestruktor1999” Brandys ★★★★★

    Super kebabik, widać na pierwszy rzut oka, że jest kraftowy, robiony z pasją, zupełna odskocznia od tego co było dotychczas w namysłowie. Super obsługa , jakość produktów na wysokim poziomie, wszystko świeże i smaczne, oraz pomógł mi z depresją. Polecam każdemu i zgadzam się z opinią kolegi pode mną.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Krafcik Kebab?

Krafcik Kebab znajduje się przy Parkowa 26, 46-100 Namysłów, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Krafcik Kebab?

Można skontaktować się z Krafcik Kebab pod numerem +48 787 261 974

Jak można dotrzeć do Krafcik Kebab?

Do Krafcik Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements