Nie polecam!!! Zdjęcia zrobione do dowodu osobistego w tym zakładzie to totalna porażka. Zdjęcia nadają się tylko do utylizacji. A w środku zakładu bałagan.
Opinie
-
Krzysztof Lubojański ★☆☆☆☆
-
Andrzej Bąk ★☆☆☆☆
Zero profesjonalizmu, nawet nie poinformują o przesuwającym się terminie realizacji. Po 3 wizytach zapewnieniach że już działamy odezwiemy się z projektami. Półtorej tygodnia i zero efektu. Rozumiem awaria ale to się informuje klienta o przedłużającej się awarii. A nie czeka w nieskończoność. NIE POLECAM tego wykonawcy jako projektanta ulotek i wizytówek. Omijać szerokim łukiem.
-
Patryk Bonkosz ★☆☆☆☆
Zdjęcie do dowodu wykonane po amatorsku i na odwal. W studiu panują bardzo złe warunki oświetleniowe, na zdjęciu twarz mi się błyszczy a na domiar złego fotograf nawet nie zwrócił mi uwagi że mam włosy przyczepione do twarzy (byłem po wizycie u fryzjera). Koszt takiej usługi 50 zł. Odradzam i przestrzegam, w warunkach domowych można zrobić lepsze zdjęcie telefonem komórkowym.
-
J. Matkowska ★☆☆☆☆
To moja pierwsza opinia i mam nadzieję ostatnia tego typu. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca. Prace dyplomowe drukowane są w okładkach chińskiej jakości. Literki na nich "wykruszyły się" jeszcze przed dotarciem do klienta. Złota farba schodzi jak się ją wręcz lekko dotknie... Jedna z prac w miękkiej oprawie została wydrukowana w następujący sposób: strona tytułowa prawidłowo, reszta czyli ok 100 stron do góry nogami. Skandal. Nadaje się do śmieci. Na nich brud widoczny na zdjęciach nie do usunięcia. Co do zdjęć też mam uwagi, co również widać (precyzję cięcia). A miały iść do dyplomu... W pewnym momencie praca w twardej oprawie rozpadła mi się w rękach , kartki nie były ani zszyte, ani sklejone. Nie dało się tego znów złożyć. Do wyrzucenia! Brak słów. Do tego zupełny brak zrozumienia klienta, nie wywiązanie się z powierzonych wytycznych do realizacji. Nie dostałam ani płyty ani koloru okładki o jaki prosiłam, ani żadnej informacji, że owej brak. Rażący brak kompetencji. Gdy klient zwraca uwagę na zaistniałe niedogodności przez maila, zamiast chęci pomocy w ramach reklamacji dostaje odpowiedź UWAGA CYTUJĘ: "Nie mam ochoty z Panią dyskutować i uznam, że ma Pani gorszy dzień i próbuje wyładować swoją frustrację na kimś przypadkowym." No tak, pieniądze przelane teraz można obrażać klienta. Radzę najpierw dokładnie sprawdzić produkt u tego pana przed zapłatą a najlepiej omijać to miejsce szerokim łukiem. Dodam, że osobiście pojawiłam się w firmie, by pokazać te uchybienia (jedynie pokazać nad czym powinni popracować a nie oskarżać) to już na początku wypraszano mnie z lokalu. Znalazłam niedaleko inną firmę, która nie kazała mi czekać kilka dni, zrobiła te rzeczy w 10 minut przy mnie, w wysokiej jakości, z uśmiechem na twarzy i połowę taniej. DZIĘKUJĘ.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fotokurier?
Fotokurier znajduje się przy Bohaterów Warszawy 3a, 46-100 Namysłów, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fotokurier?
Można skontaktować się z Fotokurier pod numerem +48 604 435 135
Jak można dotrzeć do Fotokurier?
Do Fotokurier można dotrzeć, korzystając z poniższego linku