Opinie

  1. Tomasz Nykiel ★☆☆☆☆

    Dość długo czekałem w dziale obsługi klienta aż ktoś zainteresuje się mną. Czekałem po odbiór paczki. Obsługa bez zainteresowania spacerowała sobie po sklepie. Trwało to dosyć długo.

  2. sebastian brandys ★☆☆☆☆

    Szkoda że niżej się nie da ocenić , ze względu na obsługę oszustwa jakich dopuszcza i naciąganie na kasę sieć napewno niczego więcej tam nie zakupie .

  3. Piotr ★☆☆☆☆

    Słabe jest podnoszenie cen przed black friday/ świętami żeby na święta i black friday je obniżyć do ceny która cały czas obowiązuje. To jest oszustwo i wprowadzenie konsumenta w błąd co jest karane. Dotyczy to wszystkich waszych sklepów

  1. Jan Kowalski ★☆☆☆☆

    Obsługa niemiła, odzywają się jak do Psa. Zero szacunku i pomocy. Kim ja w końcu jestem klientem czy… nawet nie można tego porównywać bo nikogo tak się nie powinno traktować. Począwszy od ludzi aż po zwierzęta. Dno totalne jeśli chodzi o obsługę. Dodatkowo oszuści manipulujący na niewiedzy klienta i wykorzystują to przeciwko niemu. Sklep staje się profesjonalny poprzez pomoc i współpracę z zadowolonym klientem a nie po udanym wyłudzeniu, oszustwie, wykorzystaniu i perfidnej manipulacji. Nigdy więcej tu nie wrócę!

  2. Krzysztof _ ★☆☆☆☆

    Obsługa klienta to dno byłem dzisiaj około godziny 13 z zamiarem kupna agd to 2 trole kita cisną przy biurku tak że nie idzie w słowo wejść po czym dołączył 3 ale zajęty nie obsługuje bawi się telefonem, kolejny schował się za towarem kasy puste informacja wszystko jest w necie nie doradzają czasu nie mają jak w necie to zamknąć ten bałagan a nieroby do zwolnienia zamówiłem ale nie w media nigdy więcej klienci jak błędne owce za karę przychodzą kolejka 20 osób a tu las-palmas niema nikogo co by ruszył towarzystwo mam nadzieję że zobaczę obsługę jak chodniki zamiatają!!!

  3. Mariusz Boduch ★★★★★

    Dobrze zaopatrzony sklep z dogodnym parkingiem. Obsługa miła, kompetentna i pomocna (Pan Wojciech).

  1. Liwia Nowak ★★★★★

    Obsługa w tym sklepie jest na najwyższym poziomie! Pracownicy są zawsze uprzejmi, pomocni i profesjonalni. Chętnie doradzają, odpowiadają na pytania i dbają o to, aby zakupy były przyjemnością. Widać, że zależy im na klientach. Zdecydowanie polecam!

  2. Barbara Klimas ★★★★★

    Wizyta w sklepie bardzo udana! Obsługa bardzo kompetentna i cierpliwa. Udało się wybrać najlepszy odkurzacz, który super się sprawuje. Może nie jest to najbliższy dla mnie Media, ale na pewno wart podróży. Dziękuję za pomoc:)

  3. Agnes H ★★★★★

    Bylam klientka tego sklepu i jestem bardzo zadowolona z obsługi i doradztwa, szczególnie podziękowania składam na ręce Pana Andrzeja. Jest to sieciowka i różnie bywa z ludzmi i ich profesjonalnym podejściem do kupujących ale w tym konkretnym przypadku polecam. Expres do kawy....petarda!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Media Expert?

Media Expert znajduje się przy gen. Sikorskiego 6, 46-100 Namysłów, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Media Expert?

Można skontaktować się z Media Expert pod numerem +48 774 031 007

Jak można dotrzeć do Media Expert?

Do Media Expert można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements