Opinie

  1. Aneta Iżykowska ★☆☆☆☆

    Restauracja z sushi nie istnieje, brak odzewu na telefon. Nie polecam

  2. Michał Roś ★★☆☆☆

    Restauracja o ile się zgadza z opisem powinna być czynna do 21. O godzinie 20 20 drzwi zamknięte a dodzwonić się nie da..

  3. Andzelika Ploszaj ★★★☆☆

    Dania wyglądają bardzo ładnie. Ramen zanim dotarł do stolika stał kilka minut na kuchni - bulionu prawie w nim już nie było. Makaron wyciągnął wszystko. Zawartość nie zgadzała się z tym co było napisane w menu. Makaron nie był dobrze wymieszany podczas gotowania ponieważ sporą jego część była sklejona. Smak bulionu - tego co udało się spróbować - na plus. Natomiast sushi... Jedno z bardziej średnich jakie jadłam. Na minus jest użycie kimchi jako ostrego sosu do polania rolek. Nie mój klimat. Tym razem ryż potrzebował jeszcze chwili w szybkowarze ponieważ zdarzały się kawałki które były bardzo wyczuwalne. Jeżeli jesteś osobą która wiele razy jadła różne sushi, próbowała świetnych ramenow... Nie znajdziesz tu tego czego oczekujesz. Obsługa na plus. Czystość na plus.

  1. Bartłomiej Dobroc ★★★★★

    Pyszne, starannie przygotowane sushi. Świetny ramen - istna eksplozja smaków. Szeroki wybór win i koktajli. Lokal zrobiony z gustem, świetna obsługa i wyjątkowy klimat. Napewno tam wrócę.

  2. Alicja A. (Alutek) ★★★☆☆

    Mam mieszane uczucia… Z wystawieniem oceny wstrzymałam się do więcej niż jednej wizyty aby być obiektywną. Przy pierwszej wizycie zaczęło się bardzo dobrze i stopniowo entuzjazm malał: pyszne przystawki (tatar + hermelin) przez taki sobie obiad aż do przeciętnego deseru. Wino ok - niezły wybór. Na minus: - ZAPACH: w lokalu na wejściu wita Cię ostry „zapach” ryb oraz/lub oleju. Bardzo nieprzyjemnie siedzi się podczas niedzielnego obiadu czy randki w oparach smażeniny. Byliśmy trzy razy i za każdy razem był ten sam problem. - Frytki wyglądały i smakowały jak gotowce z mrożonki (uważam, że to przesada w tej cenie) - Deser: polecony przez kelnera fondant jest to gotowiec z mrożonki, identyczny w smaku i wyglądzie jak ten którego można kupić w Lidlu czy w kilku innych lokalach w Namysłowie. - Do steka dostałam zwykły nóż obiadowy(!) co jest totalnie poronionym pomysłem, bo nie dało się go przekroić, mięso było miażdżone nożem. Zwróciłam obsłudze na to uwagę – przyznano mi rację… i tyle Xd Zostawiłam, niezjedzony praktycznie cały stek z polędwicy i kelner zabierając talerz kompletnie się tym nie zainteresował – uważam, że jest to MEGA nieprofesjonalne. - Sushi: jedno z gorszych jakie jadłam. Za pierwszym razem myślałam, że po prostu źle trafiłam i dałam im drugą szansę, ale było jeszcze gorzej: rolki się rozpadały, ryba była sucha, łosoś wyjątkowo niesmaczny. Za drugim razem zamówiłam zestaw na wynos na konkretną godzinę i czuć było niestety, że moje sushi przygotowano dużo wcześniej i tak sobie „stało i czekało” – o czym nie zostałam poinformowana. Na plus: - miła obsługa - bardzo smaczne i ładnie podane przystawki (Tatar świetny – zamawiałam kilka razy, zarówno w lokalu jak i na wynos, za każdym razem był dobry) Podsumowując: restauracja ma potencjał, ale jest sporo do poprawy. Kibicuję aby się udało, na pewno przyda się w Namysłowie porządny, ładny lokal z dobrym jedzeniem innym niż kebab/pizza, gdzie można umówić się na randkę czy zjeść niedzielny obiad itd.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Umami by Limba?

Umami by Limba znajduje się przy Oławska 13, 46-100 Namysłów, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Umami by Limba?

Można skontaktować się z Umami by Limba pod numerem +48 788 772 772

Jak można dotrzeć do Umami by Limba?

Do Umami by Limba można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements