Witam,Bardzo szybki rozładunek i załadunek pracownicy i ochrona bardzo życzliwi ludzie polecam!!!
Opinie
-
Albin Szewczyk ★★★★★
-
Jakub Grudzień ★★★★★
Jestem po rozładunku 6:10 wjazd 6:20 wyjazd wszyscy mili i uśmiechnięci i do tego pomocni nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy
-
Rafal Rogaliński ★☆☆☆☆
Tragedia Pani podpisująca dokumenty na rozładunku nie mam pojęcia co za dokumenty podpisuje
-
Azarath ★☆☆☆☆
Na ulicy zakaz zatrzymywania a jak podjedziesz pod szlaban to wielkie oburzenie ze strony ochrony, że jak to tak proszę najpierw wrócić na ulice a dopiero potem przyjść się zameldować, oczywiście nie ma jak cofnąć bo miejca tyle co na lekarstwo a do środka cię nie wpuszczą żebyś zawrócił, więc odstawiasz fikoły żeby wycofać. Typowy PRLowski mental. Jesteś pierwszy raz ale masz wiedzieć wszystko na strzała, zupełnie jak w urzędzie.
-
Adam Bajer ★☆☆☆☆
Na załadunek potrzeba kilka godzin czasu. Firma porażka
-
Hubert Olszówka ★☆☆☆☆
Dno i 2 metry mułu. Awizacja na 16, podjazd przed awizacją do ściągnięcia 3 pal. Rejestracja na ochronie i czekamy na telefon, wjeżdżają na plac auta które przyjechały dużo później. Auta z 16 stoją nadal (jest 20:00)
-
Michal Stefan ★☆☆☆☆
Ta firma to porażka od jakiegoś czasu, niby brakuje rak do pracy. 7h czekania na rozładunek który trwa w moim przypadku 15min. Kolejka jest tylko słownie bo wjeżdżają kierowcy którzy przyjechali 3h po mnie. Jeździmy tutaj od roku i nigdy nie było takich problemów. Teraz jak mam tutaj jechać do rzygam.
-
Krzysztof ★☆☆☆☆
Wjazd kierowców na Velmet niby obowiązuje kolejka nic bardziej mylnego jesteś piąty ale przyjeżdżają ciężarówki których kolejka nie obowiązuje i tak naprawdę nie wiesz kiedy wjedziesz wózkowi to też dziwna historia jeden jeździ z dwoma pustymi paletami a drugi robi wszystko zał i roz. Nie wiem kto w tej firmie to ustala ogólnie beznadzieja.
-
Andrzej Becker ★☆☆☆☆
Słabo. Oczekiwanie na swoją kolejkę na ulicy i pilnowanie samemu kto za kim jest. Zero jakiegoś porządku, który pilnowała by ochrona. Wystarczy pobrać numer telefonu i dzwonić do kierowcy, który powinien wjeżdżać. Zamiast odpoczywać muszę wybałuszać gały żeby mnie nie objechali. Naprawdę słabo.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Valmet Automotive Sp. z o.o.?
Valmet Automotive Sp. z o.o. znajduje się przy Transportowa 1, 68-200 Żary, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Valmet Automotive Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z Valmet Automotive Sp. z o.o. pod numerem +48 684 596 000
Jak można dotrzeć do Valmet Automotive Sp. z o.o.?
Do Valmet Automotive Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku