Opinie

  1. Albin Szewczyk ★★★★★

    Witam,Bardzo szybki rozładunek i załadunek pracownicy i ochrona bardzo życzliwi ludzie polecam!!!

  2. Jakub Grudzień ★★★★★

    Jestem po rozładunku 6:10 wjazd 6:20 wyjazd wszyscy mili i uśmiechnięci i do tego pomocni nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy

  3. Rafal Rogaliński ★☆☆☆☆

    Tragedia Pani podpisująca dokumenty na rozładunku nie mam pojęcia co za dokumenty podpisuje

  1. Azarath ★☆☆☆☆

    Na ulicy zakaz zatrzymywania a jak podjedziesz pod szlaban to wielkie oburzenie ze strony ochrony, że jak to tak proszę najpierw wrócić na ulice a dopiero potem przyjść się zameldować, oczywiście nie ma jak cofnąć bo miejca tyle co na lekarstwo a do środka cię nie wpuszczą żebyś zawrócił, więc odstawiasz fikoły żeby wycofać. Typowy PRLowski mental. Jesteś pierwszy raz ale masz wiedzieć wszystko na strzała, zupełnie jak w urzędzie.

  2. Adam Bajer ★☆☆☆☆

    Na załadunek potrzeba kilka godzin czasu. Firma porażka

  3. Hubert Olszówka ★☆☆☆☆

    Dno i 2 metry mułu. Awizacja na 16, podjazd przed awizacją do ściągnięcia 3 pal. Rejestracja na ochronie i czekamy na telefon, wjeżdżają na plac auta które przyjechały dużo później. Auta z 16 stoją nadal (jest 20:00)

  1. Michal Stefan ★☆☆☆☆

    Ta firma to porażka od jakiegoś czasu, niby brakuje rak do pracy. 7h czekania na rozładunek który trwa w moim przypadku 15min. Kolejka jest tylko słownie bo wjeżdżają kierowcy którzy przyjechali 3h po mnie. Jeździmy tutaj od roku i nigdy nie było takich problemów. Teraz jak mam tutaj jechać do rzygam.

  2. Krzysztof ★☆☆☆☆

    Wjazd kierowców na Velmet niby obowiązuje kolejka nic bardziej mylnego jesteś piąty ale przyjeżdżają ciężarówki których kolejka nie obowiązuje i tak naprawdę nie wiesz kiedy wjedziesz wózkowi to też dziwna historia jeden jeździ z dwoma pustymi paletami a drugi robi wszystko zał i roz. Nie wiem kto w tej firmie to ustala ogólnie beznadzieja.

  3. Andrzej Becker ★☆☆☆☆

    Słabo. Oczekiwanie na swoją kolejkę na ulicy i pilnowanie samemu kto za kim jest. Zero jakiegoś porządku, który pilnowała by ochrona. Wystarczy pobrać numer telefonu i dzwonić do kierowcy, który powinien wjeżdżać. Zamiast odpoczywać muszę wybałuszać gały żeby mnie nie objechali. Naprawdę słabo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Valmet Automotive Sp. z o.o.?

Valmet Automotive Sp. z o.o. znajduje się przy Transportowa 1, 68-200 Żary, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Valmet Automotive Sp. z o.o.?

Można skontaktować się z Valmet Automotive Sp. z o.o. pod numerem +48 684 596 000

Jak można dotrzeć do Valmet Automotive Sp. z o.o.?

Do Valmet Automotive Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements