Opinie

  1. Teresa G. ★★☆☆☆

    Pamiętam to miejsce 40 lat wstecz, było super. Szkoda, że taki potencjał nie jest odpowiednio wykorzystany. Zapyziałe kempingi, przyczepy kempingowe z plandekami ... Budynek sanitariatów i byłej stołówki krzyczy o remont, a budynek przy jeziorze ruina. Tylko plaża, molo, kąpielisko i baszta się trzymają...

  2. Marcin Jurecki ★★★★★

    Wróciłem tu po czterdziestu latach prawie nic się nie zmieniło ale to na plus Cisza spokój na łonie natury w samym lesie Z domku do wody niespełna 100 metrów Bardzo miła obsługa , mieliśmy pobyt z wyżywieniem i powiem tak że jedzenie bardzo smaczne i jest na tyle sporo że całego nie jestem w stanie zjeść Jedyny minus to domki tzn ich standard (należał by się remont ) Ale z drugiej strony cena za dobę to to mały wydatek Tak więc polecam ludziom co mi mają wygórowanych oczekiwań

  3. Emilia Walczak ★★★★★

    Stary ośrodek w trakcie remontu. Czysty sanitariat świeżo po remoncie (WC + prysznice z ciepłą wodą). Przyłącza z prądem i ujęcie wody. Duży teren, ale w sporej części zajęty na stałe - w rezultacie mało miejsca na przyczepy. Strome podjazdy, dojazd wymagający ;) Duży pomost i - uwaga! - głębokie jezioro. Miejsce przyjazne zwierzętom. Niskie opłaty. Na terenie tajemnicza baszta...

  1. KAROLINA HENDRYK ★★★☆☆

    Ośrodek położony w lesie, na skarpie. Domki dwuosobowe w standardzie prl (50zł/doba), ale toalety już w połowie po remoncie :). Piękny, duży pomost, wytyczone bojkami strefy- niestety przed sezonem kolonijnym brak ratownika. Przy pomoście straszy budynek w trakcie rozbiórki/remontu zasłaniając widok na jezioro, które jest fenomenalnie piękne. Sporo prywatnych domków i przyczep, na namioty pozostaje niewiele miejsca, ale da się coś znaleźć. Ośrodek położony dość daleko od miasta, więc raczej spokojny- muzyka dobiegająca z niektórych domków i z centrum miasteczka rozprasza się pomiędzy drzewami. Ogólnie za 10zł za osobę super :).

  2. Patrycja Redlecka ★★☆☆☆

    Miejsce malowniczo położone: w lesie nad brzegiem jeziora. Bardzo klimatyczne, ciche i urokliwe. Niestety, standard osrodka zatrzymał się na latach 80tych. Domki budowane w tamtych latach, nieremontowane i generalnie brudne, obsługa mało sympatyczna, a ceny, jak na panujący tam standard, bardzo wysokie. Aż żal tak uroczego miejsca, że popadlo w taką ruinę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Basztą"?

Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Basztą" znajduje się przy Sosnowa 1, 69-210 Lubniewice, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Basztą"?

Można skontaktować się z Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Basztą" pod numerem +48 885 323 130

Jak można dotrzeć do Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Basztą"?

Do Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Basztą" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements