Stare, brudne, śmierdzące, ogrzewanie nie działa. To jakt relikt PRL a nie nowoczesne wakacje. Jezioro nie za duże, ale malownicze.
Opinie
-
Mateusz ★★☆☆☆
-
Edyta Wilkos ★★★★★
Zdecydowanie polecam dla wszystkich, którzy kochają wypoczywać w otoczeniu lasów i jezior, możliwość pływania po jeziorze i robienia postojów w wyznaczonych miejscach pozwala na lepsze poznanie okolicy i spędzanie czasu blisko natury. Właściciele bardzo sympatyczni, wszystko wytłumaczyli, w razie pytań, chętnie udzielają pomocy. Domki posprzątane i czyste, a pojawianie się pająków to już naturalna kwestia w takiej okolicy. Zdecydowanie polecam tym, którzy dobrze czują się blisko natury i tym, którzy szukają sprawdzonego sposobu na odpoczynek podczas powolnego rejsu po przepięknym jeziorze. Polecam!
-
Paulina Kielich ★☆☆☆☆
Nie polecam. Domki wynajęte na weekend. Nieposprzątane , posciele niezmieniane brudne, domki przekazywane następnym gościom bez uprzedniego posprzątania. Pajeczyny i pajaki nie sprzątane od lat. Okna również. W porównaniu do pobytu 4 lata wstecz - totalna katastrofa. Gril na tarasie nienadaje sie do użytku. Domek nadaje sie do remontu a również polecam zatrudnić firmę sprzątająca. Nie polecam nikomu. Zaniedbanie właścicieli. Na życzenie mogę dodać zdjęcia do potwierdzenia wiarygodności. W związku z Pańską odpowiedzia do opini. To nie ja bylam przy zdawaniu domku i nie zapewniałam kolejnego powrotu. A jesli chodzi o pająki to wystarczyło przed przyjazdem gosci ściągnąć pajeczyny które napewno nie utworzyły się w chwile przed oddaniem domku. Myślę ze kolejne osoby wynajmujące domki u Państwa będą miec lepsze doświadczenia.
-
Tomasz Adamczak ★★★★☆
Fajna sprawa dla ceniących kontakt z naturą. Pykasz sobie wolniutko po jeziorze, jest kilka miejsc do cumowania bo w nocy nie wolno pływać. Jest kibelek, taras z leżakami. Jeden mały problem. Jak ktoś nie cierpi pajaków to niech od razu zapomni o pomyśle wynajęcia. Są po prostu wszędzie i kontakt z nimi jest nieunikniony.
-
Płotka Duza ★☆☆☆☆
Bardzo nie miła Pani właścicielka.
-
T M ★★★★☆
Miejsce ciche, spokojne idealne do kontaktu z naturą. Rejs po jeziorze w tempie spacerowym ponad 3 godziny. Są wskazane miejsca na grilla na łonie natury. Pająki i inni przedstawiciele natury Są jak najbardziej, ale przecież to nie 4 gwiazdkowy hotel a i w nich mogą nas insekty dopasc. Możliwość wynajęcia kajaków i rowerów. I najważniejsze, słuchać dokładnie tego co w dniu zameldowania mówi właściciel, żeby nie było zali ze akumulator padł i nie ma jak odpalić silnika. Lekki kłopot z parkingiem.
-
Ania Stachura ★★★★★
Wynajęliśmy domek na długi weekend sierpniowy i było wspaniale. Domki bardzo duże, łatwo się prowadzą. Spędziliśmy super czas na łonie natury i bardzo aktywnie. Polecam wszystkim, którzy lubią biwaki i kamperowanie.
-
djhumbak ★★★★★
Wraz z przyjaciółmi bardzo miło spędziliśmy czas w domku. Domki mają przestronny taras ze świetnym widokiem, a wewnątrz jest wszystko czego potrzeba. Polecam.
-
Filip Radziński ★☆☆☆☆
W pełni zasłużona opinia. Właściciel powinien odpowiadać za oszustwo. Apartamenty to szmelc. Łazienki nie działające. Pourywane baterie. Brak prądu na domkach. Właściciel widział miesiąc wcześniej lub więcej czasu że przyjedzie większa ekipa. Nie naładował akumulatora bo po co. Ciesz się złodzieju że dostałeś kasę. Ogólnie nie polecam nikomu. Usługa warta może z 500 zł a nie za takie pieniądze. Jeśli chodzi o pokoje to były tam pajeczyny z XIX wieku plus duże pająki krzyżaki. Ogólnie te warunki i brak działającego sprzętu to był jeden wielki skandal i absurd i każdemu będę odradzał.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Domki na wodzie LubWater?
Domki na wodzie LubWater znajduje się przy Jana Pawła II 14, 69-210 Lubniewice, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Domki na wodzie LubWater?
Można skontaktować się z Domki na wodzie LubWater pod numerem +48 517 948 911
Jak można dotrzeć do Domki na wodzie LubWater?
Do Domki na wodzie LubWater można dotrzeć, korzystając z poniższego linku