Opinie

  1. Barbara Płoszaj ★★★★★

    Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze Pani Ola przesympatyczna. Polecam

  2. nikodem hwdp ★★★★★

    najlepsza szkoła dla tych ktorzy maja prace łaczaną ze szkołą,luźna atmosfera w szkole oraz dobre podejscie nauczycieli do uczniów,nic tylko polecić. pozdro

  3. Anoyko Aoi ★☆☆☆☆

    Ściema i korporacja, nie szkoła! Kurs za 219zł miesięcznie, a dyrekcja nie kontroluje wykładowczyni, która ciągle odwołuje zajęcia lub przesuwa ich godzinę pod paru najgłośniejszych słuchaczy! Zajęcia zamiast trwać pełny wymiar godzin raz odbyły się w PIĘĆDZIESIĄT MINUT! Zapłaciłam 219zł za lekcję organizacyjną we wrześniu! Zwykle zamiast 5 godzin w planie, siedzimy 1,5-2. Śmiech na sali!

  1. Zosia Kotecka ★☆☆☆☆

    Żenada. Zaczęło się w ostatni weekend września lekcja organizacyjna, zapłacone na cały miesiąc. Ok, rozumiem, że jest to rozłożone na ilość godzin, ok. Przyjęłam się w połowie pazdziernika, jednak po dwóch zajęciach stwierdziłam, że nie mój klimat. Dzwoniąc do sekretariatu końcem października chciałam zrezygnować, jednak Pani zaleciła mi żeby przyjechać za tydzień. Pomimo moich wątpliwości, w których mówiłam, że wolę teraz, bo pewnie będę musiała zapłacić za kolejny miesiąc skoro zrezygnuje w kolejnym miesiącu, zapewniała że absolutnie nie. Przyjechałam, jak mi kazano. Okazało się, że niedość że muszę płacić za ten miesiąc, to jeszcze za trzy kolejne. Czyli byłam na dwóch zajęciach w październiku, a do zapłaty był wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń i luty. Także, Pani niedoiformowana wprowadziła mnie w błąd, dowiadując się dopiero na miejscu od drugiej Pani.. tak jak ktoś już pisał, olewka. Pani przyjeżdżała spóźniona. W ten sam dzień jakieś zmiany.. niestety, nie polecam.

  2. Jerzy Borowicz dudek ★★★★★

    Polecam wszystkim chcącym się do edukować, profesjonalna obsługa w sekretariacie oraz pomoc. W szkole wysoki poziom i tematy rozłożone na części pierwsze. Po połowie pierwszego semestru jestem bardzo zadowolony.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szkoła Żak?

Szkoła Żak znajduje się przy Plac Słowiański 12, 68-100 Żagań, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szkoła Żak?

Można skontaktować się z Szkoła Żak pod numerem +48 683 005 305

Jak można dotrzeć do Szkoła Żak?

Do Szkoła Żak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements