Zamówienie z dnia 7.11 do tej pory nie wysłane, mimo że sklep informuje o natychmiastowej wysyłce towaru przy płatności za pobraniem. Niestety nie mogę dłużej czekać i zmuszona jestem anulować zamówienie.
Zdjęcia
Opinie
-
Małgorzata P ★☆☆☆☆
-
Kasia TTT ★☆☆☆☆
Nie polecam.Na stronie napisane wyraźnie ze zamowienie zamówione do godz 13 wysyłają tego samego dnia… po 5 dniach od złożenia zamowienia nadal nic nie wysłane jak zadzwoniłam to okazało sie ze niby towar sie skonczył… dlaczego nikt nie poinformował? Obsługa równiez nie mila Nie polecam!
-
Adrian Baron ★☆☆☆☆
Klatka nie kompletna ,rozmowa z pracownikiem firmy niemożliwe, ano możliwe brakuje drabinek ,podestu, poczułem się po tej rozmowie jak bym chciał państwa oszukać człowiek grzecznie dzwoni jestem wyrozumiały pomyłki się zdarzają. Jak bym wcześniej widział tyle negatywnych opini , wybrał bym inny sklep teraz czekam aż szanowny pan sprawdzi monitoring .Zapewne klient chce go oszukać. Dziś 08.03 rozmawiałem z bardzo miłym rzeczowym człowiekiem tak zwanym szefefem Panu nie spodobała się moja opinie na google .Rozmowa jeden wielki krzyk to słuchawki wulgaryzmy , dawno nie słyszałem takiego chama .Drodzy klienci zanim coś kupicie w tej firmie to proszę, zastanówcie się bo jak okaże się że z waszym zamówieniem jest coś nie tak to czeka was ciężka przeprawa z jego wysokością SZEFEM
-
Galactic Boi ★☆☆☆☆
Po raz pierwszy spotykam się z tak beznadziejną obsługą klienta i po raz pierwszy wystawiam negatywny komentarz. Otóż wszyscy wraz z bardzo nie miłym szefem wydają się mieć klientów i ich zwierzęta, bardzo delikatnie mówiąc głęboko w poważaniu. Dawno nie spotkałem ludzi tak nie uprzejmych, nie dających sobie nic powiedzieć, stojących na swoimi wyimaginowanym piedestale patrząc na innych z góry i opryskliwie wypominając mi cały czas to jak bardzo są profesjonalni jednocześnie popełniając błędy. W tej firmie ludzie są jak kruche jajka z którym trzeba się bardzo delikatnie obchodzić, bo może się to skończyć nieprzyjęciem zamówienia które chce się złożyć (tak jak w moim przypadku). Bardzo nie polecam :)
-
Katarzyna Dikolenko ★★★★★
Jestem zachwycona wolierą którą kupiłam. ((woliera Dominika) Nie dość że wygląda jak piękny nowy mebel w domu to jest najporządniejszą klatką jaką miałam do tej pory. Polecam państwa z czystym sumieniem. Jakość jak klatki Montana a za 1/4 ceny jak nie więcej. Super łatwo się czyści mimo że jest baaardzo duża. Ptaki zachywcone, wcześniej siedziały na żyrandolu, teraz nie chcą wychodzić z klatki :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pyko S.C.?
Pyko S.C. znajduje się przy Kujawska 14, 68-200 Żary, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pyko S.C.?
Można skontaktować się z Pyko S.C. pod numerem +48 683 636 159
Jak można dotrzeć do Pyko S.C.?
Do Pyko S.C. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku