Podróżowałem 05.13.2025 relacją Gubin-Lubsko godzina 6:53 pomimo złych warunków atmosferycznych autobus zatrzymał się na prazystanku N/Ż(lał deszcz i było kompletnie ciemno)w autobusie kulturka ,muzyczka ,cieplutko,siedzenia regulowane,dwa wejścia do ładowania telefonu ,stolik na kaw i napoje przy każdym siedzeniu,bardzo czysto ii podróż była bardzo przyjemna ….Polecam !
Opinie
-
Rotterdam Feyenoord ★★★★★
-
Maciej Ruchała ★☆☆☆☆
Nie da rady się porozumieć z kierowcą na lini sobolice-żary Zbigniew K jest bardzo nie zadowolony z życia i pracy -nie zatrzymuje się na przystankach -jest bardzo chamski -nie można usiąść tak jak się chce tylko tak jak on każe - podczas skanowania biletu jeśli przypadkiem się zeskanuje 2 razy to ma jakiś problem że robi się to źle -nie przyjeżdża na czas określony w rozkładzie jazdy -krzyczy na pasażerów -chodzi po autobusie jakby był z SS -zamyka pół autobus bez sensu taśmą pozdrawiam serdecznie mam nadzieję że kierowca to zobaczy za to kierowca Pan Kazimierz jeździć doskonale cały czas uśmiechnięty i zadowolony z tego co robi bardzo miły i wdzięczny i wyrozumiały dziękuję bardzo
-
bartek ★☆☆☆☆
bardzo nieprzyjemny pan kierowca zbigniew k na lini sobolice-zary czesto sie nie zatrzymuje na danym przystanku, do wiekszosci osob wsiadajacych ma wiecznie o wszystko problem pracuje tu jak za kare, prosze cos z tym zrobic
-
Dawid klis ★☆☆☆☆
Nie polecam zamiast wprowadzić drugi autobus w stronę Łeknicy to dają jeden i wszyscy muszą się cisnac w jednym w dodatku kierowcy mają takie wolne ruchy są nie mili oraz nie ma klimatyzacji w tych (autobusach)
-
remek ★☆☆☆☆
po co wy wywieszacie te rozklady jazdy jak jezdzicie jak chcecie, albo czasami w ogole nje przyjezdzacie. Dzisiaj wyszedlem na autobus o 14:30 i minalem autobus ktorym mialem jechać o 14:47 (wedlug strony, wedlug rozkladu na przystanku 14;45Xd), nie pozdrawiam a ty kierowco psem jestes
-
Bożena Krawczyńska ★☆☆☆☆
Nie polecam Drogie bilety, żadnych zniżek np.dla emerytów, jechałam bez klimatyzacji mimo, że w tym dniu było gorąco. Bardzo ciasno między siedzeniami
-
Robert Uliasz ★☆☆☆☆
Brak toalet bardzo nieprzyjemna obsługa w okienkach bez kultury jak na takie duże miasto i jeszcze lubuskie Do tego wstyd normalnie wstyd
-
zuzia buca ★☆☆☆☆
Pomimo napisanych godzin otwarcia na okienku, Panie nie chcą sprzedać biletu miesięcznego o godzinie 14:30. Mówią, że kasa otwarta jest do 16:30 jedynie w pierwsze trzy dni miesiąca a przez kolejne ok 28 dni do 13:00. Szkoda, że tej informacji nie ma nigdzie zamieszczonej, nie wspominając już o tym, że pracownicy zamiast wykonywać swoje zadanie plotkują między sobą a do klientów odzywają się z pretensjami.
-
Einfach Patryk ★☆☆☆☆
Co to ma znaczyć do jasnej anielki?? Czekam w Żarach na ul. Moniuszki na autobus a kierowca nawet nie raczył spojrzeć i zjechać żeby wziąść pasażerów!!!! Kpina, czlowiek nie dostanie się do domu bo zo ostatni autobus który jechał do Łęknicy.... Taki powinien odrazu dostać dyscyplinarkę!!! Tego tak zostawić nie można Cholera jasna!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Feniks V Sp. z o.o.?
Feniks V Sp. z o.o. znajduje się przy Stefana Okrzei 31-33, 68-200 Żary, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Feniks V Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z Feniks V Sp. z o.o. pod numerem +48 684 794 468
Jak można dotrzeć do Feniks V Sp. z o.o.?
Do Feniks V Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku