Opinie

  1. Michał Walkowiak ★★★★★

    Najlepsze miejsce aby doprowadzić włosy do pięknego stanu. Polecam.

  2. Mr Gibonegg ★★★★★

    Świetna obsługa, świetne strzyżenie, byłem z dziećmi 6 i 8, Panie mają świetne podejście, będę stałym klientem. Polecam!

  3. Alicja Kowalczyk ★★★★★

    Byłam w tym salonie drugi raz i zarówno po pierwszym strzyżeniu jak i dziś jestem mega zadowolona. Przemiła obsługa,profesjonalne doradztwo i podejście do klientki. Pani fryzjerka uśmiechnięta i służąca radą. Polecam z całego serca. ♥️♥️♥️

  1. Sylwestra Guglas ★★★★★

    Z usług salonu „Włosek” korzystam od ponad 10 lat. Jestem wierna Pani Joasi, dlatego, że nikt nie zajął się moimi włosami tak jak zrobiła to Pani Joasia. Jestem mega zadowolona z koloryzacji jak i cięcia. Polecam z całego serca ❤️

  2. Magda Pyziak ★☆☆☆☆

    Chciałam mieć popielate włosy. Przy umawianiu wizyty pani fryzjerka powiedziała ze potrzebuje co najmniej 5 godzin na koloryzacje żeby nie wyszły rude włosy. Pani początkowo rozmawiała z druga fryzjerka ze takie nie wyjdą. Ale druga pani stwierdziła ze spróbuje. Skoro zaczęła rozjaśniać i farbować mi włosy to stwierdziłam ze jednak wyjdą skoro panie się podjęły tego. Nikt nie zapytał mnie czy chce farbować mimo to ze kolor może być nie taki jak oczekiwałam. Po 5 godzinach siedzenia na fotelu i wysuszeniu miałam rude/ brązowe włosy. Początkowo stwierdziłam ze nie wyglądają zle. Pani powiedziała ze kolor jeszcze się rozjaśni wiec po zapłaceniu 450 zł wyszłam z salonu. Kiedy w domu umylam włosy wyglądały fatalnie, zniszczone od rozjaśniania, mimo ze początkowo miałam zniszczone włosy to miałam jeszcze bardziej. Kolor wgl się nie rozjaśnił tylko bardziej poszedł w rude kolory. Byłam zawiedziona ze wywalilam prawie pół tysiąca za kolor którego nie chciałam. Skontaktowałam się z fryzjerka, powiedziałam ze kolor mi nie odpowiada. Pani zaproponowała ponowne farbowanie gdzie już miałam zniszczone włosy i straciłam zaufanie do tych fryzjerek. Chciałam zwrotu kosztów chociaż połowy, lecz niestety pieniędzy nie odzyskałam. Pani fryzjerka nawet nie potrafiła doradzić jaki szampon kupić do farbowanych włosów. Jestem rozczarowana, zaufałam opinia w internecie i poszłam do polecanego fryzjera. Byłam tam pierwszy i ostatni raz.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Fryzjerski "Włosek"?

Salon Fryzjerski "Włosek" znajduje się przy Franciszka Stefczyka 17a, 68-200 Żary, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Fryzjerski "Włosek"?

Można skontaktować się z Salon Fryzjerski "Włosek" pod numerem +48 602 873 131

Jak można dotrzeć do Salon Fryzjerski "Włosek"?

Do Salon Fryzjerski "Włosek" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements