Opinie

  1. Emilka ★☆☆☆☆

    ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️ Nie polecam szkoły Żak i radzę omijać ją szerokim łukiem. To instytucja, która żeruje na niewiedzy ludzi, zawierając w umowach klauzule niedozwolone. Wypisałam się ze szkoły, a mimo to naliczono mi trzymiesięczny okres wypowiedzenia — kompletny absurd, bo z zajęć już nie korzystałam. Żadnej jasnej informacji o tym wcześniej nie było, dopiero po fakcie człowiek dowiaduje się, że musi płacić za coś, czego nie dostał. Kontakt z sekretariatem to dramat – brak odpowiedzialności, brak kompetencji, a jedyne, w czym są szybcy, to w wystawianiu należności. Moim zdaniem takie praktyki powinny zainteresować odpowiednie instytucje, bo to wygląda jak systemowe naciąganie ludzi. Zamiast wspierać edukację dorosłych, Żak działa jak firma windykacyjna w przebraniu szkoły. Zero szacunku do uczniów, zero przejrzystości i etyki.. A najlepsze jest to, że po wszystkim zaczyna się nękanie przez windykatora, który wysyła wiadomości jakby chodziło o długi mafijne, a nie o fikcyjny „okres wypowiedzenia”.

  2. Marek Mostowiak ★☆☆☆☆

    Kiedyś było super, teraz po zmianach nic nie idzie załatwić w sekretariacie. Nikt nic nie wie, nikt nie pomoże…

  3. Klaudia Kaczorek ★☆☆☆☆

    Bardziej polecam szkołę Pascal, miłe sekretarki tam pracują. Nie ma żadnych problemów zajęcia zawsze się odbywają. Różnica niebo a ziemia, odradzam zapisywanie się do Żaka i polecam Pascal

  1. Przemek JK ★☆☆☆☆

    Wieczne oczekiwanie na słuchawce. Tuż przed przed tym jak trafiasz na swoją kolejkę - rozłączają

  2. Kamil ★★★★★

    Polecam :) Pani Kasia i Pani Martyna super

  3. Malwina “Milka” Bosko-Rodecka ★★★★★

    Szkoła jak szkoła,ale wspominam ją dobrze.Udało mi się trafić na fajnych ludzi i w porządku nauczycieli. Bardzo miła p. Kasia w sekretariacie i ta druga młodsza sekretarka.

  1. Kamila S ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka za wspaniale przygotowanie rozpoczęcie roku szkolnego.Totalny chaos informacyjny.W strefie słuchacza wrzucają inne godziny zajęć a co innego na swojej stronie.Efekt- grupa zdezorientowanych ludzi czekających pod szkołą którzy muszą wracać do domów bo okazuje się, że mają na inne godziny zajęcia.

  2. Weronika ★☆☆☆☆

    Człowiek płaci tyle pieniędzy, a zajęcia są co chwilę odwoływane. Mogliby chociaż o tym informować, wysłać smsa czy cokolwiek. Rano się zrywam, jadę całe miasto po nic, marnuję czas i paliwo. Niepoważna szkoła.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szkoła Żak?

Szkoła Żak znajduje się przy Władysława Łokietka 33, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szkoła Żak?

Można skontaktować się z Szkoła Żak pod numerem +48 913 002 050

Jak można dotrzeć do Szkoła Żak?

Do Szkoła Żak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements