Opinie

  1. Sandra Zielonko ★★★★★

    Jestem stałą klientką od początku istnienia salonu. Chodziłam na różnego rodzaju usługi takie jak rzęsy, henna brwi, wybielanie zębów czy paznokcie, które wykonuję regularnie od tych kilku lat. Z każdej z usług byłam zawsze bardzo zadowolona. Podejście każdej z pracownic jest profesjonalne i pełne zaangażowania, a prace najwyższej jakości. Każda wizyta to przyjemność i chwila dla siebie przy miłej atmosferze, dlatego zawsze tam wracam ✨☺️

  2. Maja Sawron ★★★★★

    Jestem stała klientką , bardzo podoba mi się podejście dziewczyn które tam pracują. Zero problemów, zawsze dziewczyny znajdą odpowiedni termin. Nie obrażają się gdy mówię że coś jest do poprawy, idealne kolory ,paznokcie . Inne usługi dostępne w salonie też bardzo dobrze wykonane . Bardzo dziękuję i do zobaczenia ❤️

  3. Małgorzata ★★★★★

    Absolutnie rewelacyjny salon kosmetyczny! Chodzę tutaj na hennę pudrową brwi oraz rzęsy i za każdym razem jestem zachwycona! Profesjonalizm Pań jest na najwyższym poziomie. Zawsze przed zabiegiem dokładnie wypytują o moje oczekiwania i preferencje co do kształtu i intensywności, upewniając się, że uzyskamy idealny dla mnie efekt. Widać, że mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Wszystko jest wykonywane z niesamowitą dokładnością i starannością. Brwi i rzęsy wyglądają po wizycie zawsze perfekcyjnie! A do tego wszystkiego atmosfera jest po prostu fantastyczna! W salonie panuje ciepło, jest przytulnie, a Panie są przesympatyczne i sprawiają, że wizyta to prawdziwa przyjemność i chwila relaksu. Gorąco polecam każdej osobie, która szuka profesjonalizmu połączonego z cudowną atmosferą! To mój ulubiony salon!

  1. Dominika Lesiak ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z usług w tym salonie, jestem klientką od około 3 lat. Rzęsy i henna brwi zawsze wykonane są starannie i z dbałością o każdy detal. Panuje tu przyjazna atmosfera, w chłodniejsze dni możesz się zrelaksować pod ciepłym kocem. Za każdym razem czuję się tu naprawdę zaopiekowana. ❤️

  2. Klaudia Gapska ★★★★★

    Polecam jest bardzo fajna atmosfera w salonie oraz paznokcie zawsze zrobione idealnie.

  3. Magdalena P ★★★★★

    Super salon, świetne i miłe dziewczyny Rzęski, brwi czy paznokcie są bardzo ładnie zrobione. Sterylność na wysokim poziome atmosfera również jest miła

  1. Wiktoria Kowalska ★☆☆☆☆

    Niestety, moja wizyta w salonie okazała się rozczarowująca. Stylizacja paznokci została wykonana w pośpiechu, w ciągu zaledwie godziny, co przełożyło się na jakość usługi — paznokcie są grube, nierówne i sprawiają wrażenie niedopracowanych. Już po tygodniu zaczęły odchodzić od płytki. Dodatkowo cena usługi różniła się od tej podanej w cenniku, a na zakończenie nie otrzymałam paragonu. Jestem bardzo niezadowolona z wizyty i niestety nie mogę polecić tego miejsca innym.

  2. jmk ★★★★★

    Miło i profesjonalnie. Rzęsy i brewki wykonane idealnie, efekt taki o jaki prosiłam - rzęsy wyglądają naturalnie jakby były wytuszowane, a brwi mają kolor dopasowany do koloru włosów i pasujący do kształtu twarzy.

  3. 66mindgame ★★★☆☆

    Miło, czysto. Niestety nie wrócę tam na paznokcie, ponieważ pomimo chęci i zaangażowania Pani robiącej hybrydę, efekt nie jest zadowalający. Paznokcie wyszły grube i wyglądają na niestarannie wykonane.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Estetica Paulina Szarek?

Estetica Paulina Szarek znajduje się przy Wrocławska 4, 68-300 Lubsko, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Estetica Paulina Szarek?

Można skontaktować się z Estetica Paulina Szarek pod numerem +48 722 291 005

Jak można dotrzeć do Estetica Paulina Szarek?

Do Estetica Paulina Szarek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements