Jestem bardzo zadowolony z ustug tego mechanika. Szybka diagnoza problemu, fachowe podejście i profesjonalne naprawy. Dodatkowo, wszystkie ustugi zostały wykonane na czas i w rozsądnej cenie. Mechanik tumaczył mi szczegóły naprawy w sposób zrozumiały, co świadczy o jego wiedzy i doświadczeniu. Zdecydowanie polecam, jeśli szukacie rzetelnej osoby, która zadba o Wasz samochód."
Zdjęcia
Opinie
-
MrMacek75 ★★★★★
-
PawkoGamer ★☆☆☆☆
Podłączenie maszyny 250zl, klima nabita, pieniądze zapłacone do ręki bez paragonu po czym dowiaduje się, że klimatyzacja nie będzie działać bo jest popsuty zawór xD A gdy zapytałem się o naprawę to pan powiedział, że nie ma czasu a jak bardzo mi zależy to jak zapłacę minimum 600zl to wymieni.(do odkręcenia 2 śrubki, max godzina roboty xD) te opinie 5/5 to chyba kolega kolegi pisał. Już wolałbym dać auto do ASO bo ceni się podobnie za nic
-
Dawid M. ★★★★★
Serdecznie polecam, rzetelny i porządny mechanik, a klimatyzacja od ręki.
-
Julita ★★★★★
Klimatyzacja przestała działać. Pan zdiagnozował w 5 minut. Jakby miała jeszcze raz naprawiać to tylko tutaj :)
-
Mateusz Grybel ★★★★★
Klima nabita na poczekaniu. Bardzo sprawnie i co najważniejsze wszystko działa. Bardzo dziękuję i gorąco polecam
-
Pianek ★★★★★
Bardzo dobry mechanik, w okolicy raczej lepszego nie znajdziecie. Szybka dokładna robota w dobrej cenie. Polecam z całego serduszka
-
Renieks ★★★★★
Do KM jeżeli pan przejechał 40 tysięcy km to znaczy że usługa została wykonana poprawnie. A może pasek był wadliwy to tylko część zamienna i tak do końca niewiadomo gdzie wyprodukowana może w Chinach było trzeba reklamować a nie pisać takie krzywdzące mechanika opinie. (No chyba że pana miał taki cel) A czy ma pan pewność że pasek był aż tak zły że trzeba było go wymieniać. A może nowy mechanik pana naciągnął na wymianę bo pan raczej na tym się nie zna
-
K M ★☆☆☆☆
Nie polecam! Pasek rozrządu ponoć wymieniony 40 tysięcy temu, a wygląda jakby przejechał 120kkm minimum. Pan skasował mnie 1500 złoty a jak podjechałem do innego mechanika to mnie wyśmiał że pieniądze poszły w błoto. Na prawdę nie polecam !!!!!!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto Serwis , Serwis Klimatyzacji?
Auto Serwis , Serwis Klimatyzacji znajduje się przy Słowackiego 9, 68-300 Lubsko, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto Serwis , Serwis Klimatyzacji?
Można skontaktować się z Auto Serwis , Serwis Klimatyzacji pod numerem +48 607 131 615
Jak można dotrzeć do Auto Serwis , Serwis Klimatyzacji?
Do Auto Serwis , Serwis Klimatyzacji można dotrzeć, korzystając z poniższego linku