Odradzam zakupy w tym sklepie. Mimo złożenia zamówienia i informacji której widniała na stronie internetowej że przedmiot zostanie wysłany w ciągu czterech pięciu dni roboczych, a po opłaceniu zamówienia otrzymałem również maila w którym była taka informacja, do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zamówionego przedmiotu. Minęły 4 tygodnie. Nie ma możliwości skontaktowania się telefonicznego z firmą. Mimo licznych telefonów nikt nie odbiera telefonu a na maile nikt nie odpisuje. Po upływie dwóch tygodni od wydanie opinii i otrzymaniu jednego maila po dodaniu negatywnej opinii na Google wiadomości przeczytałem że mogę otrzymać zwrot pieniędzy. Oczywiście zażądałem zwrotu pieniędzy jednak do dnia dzisiejszego nie zostały one zwrócone, towaru nie otrzymałem, telefony w dalszym ciągu nie są odbierane lub są odrzucane a na maile dalej nie jest udzielana odpowiedź. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Oskar Madajczyk ★☆☆☆☆
-
Małgosia T. ★☆☆☆☆
W sklepie internetowym jest informacja o wysyłce w ciągu 48 godzin. Zamówiłam bo zależało mi na czasie. Po kilku dniach bez żadnego kontaktu (telefonu nikt tam nie odbiera) napisałam maila, że ze względu na opóźnienie wysyłki rezygnuję z zamówienia i proszę o zwrot pieniędzy. Zero odpowiedzi na mojego maila... Telefonu nadal nikt nie odbierał. Po ponad dwóch tygodniach, jakby nic się nie stało, wysłali zamówione produkty. Obsługa klienta poniżej krytyki. Sklep dla ludzi o wielkiej cierpliwości i stalowych nerwach.
-
Maciek Kołodziejski ★☆☆☆☆
Partnerka zamówiła olej z czarnuszki 1.08. Na stronie podana dostępność w dużej ilości, paczka do dziś nie dotarła. Na wiadomości z pytaniem o termin wysyłki otrzymujemy deklaracje nie mające pokrycia w rzeczywistości. Zdecydowanie nie polecam.
-
Paulina Latos ★★★☆☆
Bardzo długi czas oczekiwania na przesyłkę ze sklepu internetowego, trudność z dodzwonieniem się na infolinię (odrzucanie tel). Po zgłoszeniu rezygnacji z zamówienia szybki zwrot pieniędzy.
-
Lidia Ignatowska ★☆☆☆☆
Nie polecam tego sklepu internetowego. Zamówiłam i opłaciłam produkt na początku maja. Na stronie sklepu dostępność duża produktu, który zamówiłam. W dniu 13 maja dostałam odpowiedź, że do 16 maja będzie produkt w sklepie i zostanie wysłany. Niestety nie ma informacji o statusie mojego zamówienia. Sklep nie odpisuje na e-maile. Dziś jest 22 maja. Jeśli znałabym opinie klientów i problemy z kontaktem, zdecydowanie nic nie zamówiłabym w tym internetowym sklepie! Pierwszy raz mam takie doświadczenie.
-
Bożena ★☆☆☆☆
Niestety prawdą są negatywne opinie o Sklepie.Zamówienie złożyłam 12.05.2025r do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ani zamówionego towaru ani odpowiedzi na 2 maile. Telefonu też nikt nie odbiera. Pieniądze zapłacone. Nie polecam zero reakcji ze strony sklepu.
-
Urszula Lakomiec ★★☆☆☆
Najgorszy punkt odbioru paczek InPost na jaki trafiłam. Na drzwiach tabliczka „zamknięte”, brak domofonu, brak telefonu kontaktowego, zamknięta furtka, w budynku ciemno, nie ma podanych godzin otwarcia, a pan z budynku otwiera zainteresowanym zdalnie bramę samochodową (byłam na pieszo). Stoisz pod ogrodzeniem, otwiera się taka brama i pan oczekuje, że klient wejdzie na posesję? A jak nie wyjdzie, bo ktoś miał wjeżdżać albo wyjeżdżać i się rozmyślił? Pan nawet nie wyjdzie z budynku i nie machnie, że zaprasza do POP. Poza tym wszystkim Pan w obsłudze uprzejmy. PS. W odpowiedzi na Państwa komentarz dopowiem, że byłam o 17. Według danych InPost POP jest otwarty od 11 do 19. Tak samo przekazano mi na infolinii InPost - pani powiedziała, że punkt powinien być otwarty, zgodnie z ich danymi systemowymi i na podstawie współpracy z punktem.
-
Sebastian iwona Chmielewski ★☆☆☆☆
Nie polecam. Przed złożeniem zamówienia rozmawiałem telefonicznie, gdyż zależało mi na czasie i dostałem potwierdzenie, że nie będzie problemu. Na stronie wszystko ładnie dostępne, więc zamówiłem dwa produkty. Czas wysyłki do 3 dni roboczych. I wtedy zaczęły się problemy. Jeden przedmiot dotarł po 7 dniach na ostatnią chwilę. Do tego do paczkomatu. Okazało się, że paczka została podzielona, gdyż nie mieli na stanie tego co miało być dostępne. W ramach wyjątku dostałem maila, że doślą mi za granicę bez dodatkowych opłat. Później dostałem maila, że już przygotowują do wysłania. I już od dwóch tygodni cisza. Drugiej rzeczy nie otrzymałem do dziś a mija już półtorej miesiąca od złożenia zamówienia, gdy pieniążki dotarły na konto firmy. Nikt nie odpisuje na maile, nie można się dodzwonić. Nie polecam.
-
Sebastian ★☆☆☆☆
Nie polecam. Przed złożeniem zamówienia rozmawiałem telefonicznie, gdyż zależało mi na czasie i dostałem potwierdzenie, że nie będzie problemu. Na stronie wszystko ładnie dostępne, więc zamówiłem dwa produkty. Czas wysyłki do 3 dni roboczych. I wtedy zaczęły się problemy. Jeden przedmiot dotarł po 7 dniach na ostatnią chwilę. Do tego do paczkomatu. Okazało się, że paczka została podzielona, gdyż nie mieli na stanie tego co miało być dostępne. W ramach wyjątku dostałem maila, że doślą mi za granicę bez dodatkowych opłat. Później dostałem maila, że już przygotowują do wysłania. I już od dwóch tygodni cisza. Drugiej rzeczy nie otrzymałem do dziś a mija już półtorej miesiąca od złożenia zamówienia, gdy pieniążki dotarły na konto firmy. Nikt nie odpisuje na maile, nie można się dodzwonić. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sklep internetowy ZIOŁA ŻYCIA?
Sklep internetowy ZIOŁA ŻYCIA znajduje się przy Śródmiejska 12, 68-200 Żary, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sklep internetowy ZIOŁA ŻYCIA?
Można skontaktować się z Sklep internetowy ZIOŁA ŻYCIA pod numerem +48 683 778 040
Jak można dotrzeć do Sklep internetowy ZIOŁA ŻYCIA?
Do Sklep internetowy ZIOŁA ŻYCIA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku