Tylko jedno słowo- PARANOJA!!! Mam na myśli próby umówienia się do lekarza rodzinnego! Lekarz pierwszego kontaktu dostępny za dwa tygodnie! Człowiek prędzej się wykończy, niż dostanie tutaj do lekarza! A najbardziej śmieszy fakt, że nadal przyjmowane są deklaracje do lekarza rodzinnego. Tragedia! Pora uciekać z tej pseudo przychodni póki jeszcze się nie skonało! Brak mi słów!
Zdjęcia
Opinie
-
Marison X ★☆☆☆☆
-
Chuck Charles ★☆☆☆☆
O ile nie mam zastrzeżeń co do samej wizyty u lekarza (w końcu płaciłem z własnej kieszeni), to sama przychodnia to katastrofa. Wchodzisz do środka i... nie wiesz, w prawo, w lewo, za ladą pełno medycznych towarów, a gdzie rejestracja? Żadnych opisów. Przy drzwiach do gabinetów tylko numerki, nie ma nazwy specjalizacji, nie ma nazwisk lekarzy. Korytarze ciasne, pacjenci potykają się o krzesła. Na koniec mojej wizyty pani doktor poprosiła mnie abym podszedł do pań przy ladzie aby zrobiły ksero dwóch kartek mojej dokumentacji medycznej i przyniosły jej do gabinetu. Zapłaciłem za tą usługę 2 zł! Nie chodzi o te drobne, bo to naprawdę groszowe sprawy, ale sam fakt, że przychodnia żąda od pacjenta dopłaty za kopię dokumentu, który zostaje na miejscu. Serio? Toaleta też jest płatna? Brak cywilizacji w (jak to siebie nazywają) centrum medycznym.
-
Иван Грек ★★☆☆☆
Mam bardzo negatywne wrażenia. Bardzo trudno mi zaplanować życie z tą kliniką.Masz jasno określoną godzinę, przychodzisz, a kolejka trwa godzinę. Odnośnie lekarzy, mam też pytanie. Pierwsze, o co pytają, to ile kosztuje wizyta. Jeden z lekarzy przepisał mi antybiotyki tylko na podstawie wywiadu.(dermatolog).
-
qwerty qwrety ★☆☆☆☆
Opinię wystawiam na podstawie kilku wizyt, natomiast opis dzisiejszej sytuacji bardzo dobrze oddaje stan faktyczny tego miejsca. To, co dzieje się w tej przychodni, to jeden wielki absurd i brak szacunku dla pacjenta. Zostałem umówiony na badania medycyny pracy z samego rana, ale nikt nie raczył poinformować, że okulista — niezbędny do zakończenia badań — pojawi się dopiero po godzinie 12. Efekt? Kilkugodzinne bezsensowne czekanie, bo ktoś nie potrafi logicznie ułożyć grafiku. Do tego kompletny chaos organizacyjny: żadnych numerków, brak jakiejkolwiek kontroli nad ruchem pacjentów, ludzie kręcą się po korytarzach, stoją losowo pod drzwiami gabinetów, a personel zdaje się mieć to wszystko gdzieś. Panuje totalna dezinformacja i bałagan, jakby to nie była placówka medyczna, tylko jakiś prowizoryczny punkt gdzieś w piwnicy. Zdecydowanie odradzam. Brak profesjonalizmu, marnowanie czasu i nerwów. Skandaliczne podejście do ludzi.
-
haszinszin ★★★★☆
Jeśli chodzi o lekarzy rodzinnych to zależy jak się trafi. Terminy różne do rodzinnego czasem na kolejny dzień, czasem za dwa tygodnie. Aczkolwiek w pilnych przypadkach można przyjść i poprosić lekarza o wizytę. Doktor Galas jest z ciutka nieprzyjemny, a doktor Bogusławski to człowiek warty zaufania. Mimo wizyt na NFZ przeprowadza szczegółowy wywiad, bierze pod uwagę inne schorzenia czy leki stosowane na stałe. Jeśli chodzi o badania RTG, usg czy holter są one wykonywane tu praktycznie od ręki bez odległych terminów. Tak samo jeśli jest potrzeba wykonania EKG wykonują je od razu. W przychodni lekarza też od razu można oddać krew. Co do lekarzy specjalistów - nie wypowiem się ponieważ terminy z pilnym skierowaniem są na tyle odległe, że zrezygnowałam ze specjalistów w Eskulapie. Ogólnie cała przychodnie uznaje mimo wszystko za najlepszą w Żarach jeśli chodzi o lekarzy na NFZ.
-
Sylwia Reszka ★☆☆☆☆
Umawiają prywatnie na konkretną godzinę, a po przyjściu okazuje się że jest się 9 w kolejce i minimum 2h czekania!! Czas na wykonanie 3 USG liczą 15 min, a później opóźnienia. NIE POLECAM!
-
Marcin Gorczynski ★☆☆☆☆
Jesień 2024 umówiłem sie prywatnie do chirurga w rejestracji zapłaciłem za wizyte i z paragonem poszedłem do drugiego budynku gdzie przyjmował lekarz..po dwóch godzinach czekania wyszedłem..wróciłem do recepcji dodałem paragon, powiedziałem ze nie będę dłuzej czekac szkoda mi czasu i ze proszę o zwrot moich pieniędzy.. Pani oddała mi pieniądze podziekowałem... Jednym słowem Chaos...kolejka w drugim budynku nie miała końca a co chwile ktoś nowy sie meldował ze był na wczesniejsza godzine...lekarz przyjmował wszystkich pacjentów jak leci...prywatnie,kasa chorych czy z doskoku bo ktoś sie źle czuje, bo z dziecmi czy ktoś płacze i coś tam jeszcze.. Ja to wszystko rozumiem ze niektóre przypadki nie mogą czekac ale zastanawiam sie jak przy takiej ilości pacjentów lekarz jest w stanie postawic trafna diagnoze??? Przecież ten człowiek jest najnormalniej w świecie zmęczony..to było późne popołudnie a zapewne rano też pracował... Skoro człowiek płaci i idzie prywatnie to też chce być profesionalnie obsłużony bo tu chodzi o ZDROWIE!!! A nie o zakup marchewki... Do tego te schody do rejestracji..przydała by sie winda dla osób nie pełnosprawnych..
-
Pawcio Śmiechawcio ★☆☆☆☆
Mimo wcześniej umówionej wizyty prywatnej. Pan doktor wykonujący USG przyjmuje klientów poza kolejką przez co czas oczekiwania jest dużo większy. Wszedłem do gabinetu 1,5 godziny później niż mi wyznaczono.
-
Marek ★☆☆☆☆
Leczeniem rwy kulszowej zajmują się zarówno lekarze ortopedzi, jak i neurologowie. Niestety doktor Cezary Ruchniewicz do tych ortopedów się nie zalicza mimo tytułu lekarskiego ORTOPEDA. Podczas wizyty powiedział mi że zaszło nieporozumienie i mam się udać do innego specjalisty. 250zł wizyta trwała minutę. Stwierdził że "pójdzie mi na rękę i wpisze skierowanie na RTG kręgosłupa" 250 zł za skierowanie.Można Odradzam wszystkim tego lekarza-ortopede.
-
totalny dzienzmian ★★★★★
Kolejki spore, ale jestem zadowolona, że zawsze wszystko załatwiłam w jeden dzień, czy to rentgen czy to USG. Super, oby więcej było sprzętów i się wszystko rozwijało. Wyniki krwii także dokładniejsze niż w Zaganiu w diagnostyce - tam chyba mylą próbki, wiozą do Krakowa być moze coś się z nimi dzieje w transporcie, gdyż niby kał czy krew ok, a ja cierpię, a tu Zarach inne wyniki krwii co od razu wskazało, że mam zapalenie. Lekarze może mają swoje humory jak każdy, ale najważniejsze, że są kumaci, inteligentni i służą wyśmienicie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Medyczne Eskulap Sp.z o.o.?
Centrum Medyczne Eskulap Sp.z o.o. znajduje się przy Stanisława Moniuszki 2, 68-200 Żary, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Eskulap Sp.z o.o.?
Można skontaktować się z Centrum Medyczne Eskulap Sp.z o.o. pod numerem +48 684 706 572
Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Eskulap Sp.z o.o.?
Do Centrum Medyczne Eskulap Sp.z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku