Opinie

  1. Marison X ★☆☆☆☆

    Tylko jedno słowo- PARANOJA!!! Mam na myśli próby umówienia się do lekarza rodzinnego! Lekarz pierwszego kontaktu dostępny za dwa tygodnie! Człowiek prędzej się wykończy, niż dostanie tutaj do lekarza! A najbardziej śmieszy fakt, że nadal przyjmowane są deklaracje do lekarza rodzinnego. Tragedia! Pora uciekać z tej pseudo przychodni póki jeszcze się nie skonało! Brak mi słów!

  2. Chuck Charles ★☆☆☆☆

    O ile nie mam zastrzeżeń co do samej wizyty u lekarza (w końcu płaciłem z własnej kieszeni), to sama przychodnia to katastrofa. Wchodzisz do środka i... nie wiesz, w prawo, w lewo, za ladą pełno medycznych towarów, a gdzie rejestracja? Żadnych opisów. Przy drzwiach do gabinetów tylko numerki, nie ma nazwy specjalizacji, nie ma nazwisk lekarzy. Korytarze ciasne, pacjenci potykają się o krzesła. Na koniec mojej wizyty pani doktor poprosiła mnie abym podszedł do pań przy ladzie aby zrobiły ksero dwóch kartek mojej dokumentacji medycznej i przyniosły jej do gabinetu. Zapłaciłem za tą usługę 2 zł! Nie chodzi o te drobne, bo to naprawdę groszowe sprawy, ale sam fakt, że przychodnia żąda od pacjenta dopłaty za kopię dokumentu, który zostaje na miejscu. Serio? Toaleta też jest płatna? Brak cywilizacji w (jak to siebie nazywają) centrum medycznym.

  3. Иван Грек ★★☆☆☆

    Mam bardzo negatywne wrażenia. Bardzo trudno mi zaplanować życie z tą kliniką.Masz jasno określoną godzinę, przychodzisz, a kolejka trwa godzinę. Odnośnie lekarzy, mam też pytanie. Pierwsze, o co pytają, to ile kosztuje wizyta. Jeden z lekarzy przepisał mi antybiotyki tylko na podstawie wywiadu.(dermatolog).

  1. qwerty qwrety ★☆☆☆☆

    Opinię wystawiam na podstawie kilku wizyt, natomiast opis dzisiejszej sytuacji bardzo dobrze oddaje stan faktyczny tego miejsca. To, co dzieje się w tej przychodni, to jeden wielki absurd i brak szacunku dla pacjenta. Zostałem umówiony na badania medycyny pracy z samego rana, ale nikt nie raczył poinformować, że okulista — niezbędny do zakończenia badań — pojawi się dopiero po godzinie 12. Efekt? Kilkugodzinne bezsensowne czekanie, bo ktoś nie potrafi logicznie ułożyć grafiku. Do tego kompletny chaos organizacyjny: żadnych numerków, brak jakiejkolwiek kontroli nad ruchem pacjentów, ludzie kręcą się po korytarzach, stoją losowo pod drzwiami gabinetów, a personel zdaje się mieć to wszystko gdzieś. Panuje totalna dezinformacja i bałagan, jakby to nie była placówka medyczna, tylko jakiś prowizoryczny punkt gdzieś w piwnicy. Zdecydowanie odradzam. Brak profesjonalizmu, marnowanie czasu i nerwów. Skandaliczne podejście do ludzi.

  2. haszinszin ★★★★☆

    Jeśli chodzi o lekarzy rodzinnych to zależy jak się trafi. Terminy różne do rodzinnego czasem na kolejny dzień, czasem za dwa tygodnie. Aczkolwiek w pilnych przypadkach można przyjść i poprosić lekarza o wizytę. Doktor Galas jest z ciutka nieprzyjemny, a doktor Bogusławski to człowiek warty zaufania. Mimo wizyt na NFZ przeprowadza szczegółowy wywiad, bierze pod uwagę inne schorzenia czy leki stosowane na stałe. Jeśli chodzi o badania RTG, usg czy holter są one wykonywane tu praktycznie od ręki bez odległych terminów. Tak samo jeśli jest potrzeba wykonania EKG wykonują je od razu. W przychodni lekarza też od razu można oddać krew. Co do lekarzy specjalistów - nie wypowiem się ponieważ terminy z pilnym skierowaniem są na tyle odległe, że zrezygnowałam ze specjalistów w Eskulapie. Ogólnie cała przychodnie uznaje mimo wszystko za najlepszą w Żarach jeśli chodzi o lekarzy na NFZ.

  3. Sylwia Reszka ★☆☆☆☆

    Umawiają prywatnie na konkretną godzinę, a po przyjściu okazuje się że jest się 9 w kolejce i minimum 2h czekania!! Czas na wykonanie 3 USG liczą 15 min, a później opóźnienia. NIE POLECAM!

  1. Marcin Gorczynski ★☆☆☆☆

    Jesień 2024 umówiłem sie prywatnie do chirurga w rejestracji zapłaciłem za wizyte i z paragonem poszedłem do drugiego budynku gdzie przyjmował lekarz..po dwóch godzinach czekania wyszedłem..wróciłem do recepcji dodałem paragon, powiedziałem ze nie będę dłuzej czekac szkoda mi czasu i ze proszę o zwrot moich pieniędzy.. Pani oddała mi pieniądze podziekowałem... Jednym słowem Chaos...kolejka w drugim budynku nie miała końca a co chwile ktoś nowy sie meldował ze był na wczesniejsza godzine...lekarz przyjmował wszystkich pacjentów jak leci...prywatnie,kasa chorych czy z doskoku bo ktoś sie źle czuje, bo z dziecmi czy ktoś płacze i coś tam jeszcze.. Ja to wszystko rozumiem ze niektóre przypadki nie mogą czekac ale zastanawiam sie jak przy takiej ilości pacjentów lekarz jest w stanie postawic trafna diagnoze??? Przecież ten człowiek jest najnormalniej w świecie zmęczony..to było późne popołudnie a zapewne rano też pracował... Skoro człowiek płaci i idzie prywatnie to też chce być profesionalnie obsłużony bo tu chodzi o ZDROWIE!!! A nie o zakup marchewki... Do tego te schody do rejestracji..przydała by sie winda dla osób nie pełnosprawnych..

  2. Pawcio Śmiechawcio ★☆☆☆☆

    Mimo wcześniej umówionej wizyty prywatnej. Pan doktor wykonujący USG przyjmuje klientów poza kolejką przez co czas oczekiwania jest dużo większy. Wszedłem do gabinetu 1,5 godziny później niż mi wyznaczono.

  3. Marek ★☆☆☆☆

    Leczeniem rwy kulszowej zajmują się zarówno lekarze ortopedzi, jak i neurologowie. Niestety doktor Cezary Ruchniewicz do tych ortopedów się nie zalicza mimo tytułu lekarskiego ORTOPEDA. Podczas wizyty powiedział mi że zaszło nieporozumienie i mam się udać do innego specjalisty. 250zł wizyta trwała minutę. Stwierdził że "pójdzie mi na rękę i wpisze skierowanie na RTG kręgosłupa" 250 zł za skierowanie.Można Odradzam wszystkim tego lekarza-ortopede.

  1. totalny dzienzmian ★★★★★

    Kolejki spore, ale jestem zadowolona, że zawsze wszystko załatwiłam w jeden dzień, czy to rentgen czy to USG. Super, oby więcej było sprzętów i się wszystko rozwijało. Wyniki krwii także dokładniejsze niż w Zaganiu w diagnostyce - tam chyba mylą próbki, wiozą do Krakowa być moze coś się z nimi dzieje w transporcie, gdyż niby kał czy krew ok, a ja cierpię, a tu Zarach inne wyniki krwii co od razu wskazało, że mam zapalenie. Lekarze może mają swoje humory jak każdy, ale najważniejsze, że są kumaci, inteligentni i służą wyśmienicie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne Eskulap Sp.z o.o.?

Centrum Medyczne Eskulap Sp.z o.o. znajduje się przy Stanisława Moniuszki 2, 68-200 Żary, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Eskulap Sp.z o.o.?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne Eskulap Sp.z o.o. pod numerem +48 684 706 572

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Eskulap Sp.z o.o.?

Do Centrum Medyczne Eskulap Sp.z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements