Sprawny, komfortowy przejazd, bardzo pomocna obsługa.
Zdjęcia
Opinie
-
Adam Maczka ★★★★★
-
Zohan ★☆☆☆☆
Pasażerowie z Sulecina to istny zwierzyniec wszędzie rozrzucone plecaki nie ma gdzie usiąść. Jedna Pani to chyba kupiła 10 biletów bo zajmuje 10 miejsc wokół siebie a jak chcesz usiąść to się wydziera. Niby nie jest to wina Mturist że tacy ludzie jeżdżą do Grossbeeren ale jednak to jest ich wina bo nic z tym nie robią pomimo próśb. Wybieram ten autobus tylko wtedy kiedy ten drugi z Sulecina jest zajęty bo nigdy dobrowolnie nie wsiadłbym do tej chołoty ingramowskiej. Nalegam żeby szef coś z tymi ludźmi zrobił bo komfortu z jeżdżenia do pracy ZERO.
-
FreeWolny dew ★☆☆☆☆
Jest 2 grudnia, na dworze -3 stopnie. Z tyłu autobusu jest bardzo zimno, a kierowca pomimo wielu próśb wyłącza ogrzewanie. Po telefonie do szefostwa usłyszałem tylko że " mam się przesiąść".
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres M-TURIST?
M-TURIST znajduje się przy Nocznickiego 19F, 69-100 Słubice, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do M-TURIST?
Można skontaktować się z M-TURIST pod numerem +48 510 111 266
Jak można dotrzeć do M-TURIST?
Do M-TURIST można dotrzeć, korzystając z poniższego linku