Opinie

  1. Adam Maczka ★★★★★

    Sprawny, komfortowy przejazd, bardzo pomocna obsługa.

  2. Zohan ★☆☆☆☆

    Pasażerowie z Sulecina to istny zwierzyniec wszędzie rozrzucone plecaki nie ma gdzie usiąść. Jedna Pani to chyba kupiła 10 biletów bo zajmuje 10 miejsc wokół siebie a jak chcesz usiąść to się wydziera. Niby nie jest to wina Mturist że tacy ludzie jeżdżą do Grossbeeren ale jednak to jest ich wina bo nic z tym nie robią pomimo próśb. Wybieram ten autobus tylko wtedy kiedy ten drugi z Sulecina jest zajęty bo nigdy dobrowolnie nie wsiadłbym do tej chołoty ingramowskiej. Nalegam żeby szef coś z tymi ludźmi zrobił bo komfortu z jeżdżenia do pracy ZERO.

  3. FreeWolny dew ★☆☆☆☆

    Jest 2 grudnia, na dworze -3 stopnie. Z tyłu autobusu jest bardzo zimno, a kierowca pomimo wielu próśb wyłącza ogrzewanie. Po telefonie do szefostwa usłyszałem tylko że " mam się przesiąść".

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres M-TURIST?

M-TURIST znajduje się przy Nocznickiego 19F, 69-100 Słubice, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do M-TURIST?

Można skontaktować się z M-TURIST pod numerem +48 510 111 266

Jak można dotrzeć do M-TURIST?

Do M-TURIST można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements