Polecam Ośrodek Rehabilitacji Grunwald Stanisław Bojkowski (czarny budynek). Spotkałam się tam z bardzo wysoką jakością opieki. Widać było zaangażowanie całego personelu. Życzliwość i takt personelu był odczuwalny na każdym kroku. Miła atmosfera. Przeważnie większość masaży (w moim przypadku) robił Pan Beniamin dziękuję, bardzo mi pomogły, czułam że trafiłam w dobre ręce, ale oczywiście Panie też były rewelacyjne. Jeżeli miałabym znów być skierowana na rehabilitację to chciałabym być właśnie tam.
Opinie
-
Anna Czerwińska ★★★★★
-
Bogumiła Niedźwiedzka ★★★★★
Polecam Ośrodek Terapii Grunwald. Lekarze profesjonalni,z dobrym podejściem do pacjenta.Pielęgniarki uśmiechnięte i pomocne. Cieszę się, że jestem pod dobrą opieką i zawsze mogę liczyć na udzielenie fachowej pomocy
-
Agnieszka Woszak ★★★★★
Bardzo polecam. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Serdeczna i miła obsługa. Czysto i schludnie. Dostępne automaty z wodą dla pacjentów. Od Pań w recepcji do Lekarzy Specjalistów ,jako pacjentka czułam się bardzo zaopiekowana i serdecznie potraktowana,również poprzez kontakt telefoniczny.
-
Irena Wąchała ★★★★★
Bardzo dziękuję Panu dr. I.Mikos oraz towarzyszącemu zespołowi za przemiłą i profesjonalną opiekę. Ręka powraca do sprawności i ładnie się goi. Życzę wszystkim dalszych sukcesów w pracy. Polecam O T G w Gubinie.
-
Marcin S ★☆☆☆☆
Długi czas oczekiwania, brak poszanowania dla czasu pacjenta, opieszała obsługa. Właściciel organizuje odprawy lekarzy w godzinach przyjęć a pacjent czeka.. Na zwróconą uwagę na w/w problem doradza pokorę. Monopol im pozwala na panoszenie się w branży. Przykry spadek jakości usług, z tego powodu zrezygnowałem z usług przychodni.
-
Toby toby ★★★★★
Korzystałem z usług poradni kardiologicznej. Kardiolog, który wykonywał badania jest empatyczny , o dużym profesjonalizmie. Pielęgniarka ma stosunek do pacjenta jak do człowieka a nie jak do kolejnego numerku w kolejce. Porozmawia, wytłumaczy i pomoże nawet w wypełnieniu dokumentacji. Jestem bardzo zadowolony z wizyty w tym gabinecie. Za podejście do pacjenta, ( nie jak w fabryce kolejny - żegnam) z całą odpowiedzialnością serdecznie Polecam. Szczególnie dla osób starszych lub które nie miały "zderzenia" z naszą kochaną służbą zdrowia. Tutaj znajdziesz kompleksową i profesjonalną pomoc.
-
Anna Szymańska ★★★★★
Korzystałam z usług poradni kardiologicznej. Cały zespół pracowników jest zgrany i kompetentny w swej pracy. Kardiolog, który wykonywał badania jest wnikliwym, cierpliwym, o dużym profesjonalizmie lekarzem Jestem bardzo zadowolona z wizyt w tym gabinecie. Pan doktor, to Georges Daher. Polecam.
-
joanna Cieslarka ★☆☆☆☆
Koszmar!O godzinie 15 nie było żadnego lekarza A chorej mamie kazali czekać na telefon,niby kto miał do niej zadzwonić?Nasi gubinscy lekarze zrobili sobie urlopy na czas koranowirusa.Jako osoba zdrowa pofatygowalam się tam osobiście po receptę dla mamy ,usłyszałam że mama ma czekać aż do niej zadzwonią po czym wyjęłam telefon z kieszeni i zadzwoniłam do tych pań, u nich zero sygnału A u mnie że obecnie jest zajęte. Oczywiście żadna z pan nie rozmawiała przez telefon.Droga slużbo zdrowia skoro boicie się choroby zostańcie w domu nie bierzcie za to naszych pieniążków
-
Nina ★★☆☆☆
Przypisując deklarację do owej przychodni myślałam ,iż będę miała lepszy dostęp do pediatry a okazało się że przychodnia to porażka, pediatra przyjmuje raz w tyg. Dodam że bardzo dobry lekarz z Pani Grabowskiej ale szkoda że tak rzadko gości w tym ośrodku z chorym dzieckiem albo czekasz tydz. Na wizytę albo możesz iść do innego lekarza dla dorosłych,z całym szacunkiem do dr. Kaczmarka ale udałam się na wizytę z chorym dzieckiem i pan doktor tylko po obsluchaniu dziecka nie badając go w inny sposób stwierdził,iż moje dziecko ma zapalenie oskrzeli i wysyłał nas na oddział dziecięcy, ja się pytam panie doktorze gdzie pan się edukował??? Mój syn miał suchy kaszel katar i gorączkę to jak suchy kaszel ma się do oskrzeli ??? .podziękowała panu doktorowi za diagnozę i wyszłam, pojechałam do innego lekarza i stwierdzić zapalenie gardła i nosa to się ma nijak do wcześniejszej diagnozy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ośrodek Terapii Grunwald?
Ośrodek Terapii Grunwald znajduje się przy Śląska 35B, 66-620 Gubin, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ośrodek Terapii Grunwald?
Można skontaktować się z Ośrodek Terapii Grunwald pod numerem +48 684 510 000
Jak można dotrzeć do Ośrodek Terapii Grunwald?
Do Ośrodek Terapii Grunwald można dotrzeć, korzystając z poniższego linku