Opinie

  1. Kasia Podhorecka ★★★★★

    Dziękuję dr Joannie Skorackiej za uratowanie zęba, który przeleczony kanałowo w końcu przestał boleć.Profesjonalne podejście do pacjenta.

  2. Julita Lewczuk ★☆☆☆☆

    Jakoś około 5 lat temu miałam wypadek w szkole i wybiłam jedną jedynkę (pękła do połowy ale ją miałam) pojechałyśmy z mamą właśnie w to miejsce. Ząb po naprawie mnie bolał i czarniał. Wczoraj udałam się ponownie do stomatologa prywatnie jednak zupełnie w inne miejsce, jak się okazało właśnie w tym salonie wtedy zatruto mi najprawdopodobniej całą górną szczękę przez brak wiedzy pani. I wiecie co ? Zamiast wtedy wydania 200 złoty na naprawę teraz będę wydawała na każdego zęba około 700 zł.. dziękuję za taką pomoc ale mam nadzieję że to miejsce przestanie robić to ludziom bo może i tanio ale napewno nie dobrze

  3. Alicja Solska ★☆☆☆☆

    Byłam parę razy. Na dentystów narzekać nie mogę. Gorzej jest z rejestracją. Jeżeli jesteś z zagranicy to musisz obowiązkowo mieć Polski numer telefonu ,na który dzień przed wizytą wysyłane są SMS-y żeby potwierdzić wizytę. Nie akceptowalny jest zagraniczny numer telefonu ani e mail. Jeżeli nie potwierdzisz to zastajesz niestety drzwi zamkniete. Trochę takie zatrzymanie w czasie. Szkoda…

  1. Anna Barbara Wąsicka ★☆☆☆☆

    drogo, niekompetentnie, nie polecam. nawet jednej gwiazdki nie dałabym, ale musze, żeby innych ostrzec. opinia dotyczy jednego lekarza. jeśli są tam inni, lub inne, to nie znam ich, ale poznawać nie chce.

  2. Jarek Zuk ★★★★★

    Byłem dzisiaj (nie pierwszy już raz) i jak zwykle było miło, bezboleśnie i szybko. Ubytek, z powodu którego pojawiłem się w gabinecie, został wypełniony, dodatkowo uzyskałem informacje o stanie pozostałych zębów i kompetentną odpowiedź na wszystkie zadane pytania. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Jarosław Żuk.

  3. Daniel wylenzek ★☆☆☆☆

    Nie polecam ! Byłem umówiony na prawdopodobne usunięcie ósemki (ból zęba w tej okolicy) , tak stwierdzł stomatolog w Lubsku że to właśnie ósemka ,który odesłał mnie do Gubina. Stomatolog ostukał zęby w tej okolicy i stwierdził że wszystkie są zdrowe , nie robiąc nawet zdjęcia bo podobno nie ma jak wykonać na miejscu. Zapłaciłem 60 zł za ostukanie kilku zębów :)

  1. Halina Żaczek ★☆☆☆☆

    Dwukrotnie skorzystałam z ich usług i ani razu nie otrzymałam fachowej pomocy. Jedna pani nie potrafiła uzupełnić zębów, z których wyleciało wcześniejsze uzupełnienie. Kazała szukać innego lekarza, który to potrafi. Drugiej pani nie starczyło cierpliwości, gdy nie mogła dopasować protezki i wyprosiła mnie z gabinetu. Jeszcze tak bezradnych dentystów nigdzie nie spotkałam. Zdecydowanie nie polecam !!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Dentex w Gubinie?

Centrum Dentex w Gubinie znajduje się przy Drukarska 9, 66-620 Gubin, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Dentex w Gubinie?

Można skontaktować się z Centrum Dentex w Gubinie pod numerem +48 572 352 992

Jak można dotrzeć do Centrum Dentex w Gubinie?

Do Centrum Dentex w Gubinie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements