Opinie

  1. Arek ★★★★☆

    Fajny obiekt, szkoda, że tak mało sprzedawców

  2. Magdalena Król ★★☆☆☆

    Malo sprzedawców ale Pani z nabiałem i Pan z pomidorami super polecam

  3. Paweł Figiel ★★★★☆

    Na minus to że w porze zimowej mocno wieje. Poza tym wszystko ok!

  1. Roksana Malinowska-Bogusz ★★★☆☆

    Małe targowisko, trochę warzyw i owoców, reszta - jak wszędzie - trochę tandety wśród której czasem trafi się coś ciekawego

  2. Marek Sobieraj ★★★★☆

    Już mało kto tam został czasy świetności targowisk Już minęły ale świeże warzywa można kupić

  3. Anna Piskorska ★☆☆☆☆

    Tak naprawdę to już nie targowisko.....warzywa i owoce droższe i gorsze niż w sieciowkach.....

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Targowisko miejskie?

Targowisko miejskie znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 22, 69-200 Sulęcin, Lubuskie, Polska

Jak można dotrzeć do Targowisko miejskie?

Do Targowisko miejskie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements