Opinie

  1. Piotr Zybowski ★★★★★

    Bardzo szybka usługa, bez zastrzeżeń oraz sprawnie. Zdjęcia w szybkim tempie Polecam

  2. Ola ★☆☆☆☆

    Brak podejścia do klienta. Klimat bardzo niekomfortowy i obsługa jak za karę. Nie polecam

  3. Krystian k7 ★☆☆☆☆

    Taśmowe podejście do klienta bez prawidłowego ustawienia osoby do zdjęcia. Fotograf sam wybiera zdjęcia i to niechlujnie. Dla dziecka bez wady wzroku wybrane i wyrobione zdjęcie z chwilowym zezem przez skupienie wzroku na obiektywie bez konsultacji z rodzicem. Kontrasty i barwa skóry twarzy w ogóle nie skorygowane. Beznadziejne światło tła do zdjęć w pracowni. Fotograf więcej uwagi poświęca bibelotom i ozdobom w pracowni niż na pracy z fotografią. Lepiej zrobić zdjęcie w automacie niż w tym zakładzie fotograficznym. Omijać szerokim łukiem opisywany punkt błędnie nazwany zakładem fotograficznym. Brak wystawionego paragonu po opłaceniu wykonanej usługi gotówką.

  1. dkatren ★★★★★

    Bardzo przyjemnie miejsce, a co najważniejsze zrobiono mi bardzo profesjonalne zdjęcie do dowodu, na którym nie wyglądam jak przestępca.

  2. Marcin Rosocki ★★☆☆☆

    Słabe podejście do klienta... chciałem wydrukować szybkie 10 zdjęć mialem przygotowany folder to z telefonu nie da rady trzeba wysłać prywatne zdjęcia na maila właściciela. Czas oczekiwania to ok. 20 min. Ceny wysokie... odbitka 15x20 to 5zl. Kilka zdjęć było z iPhona w innym formacie niż JPG i nie da rady wydrukować bo nie ma odpowieniego oprogramowania... musiałem przerobić na szybko aby było JPG. Myślałem że profesjonalny fotograf obsługuje wszystkie formaty zdjęć nawet te z iPhona (dość popularny telefon obecnie). Sama jakość odbitek ok.

  3. Liliana ★★★★★

    Jest ok

  1. Maciej Stanowski ★★★☆☆

    Faktem jest ze się znają na robocie i obsługa miła jednak słabe podejście do klienta bo jak się mówi że 30min potrzebują na obróbkę to tak powinno być a nie, że klient przychodzi po 30min i nadal czeka kolejne 20min bo ważniejsi są ci których trzeba pierwsze wziąć pieniążki a później niech sobie czekają jak było że mną. Inni też mają swój czas także proszę obsłużyć pierwsze jednego od początku do końca i zająć się kolejnym to wtedy będzie profesjonalnie stąd 3 gwiazdki

  2. Urszula Karmelita ★★★★★

    Profesjonalna i szybka obsługa, polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kacper-Bis. PHU. Wiernowolski Ł.?

Kacper-Bis. PHU. Wiernowolski Ł. znajduje się przy plac Kościelny, 69-200 Sulęcin, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kacper-Bis. PHU. Wiernowolski Ł.?

Można skontaktować się z Kacper-Bis. PHU. Wiernowolski Ł. pod numerem +48 957 553 402

Jak można dotrzeć do Kacper-Bis. PHU. Wiernowolski Ł.?

Do Kacper-Bis. PHU. Wiernowolski Ł. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements