Opinie

  1. Marcin ★★★★★

    Dziękuję bardzo Panu Tomaszowi Stasikowi za pomoc w rejestracji na badanie, wystąpiły kłopoty techniczne w systemie informatycznym , ten Pan poświęcił swój czas , pokonał problem i oddzwonił do mnie .

  2. Natalia Oleszczuk ★★★★★

    Drogie przyszłe mamy jeśli jeszcze nie zdecydowałyście, w którym szpitalu będziecie rodzic to gorąco polecam, położnictwo w Krośnie Odrzański w Zachodnim Centrum Medycznym. Ogrom wiedzy, doświadczenia i pełen profesjonalizm to tylko nieliczne z zalet całego zespołu . Panie położone w chwilach zmęczenia jak i całego porodu dają mnóstwo motywacji oraz cennych wskazówek. Są to Panie, które wykonują swoją pracę z powołania i angażują się z całym sercem by pomóc nam w przyjściu na świat Naszych maleństw. Jeśli stoisz przed wyborem jest to idealne miejsce na tak wyjątkowe chwile. Szczepan wraz z rodzicami

  3. Anna T ★☆☆☆☆

    Pielęgniarka Dominika P. pracująca na oddziale chirurgicznym- bardzo nieprzyjemna osoba bez empatii, w podły, pogardliwy i bezczelny sposób odnoszącą się do pacjentów, nie polecam pobytu na tym oddziale jeśli ktoś chce spędzić pobyt w szpitalu w normalnej atmosferze. Pozostały personel pielęgniarski OK, niestety okrutne zachowanie tej kobiety na długo zapada w pamięć.

  1. Ewelina Rzepka ★★★★★

    17.10.2025 Miałam robione badanie kolonoskopi i gastroskopii. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu badania. Przedewszystkim bardzo dobre znieczulenie,mam porównanie z Zielonej Góry gdzie otrzymałam tak słabe znieczulenie w aldemedzie że ledwo z bólu przeszłam kolonoskopię ,natomiast w Centrum Medycznym w Krośnie, tak dobry zastrzyk że nie czułam żadnego bólu. Tak powinno wyglądać badanie a nie cierpienie które funduje aldemed w Zielonej Górze. Lekarz który wykonał badanie Witold Grabowski super,po badaniu pełen komfort nic mnie nie bolało. Pielęgniarka asystująca Katarzyna Piosik ,pełna empatii ,widać że z powołania. Jestem pełna podziwu. Dziękuję bardzo. I jeśli ktoś musi przejść takie badania, mogę polecić w 100% Krosno i zespół który mi wykonał.

  2. Monika Milian ★★★★★

    Z całego serca pragnę podziękować całemu zespołowi położnych, pielęgniarek oraz lekarzy ze Szpitala w Krośnie Odrzańskim – Zachodniego Centrum Medycznego – za opiekę, życzliwość i profesjonalizm, jakimi otoczyliście mnie podczas pobytu w szpitalu oraz przy porodzie mojego synka Leona, który przyszedł na świat 3 czerwca. Wasze zaangażowanie, wsparcie emocjonalne oraz ogromne doświadczenie sprawiły, że zarówno poród, jak i pierwsze chwile po nim, były pięknym i wzruszającym przeżyciem. Z wyrazami głębokiej wdzięczności Monika Milian i Kacper Kochanowski

  3. Adrian Cichowski ★☆☆☆☆

    Ten szpital to umieralnia i nie jeden prokurator powinien się nim zająć za niedopełnienie obowiązkòw służbowych lekarskich.Nie mieli nawet poczucia powiadomić o ciężkim pogarszającym się stanie zdrowia bliskiego i o zgonie . Jedna gwiazdka to tak za dużo

  1. Katrin Strichman ★★★★★

    Rodziłam 3 tygodnie temu. Polecam z całego serca. Cały personel na medal, miły, troskliwy, czułam się naprawdę zaopiekowana razem z maluszkiem. Wspaniale panie polozne z ogromnym sercem i doswiadczenie.Panie salowe- bardzo dziękuję także Panią .Szczególnie dziękuję Pani Zdzisławie za prowadzona ciążę oraz za odebranie porodu, za cierpliwość, ciepłosc i dobre serce! Takich lekarzy i położnych powinno być więcej. Dziękuję ❣️❣️❣️

  2. Grzegorz Mazur ★☆☆☆☆

    Podejście do ludzi, kultura jak i wiarygodność informacji podanych przez tą placówkę należy dzielić na 2. Jeśli chcesz być przy kimś blisko w czasie zabiegu/operacji/narodzin itp to weź 2 tyg urlopu. Zmieniają czas operacji 20 minut przed czasem. Nie patrzą na dobro pacjenta, ba jeszcze mają problemy jak się zjawisz "Nie mam wolnych łóżek" -Gdzie Ja Panią położę a wiem na korytarzu, no ręce opadają. Podsumowując naprawdę ludzie, zastanówcie się zanim tu się zjawicie bo to naprawdę nie szpital a melina. A personel do ponownej edukacji nie medycznej ale podstawowej od szacunku i kultury do organizacji czasem. Ordynator ginekolog niech skończy siorbać kawkę tylko robi to za co bierze nie mały grosz.

  3. Arleta Gientka ★★★★★

    Rodziłam w szpitalu w Krośnie Odrzańskim i jestem bardzo zadowolona z opieki, jaką tam otrzymałam. Położne były niesamowicie troskliwe i wspierające – czułam, że jestem w dobrych rękach przez cały czas. Lekarze wykazali się dużym profesjonalizmem, a przy tym byli bardzo życzliwi i cierpliwi, odpowiadając na wszystkie moje pytania. Warunki na oddziale są dobre, sale czyste i zadbane. Najważniejsze jednak było to, że czułam się tam bezpiecznie, a moje maleństwo przyszło na świat w spokojnej, pełnej ciepła atmosferze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zachodnie Centrum Medyczne?

Zachodnie Centrum Medyczne znajduje się przy Piastów 3, 66-600 Krosno Odrzańskie, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zachodnie Centrum Medyczne?

Można skontaktować się z Zachodnie Centrum Medyczne pod numerem +48 684 197 580

Jak można dotrzeć do Zachodnie Centrum Medyczne?

Do Zachodnie Centrum Medyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements