Opinie

  1. jarko ★☆☆☆☆

    Szanowni Państwo, Składam formalną skargę na zachowanie pracownicy sklepu Lidl w Kostrzynie. Chciałbym podkreślić, że wszystkie inne kasjerki, pracujące w sklepie wykazują się wysoką kulturą osobistą oraz profesjonalizmem. Niestety, zachowanie pani Nikoli (przysadzista blondyna). stanowi poważny problem, który obniża zadowolenie klientów oraz wpływa na wizerunek sklepu. Kasjerka wielokrotnie prowadziła rozmowy prywatne przez słuchawkę a nawet komentuje głośno wygląd i zachowanie klientów! Rozmawia ze znajomymi ,czatuje na telefonie lezacym obok. Wczoraj,identyczna sytuacja: kolejka do połowy sklepu, a kobieta bardziej zainteresowana tym co pisze, niz faktem ze kolejka rośnie,lody na taśmie sie rozmrażają,klienci zdenerwowani. Wielokrotnie miałem okazję doświadczyć nieuprzejmości oraz braku kultury z jej strony. Postawa tej pracownicy w stosunku do klientów jest opryskliwa,bezczelna i wyraźnie zniechęcająca. Brak kultury osbistej tej pani,pogarsza atmosfere zakupów i sprawia ze wizyta w Pańtwa sklepie jest nieprzyjemna. Bardzo proszę o stanowczą reakcję na opisane zdarzenia. z poważaniem Jarek

  2. Z Z ★★★★★

    Systematycznie robię tutaj zakupy, niestety przychodzi dużo roszczeniowych ameb społecznych, myślą że towar wykłada się sam a pracownicy są na wakacjach.Pchają się wózkami jakby się paliło i była tylko jedna alejka w sklepie. Jak komuś przeszkadza wszystko w sklepie niektórzy klienci chyba chce się dowartościować tymi negatywnymi opiniami to niech nie wychodzi z domu do sklepu tylko zamawia online z dostawą do domu i po problemie :) . Polecam wyjąć kij z 4 liter i podejść z dystansem, nie być społecznym wrzodem. Miłego dnia :)

  3. Malwina ★★★☆☆

    Nigdy nie pisze opinii negatywnych a tym bardziej ze wiem "kto w handlu pracował ten w cyrku sie nie śmieje" Ale w tym przypadku musze. Jestem przynajmniej raz w tygodniu w tym sklepie na zakupach. Pracowałam kiedyś w mniejszym sklepie wiem jak klienci potrafią uprzykrzyć życie ale starsza kobieta ok 60 lat, brązowe włosy czesto jest na kasie nr 1 albo kasach samoobsługowych według mnie nie nadaje sie do pracy z ludźmi(zaskakujące jest,ze przełożeni akceptują to) Kobieta jest arogancka,czasami bardzo pobudzona . W tym tygodniu byłam juz przy kasie samoobsługowej owa Pani siedziała na kasie. Ktoś obok mojej kasy potrzebował pomocy i asystenta ta osoba 2 razy podeszła do kasy do tej Pani i prosiła o pomoc za drugim razem kasjerka prawie KRZYKNEŁA do tego klienta tonem pełnym pogardy " przecież teraz nie mam jak pomoc! Obróciła sie i udawała ze więcej nie słyszy. Nie miała dużo klientów przy kasie i celowo opóźniała kasowanie byle nie podejść do samoobsługi . Osoba z ww kasy samoobsługowej poszła na sklep po innego pracownika. Mam nadzieję,ze wobec tej kasjerki zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje albo chociaż szkolenie jej sie należy jak sie powinno traktować ludzi i na czym polega praca w sklepie i na danym stanowisku. Jeżeli o chodzi o sklep to raczej wszystko jest tak jak trzeba i reszta praciwnikow obsługi jest taka jak powinna.

  1. Bartek ★★★★★

    Bardzo dobrze zaopatrzony sklep – zawsze znajdę to, czego potrzebuję. Czysto, schludnie i wygodnie zorganizowane alejki. Obsługa miła, pomocna i szybko reaguje, gdy trzeba. Kasy samoobsługowe działają sprawnie, a kolejki do tradycyjnych kas idą szybko. Ceny jak zawsze w Lidlu – atrakcyjne i często fajne promocje. Polecam ten sklep każdemu w okolicy!

  2. Sabina Bednarz ★★★★★

    Zakupy w Lidlu robię od lat i nigdy nie doświadczyłam chamskiego zachowania personelu sklepu. Rozumiem,że ludzie po pracy chcieliby szybko i sprawnie zrobić zakupy i wrócić do domu. Proszę zrozumieć, że w Lidlu też pracują ludzie, którzy mają dom, dzieci i rodzinę i też chcieliby tak jak Wy o czasie wrócić do domu. Nie zawsze się to udaje bo wielu chce mieć to wszystko na już. Zrozumcie tych po drugiej stronie. Byłam świadkiem jak trzy Panie jednocześnie "atakowały" pracownika Lidla . Co w takiej sytuacji ma zrobić pracownik? To też tylko człowiek. Lidl był , jest i mam nadzieję że będzie najlepszym sklepem w Kostrzynie nad Odrą. Pozdrawiam całą załogę sklepu a szczególnie przesympatyczną Panią Jolę. Kto narzeka niech idzie na zakupy do biedronki. Tam się dopiero przekona co to znaczy chamstwo. Można by napisać elaborat na temat zachowania personelu tego sklepu. Ludzie stali się bardzo roszczeniowi i to właśnie ci najbardziej pyskują i wyżywają się na pracownikach sklepu ,a później piszą skargi jak to oni zostali potraktowani. Pracownik ma zawsze być miły i uśmiechnięty dla klientów. To powinno działać w dwie strony, niestety klient może wszystko, pracownik niestety nie. Pracownika można obrzucić i zmieszać z błotem bo klient to nasz Pan. Moim skromnym zdaniem tak być nie powinno.Wszystkim pracownikom Lidla życzę wytrwałości.

  3. slawek proszyk ★★★★★

    Sklep zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie pod względem dostępności produktów – wszystko było łatwe do znalezienia. Świeżość warzyw, owoców i innych artykułów spożywczych również nie budziła żadnych zastrzeżeń. Doceniam także czystość i porządek w całym lokalu, co sprawiało, że zakupy były komfortowe. Obsługa zasługuje na pochwałę – personel był uprzejmy i pomocny. Dużym plusem była także sprawna obsługa przy kasie, dzięki której udało się uniknąć długiego oczekiwania, bo wszystko przebiegało bez kolejek.

  1. Paweł Imbirowski ★★★★☆

    Bardzo polecam Lidla, ale pani w koszuli i różowych włosach odzywa się w dość arogancki sposób do pracowników – krzycząc i powodując kolejki na kasie. Gdyż pracownik ma zamykać kasę fiskalną i każe chodzić na samoobsługowe kasy... Słychać, jak pracownicy nie chcą zamknąć kas, bo widzą, jakie są kolejki!

  2. Katarzyna Maria Jurek ★☆☆☆☆

    W dniu 21.12.2024 r zaszła sytuacja, która nie powinna mieć miejsca. Część obsługi w tym sklepie, to jakaś porażka. Jedna z pracownicy, wykładająca ryby/mięsa, nakrzyczala na moją mamę na pół sklepu! Moją mama niczym nie zawiniła. Wybierała mięsa i sprawdzała wagę oraz datę ważności. Pani z obsługi stwierdziła, że nie trzeba tak grzebać i wywracać! Po chwili nakrzyczała na mnie, żebym się przesunęła! Powiedziałam, żeby nie podnosiła na mnie i na moją mamę głosu. Przypominam, że idą święta, jest dużo ludzi i towaru na sklepie, ale to nie jest wytłumaczenie na takie zachowanie! Kiedy mój tato stanął w naszej obronie, ta Pani w dalszym ciągu krzyczała i mówiła, że "i tak nic mi nie grozi", kiedy tato stwierdził, że nie trzeba tak od razu z mordą do ludzi, to Pani powiedziała, że "sam Pan masz mordę " Druga pracownica, która była na magazynie, udawała, że nic się nie stało i że to nasza wina, bo jak myśmy mogli tak się odezwać! Przypominam ! To obsługa klienta na nas nakrzyczala. Zaczęła tłumaczyć się, że jest RODO. Ale przecież Wy pracownicy nie jesteście tacy anonimowi, każdy z Was ma swój numer, po którym można Was zidentyfikować. Kiedy poprosiłam kierownika, to Pani zamknęła przed nami automatyczne drzwi ! Tak chamskiego i lekceważącego zachowania w swoim 34 letnim życiu jeszcze nie spotkałam. Została złożona skarga przez internet. Panie, które zachowały się w ten sposób, nie nadają sie do pracy z ludźmi. A Pani krzyczącą jeśli ma jakiś problem ze sobą, to niech uda się do psychologa lub jakiegoś innego specjalisty. Nie ma wytłumaczenia na takie zachowanie i nie ma Pani prawa krzyczeć na ludzi. Życzę Panią z obsługi klienta w Lidlu, w Kostrzynie nad Odrą, więcej empatii, kultury osobistej oraz szacunku do innych ludzi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lidl?

Lidl znajduje się przy Niepodległości 1, 66-470 Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lidl?

Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000

Jak można dotrzeć do Lidl?

Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements