Opinie

  1. K K ★☆☆☆☆

    nie polecam, po naprawie za 2 tys zł webasto pochodziło 1h, w innym warsztacie naprawili usterke za 400 zł ( uszkodzony przewód pobierajacy paliwo). Tu wymienili , pompe i piec ( stary piec miał 3mc). Oczywiście cena naprawy była podana wcześniej. Opinia natomiast dotyczy jakości przeglądu instalacji. Wnioski każdy może wyciągnąć sam - po naprawie znowu się zepsuło

  2. Małgorzata Kieszkowska ★★★★★

    Nie polecam. Bardzo nie miła obsługa. Lekceważenie klientów tu jest chyba na dziennym porządku.

  3. Robert Olechno ★★★★★

    Szybka obsługa wstawiasz auto jest poczekalnia kawka i kibelek

  1. Piotr D ★★☆☆☆

    Trochę słabo, następnym razem wybiorę inny parking. Płace za 1,5 dnia parkowania ciężarówki 120zl i mam zimną wodę pod prysznicem bo jak to stwierdziła obsługa z biura " to nie jest sezon grzewczy" a jak chce mieć ciepła wodę to mam sobie iść na pobliską stację benzynowa.

  2. Sylwester Jakubczyk ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM I JESZCZE RAZ NIE. Pomimo umówienia się telefonicznego, gdzie podjęli się naprawy, z podaniem marki modelu samochodu oraz opisaniu awarii po holowaniu auta z Niemiec do Polski pod ich firmę odmówili naprawy. Zasugerowali również iż pozostawienie auta na ich parkingu będzie wymagało opłaty. Łącznie z pracownikiem ochrony sprawdziliśmy numer telefonu do firmy który oraz adres który został mi podany telefonicznie do przewiezienia samochodu, okazał się prawidłowy. Po kontakcie z szefem w tle było słychać jak naśmiewają się a informacje od szefa była taka iż oni nie robią samochodów osobowych, pomimo takiej informacji na stronie internetowej. Narażają klientów na koszty dla własnej chorej zabawy szczerze nie polecam i odradzam tą firmę.

  3. Zdzisław Popiel ★★★★☆

    Sukces bo w przeciwieństwie do oddziału w Szczecinie telefon alarmowy 24h ktoś odebrał lecz nie był w stanie poinformować jakie prawidłowe ciśnienia powinny być w układzie chłodzenia agregatu. Cyt. "Nie wiem nie orientuje się , jest środek nocy". Zero pomocy nawet dla stałych klientów. Następnego dnia rano oddzwonił serwisant , który posiadał bogatą wiedzę i pomógł ustalić wszystkie fakty oraz udzielił cennych rad co umożliwiło bezpieczne pokonanie dalszej trasy. Reasumując, tel 24h jest tylko do ustalenia co się dzieje z chłodnią by móc ściągnąć serwisantów na zakład celem naprawy na miejscu w Słubicach. Na miejscu tj. W Frost Słubice otrzymają Państwo fachową i rzetelną obsługę a w szczególnych przypadkach ( po uzgodnieniu) nawet po godzinach pracy.

  1. Ernest ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Od kilku lat robiłem w tym miejscu przegląd. Ale podczas ostatniej wizyty obsługiwał mnie nowy pracownik który był bardzo nieprzyjemny i stwierdził nie mam co wjeżdżać na kanał przez nieseryjne lampy(które mają wszystkie atesty). Nawet nie chciał słyszeć że auto przechodziło od kilku lat przegląd z tymi lampami.

  2. Damian Lipiec ★★★★☆

    Naprawa plandeki została wykonana od ręki, bez wcześniejszego ustalania wizyty, także duży plus. Części posiadają zarówno oryginalne jak i tańsze zamienniki. Także jak najbardziej na plus

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Frost-Thermo King Sp. z o.o.?

Frost-Thermo King Sp. z o.o. znajduje się przy Transportowa 8, 69-100 Słubice, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Frost-Thermo King Sp. z o.o.?

Można skontaktować się z Frost-Thermo King Sp. z o.o. pod numerem +48 957 582 086

Jak można dotrzeć do Frost-Thermo King Sp. z o.o.?

Do Frost-Thermo King Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements