Opinie

  1. WIKTOR JAREK ★☆☆☆☆

    Zamówiłem pierogi które po dostawie do domu były pełne tłuszczu który wylał się z pojemnika przez co cały pojemnik był tłusty nie każdy jada pierogi z cebulą na wierzchu powinno dawać się osobno w pojemniku cebule

  2. Ada Adrianna ★☆☆☆☆

    Nie polecam !!! Na wstępie zacznę że to miejsce nie jest warte uwagi (ani trochę) Zapłaciłam za obiad 48 zł cena w ogóle nie jest adekwatna do tego co tam otrzymałam. Pan odgrzewał jedzenie w mikrofalówce, podczas nakładania kaszle w ręce po czym nakłada komuś obiad, absurd nic więcej. Nie polecam, nie rozumiem jak można zepsuć polskie jedzenie ( które jak dobrze wiemy nie trzeba robić nie wiadomo czego by było smacznie) Dno dna !!!

  3. Piotr ★★★☆☆

    Nic specjalnego, smakiem du** nie urywa. Stosunek cena/jakość bardzo niski. A to, że dostaję jedzenie do odgrzania w domu, trochę dziwne.

  1. siwy gg ★☆☆☆☆

    Pierogi bez smaku kompletnie , ziemniaki suche i zimne , kotlet schabowy także suchy , żenada jednym słowem , okropne w smaku , stracone pieniądze

  2. Dariusz Pstrak ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, przyjemna atmosfera , kotlet schabowy soczysty ,a w gulaszu kawałki mięsa rozpływają się w ustach ... Barszcz ukraiński , po raz pierwszy w życiu jadłem inny niż u mojej mamy i był inny , ale też przesmaczny . Byłem tutaj dwa razy i wrócę niebawem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres #From_Ukraine?

#From_Ukraine znajduje się przy plac Wolności 1, 69-100 Słubice, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do #From_Ukraine?

Można skontaktować się z #From_Ukraine pod numerem +48 532 234 397

Jak można dotrzeć do #From_Ukraine?

Do #From_Ukraine można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements