Zamówiłem pierogi które po dostawie do domu były pełne tłuszczu który wylał się z pojemnika przez co cały pojemnik był tłusty nie każdy jada pierogi z cebulą na wierzchu powinno dawać się osobno w pojemniku cebule
Opinie
-
WIKTOR JAREK ★☆☆☆☆
-
Ada Adrianna ★☆☆☆☆
Nie polecam !!! Na wstępie zacznę że to miejsce nie jest warte uwagi (ani trochę) Zapłaciłam za obiad 48 zł cena w ogóle nie jest adekwatna do tego co tam otrzymałam. Pan odgrzewał jedzenie w mikrofalówce, podczas nakładania kaszle w ręce po czym nakłada komuś obiad, absurd nic więcej. Nie polecam, nie rozumiem jak można zepsuć polskie jedzenie ( które jak dobrze wiemy nie trzeba robić nie wiadomo czego by było smacznie) Dno dna !!!
-
Piotr ★★★☆☆
Nic specjalnego, smakiem du** nie urywa. Stosunek cena/jakość bardzo niski. A to, że dostaję jedzenie do odgrzania w domu, trochę dziwne.
-
siwy gg ★☆☆☆☆
Pierogi bez smaku kompletnie , ziemniaki suche i zimne , kotlet schabowy także suchy , żenada jednym słowem , okropne w smaku , stracone pieniądze
-
Dariusz Pstrak ★★★★★
Bardzo miła obsługa, przyjemna atmosfera , kotlet schabowy soczysty ,a w gulaszu kawałki mięsa rozpływają się w ustach ... Barszcz ukraiński , po raz pierwszy w życiu jadłem inny niż u mojej mamy i był inny , ale też przesmaczny . Byłem tutaj dwa razy i wrócę niebawem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres #From_Ukraine?
#From_Ukraine znajduje się przy plac Wolności 1, 69-100 Słubice, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do #From_Ukraine?
Można skontaktować się z #From_Ukraine pod numerem +48 532 234 397
Jak można dotrzeć do #From_Ukraine?
Do #From_Ukraine można dotrzeć, korzystając z poniższego linku