Biedronka jak każda inna. Mniej kas samoobsługowych niż np. Na Niepodległości
Zdjęcia
Opinie
-
KaBaJerooo ★★★★☆
-
Życie i Zabawa ★☆☆☆☆
Panie w biedronce nie miłe a na kasie Pani siedzi jak by za karę tam siedziała odzywa się do klientów bez szacunku Mała poprawa by się przydała w zachowaniu nie wypada w prawnikom Takimi być
-
Gosia Frazik ★★★★★
5 gwiazdek dla Pani kasjerki Katarzyny.Jestem prawie codziennie w tym sklepie i zawsze jak jest Pani Katarzyna na kasie jestem bardzo miło obsłuzona,zawsze uśmiechnieta i chętna do pomocy.Dziekuje za miłą atmosferę podczas zakupów .
-
Bartek Ceborodo ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka dla Pani kasjerki z blond włosami w okularach. 23 czerwca 2025 około godziny 21 30 odwiedziłem wasz sklep w celu zrobienia drobnych zakupów. Nie raz bywałem w tej biedronce i nie raz przy kasie trafiałem wcześniej wspomnianą Panią, która obrażona jak za karę wykonywała swoją pracę, lecz byłem wyrozumiały bo każdy może mieć zły humor w danym momencie-bądźmy ludźmi. Podejrzewam, że praca w markecie na kasie jest ciężka psychicznie bo niektórzy ludzie są straszni ale dzisiaj kasjerka przeszła sama siebie. W momencie kiedy nie miałem dużej ilości drobnej gotówki usłyszałem wulgarne słowo na literę "K". Nie miałem możliwości zapłacenia kartą o co zostałem zapytany. Kiedy zapytałem o to czy Pani chce chociaż końcówkę w groszach otrzymalem odpowiedź "Teraz już mnie nic nie obchodzi". Ze stoickim spokojem podszedłem do sytuacji, nie dałem się sprowokować oraz uszanowałem czas Pani, która stała za mną w kolejce. Sam pracuje już kilka lat w handlu i również mnie irytuje jak klienci nie mają drobnych ale nigdy do głowy mi nie przyszło coś takiego jak tej niekompetentnej Pani. Mam nadzieję, że tą opinie czyta kierownik, któremu proponuje przeprowadzić solidną rozmowę na temat zachowania swojej pracownicy lub zwolnienie jej dyscyplinarnie. Na takie zachowania nie ma miejsca w pracy z ludźmi! Strach pomyśleć w jaki sposób są obsługiwani klienci na codzień w sklepie przez wcześniej wspomnianą Panią.
-
Kacper S ★☆☆☆☆
Nie miłe panie. Na podłodzę rozdeptana kajzerka. A pani kasjerka kiedy czekałem na blika wydarła się"idź z stąd bo blokujesz kolejkę" A to powiedziała kasjerka. Skandal!!!
-
Marcin Sosnowski ★☆☆☆☆
Jedna z najnowszych i na pewno największych piosenek w Gorzowie. Kwestie kolejek po południu pomijam, bo to takie miejsce, więc wiadomo, że ludzi będzie więcej niż w innych sklepach. Natomiast w żadnej innej Biedronce nie miałem tyle problemów z różnymi cenami na półce a tym, co wyświetla się na kasie. Różnice od kilku, kilkunastu groszy do złotówki i pewnie więcej. Nie są to może duże kwoty, ale regularność, z jaką występują te błędy, jest irytująca. I później, co prawda, nie ma większego problemu, by te pieniądze odzyskać, ale jednak tracony jest na to czas. Pracownicy też się denerwują, bo jest dużo ludzi. Więc jest to dla mnie dobra Biedronka po drodze, ale na większe zakupy na pewno wybrałbym inny sklep.
-
Edward Dobosz ★★★★★
Biedronka dobrze zaopatrzona. Jest czysto. Duży wybór artykułów spożywczych. Duży parking dodatkowym plusem.
-
Rinke ★☆☆☆☆
Dziękuję dwóm paniom przez które mi uciekł tramwaj bo ciężko wymienić na samoobskudze rolkę! Ważniejsza herbata którą wykładacie na sklepie a nie możecie nabić! Najgorszy sklep ze wszystkich. Ceny standardem brak! Sam pracowałem w sklepie i umiałem podmienić cenę lub włożyć nową a nie zostawić w miejscu gdzie coś było a nie ma
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Jedwabnicza 2, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku