Kupiłam sobie kwaśny twaróg. Był w terminie ale najwyraźniej nie był odpowiednio przechowywany bo był kwaśny. Nawet mój pies zorientował się że jest nie tak jak powinno.
Opinie
-
Elżbieta Waw ★☆☆☆☆
-
andrzej szostak ★☆☆☆☆
Nawet na jednym piwie probowano mnie oszukac. Co by bylo gdybym robil zakupy do domu? Stac i liczyc przy kasie? Po co? Lepiej unikac.
-
Agusia S ★★★★☆
Po zmianach czysto ale obsługa mogłaby być bardziej uśmiechnięta.
-
Agnieszka Krzanowska ★☆☆☆☆
Bardzo źle traktowanie pracownika i przedewszystkim na przerwie śniadaniowej jedzą przy kasie. A do toalety to muszą trzymać w pęcherzu. Zanim z korzystają i grafik pracy to same co nie które panie mają drugie zmiany. A co do produktów są czasami zepsute i nie Świerże mięso i wędliny. Uwaga!!! Lodowki wyłączają na noc. Jak kończą zmianę. Tyle mam do powiedzenia.
-
Consciousness v2.0 ★☆☆☆☆
To już trzeci raz w ciągu dwóch lat, kiedy zatrułem się mięsem kupionym w tym sklepie. Tym razem kupiłem udka z kurczaka — z pozoru wyglądały normalnie, ale po ugotowaniu i zjedzeniu pojawiły się silne problemy żołądkowe. Początkowo myślałem, że to przypadek, ale po zjedzeniu drugiej porcji wszystko się powtórzyło. Sklep ten często sprzedaje produkty po zawyżonych cenach, mimo że termin przydatności jest na granicy, a jakość — wątpliwa. Przekonałem się o tym już kilka razy, ale niestety dałem kolejną szansę. Nigdy więcej. Każdemu, kto ceni swoje zdrowie, stanowczo odradzam zakupy tutaj. W okolicy są sklepy z lepszą jakością i uczciwszym podejściem do klienta.
-
Fines Doo ★☆☆☆☆
Panie ekspedientki wydają się być bardzo zdystansowane co do klienta, zero uśmiechu, przy niektórych produktach cenowek wcale nie ma. Trzeba patrzeć na daty. Nie polecam, więcej tam nie przyjdę.
-
HELENA BIELSKA ★☆☆☆☆
Byłam ,tak byłam stałym klientem od dekad . Mimo, że ceny nie należą do najniższych , to byłam zadowolona z jakości (sporadycznie się nacięłam). Najbardziej odpowiadało mi to, że potrzebując kilka produktów nie musiałam poświęcić na zakup godziny lub więcej. W tym roku byłam świadkiem złodziejstwa i poinformowałam ekspedientkę. Złodziej uciekł. Zbyt mała obsada sklepu . Dzisiaj , nie pozwolono mi zrobić zakupów zanim nie ureguluję rachunku zapłaconego kartą z przed 2 dni ,bo ekspedienta zauważyła po 15-tu minutach ,że ja ostatecznie nie zapłaciłam. Pierwszy raz słyszę o czyś takim. Płaciłam kartą i przy kasie było wszystko OK,wyszłam spokojnie,nie uciekałam !!! POCZUŁAM SIĘ JAKBY MI NASRANO NA TWARZ. W domu sprawdziłam i mam odciągnięty ten zakup z konta. Zrobiłam zdjęcie. Miałam się do nich wybrać ponownie. Ciśnienie mi tak skoczyło,że chyba zaraz będę dzwonić po pogotowie. Mam 65 lat i jeszcze nikt ,nigdy tak mnie obcesowo i po chamsku nie potraktował do tej pory . A ja wielokrotnie polecałam ten sklep wsród znajomych i rodziny.
-
Anna Banaś ★☆☆☆☆
Bardzo rzadko robię zakupy w tym sklepie ale brak cen na półkach z czekoladami to już przegięcie skąd klient ma wiedzieć ile dany towar kosztuje. Obsługa wydaje się negatywnie nastawiona na klienta.
-
Worms023 ★☆☆☆☆
Pomimo zmiany szyldu na Sklep Polski w samym sklepie doświadczyły brak zmian na lepsze. Obsługa "nieporozumienie" nastawiona negatywnie do klienta, bałagan w cenach (na półce jedna a przy kasie zaskoczę ie), wysokie cenyznacznie przewyższając te u konkurencji. Pierwszy przypadek do aktualizacji oceny.... Przeciętny klient mający wątpliwy zaszczyt drugi raz przekroczyć progi sklepu dnia 9.08.23 po godzinie 21 :10 no i tu zaczynamy . Sklepowa:nie tedy bo umyte na około Klient: dobrze dobry wieczór ja na szybko po jedna zecz Przy kasie 5 minuty i po drugim zapytaniu_prośbie o podejście ZARAZ ROZMAWIA (Z koleżanką z mięsnego) zostawiłem produkt przy kasie i uciekłem żeby się nie narazić na gniew kasjerki. Rozumiem frustrację klientami itp. Ale litości. Chętnych poczuć klimat Bareji zapraszamy do tego skansenu
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sklep Polski?
Sklep Polski znajduje się przy Kombatantów 2, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Jak można dotrzeć do Sklep Polski?
Do Sklep Polski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku