21.12.2025r sprawdzasz na aplikacji Biedronka, sprawdzasz na google jak wół zaznaczone do godziny 22.00 tu i tu przyjeżdżasz o godzinie 20.10 i możesz pocałować drzwi. PORAŻKA
Zdjęcia
Opinie
-
Patryk Patryk ★☆☆☆☆
-
Mateusz Kr ★☆☆☆☆
Tragedia, nie polecam nikomu tego sklepu. Pracownicy nie kompetentni,nic nie wiedzą nie umieją stoisz i czekasz aż przyjdzie kierownik ktory pojawi sie albo sie nie pojawi. Jednym słowem dramat ...
-
Beata Lipowska ★☆☆☆☆
W czwartek 25 września będąc w Biedronce na dziale mięsnym pani Agata jak było napisane starszy sprzedawca przeszła sama siebie. Najpierw mówiąc oficjalnie przy klientach i innych pracownikach, że tu w ogóle nie powinno jej być i nie wie co ona w ogóle tu robi , potem powiedziała do drugiej pracownicy, która pomagała jej przy rozładunku towaru, żeby nie pokazywała jej wątróbki drobiowej bo jej się brzydzi. Jedna wielka porażka. Jak pani Agata nie wie co tam robi niech zmieni pracę. Sklep porażka.
-
Karolina Gajewska ★☆☆☆☆
Jedna wielka tragedia . Dziś będąc na zakupach przejechać z wózkiem to graniczyło z cudem . Wszędzie palety w jednej alejce po 2 . Żeby przejściach trzeba jeździć z warzyw na alkohole żeby móc przejechać . Ceny nie prawidłowe przy Produktach . Obsługa nie przyjemna jak i na kasie i ladzie mięsnej . Sklep nie zachęca do zakupów . Robię tam zakupy od samego początku ale tak źle jeszcze nie było
-
Katarzyna Zgliniecka ★☆☆☆☆
Robię w tej biedronce zakupy nie od dziś. Panie zawsze uśmiechnięte pomocne a dzisiaj standardowo robiąc do południa zakupy no wiadomo że ciężko czasami coś znaleźć. Widze stoi Pani ,myślę idę bo zależy mi na czasie. Podchodzę by się zapytać gdzie leży dany produkt a tu słyszę piosenkę żałobna jak śpiewa sama do siebie. Yyyyy no chyba się ta Pani minęła z powołaniem bez urazy. Ale było to odstraszające. Ale dla mnie jako klientki która jest tam prawie że co drugi dzień bylo nie stosowne i nie taktowne gdy słyszę od pracownika że nie pomogę. Żeby jeszcze powiedziała że nie wiem gdzie to leży ale nie niestety nie pomogę. Wnioskując po tym jak się zachowywała na sklepie i potem przy kasie to bez urazy ma coś z glową. Bo nikt normalny się tak nie zachowuje. Owszem wrócę tu do sklepu bo lubię go ale sorry tacy ludzie w sklepie ? Ja się pytam..
-
Robert Grządziel ★☆☆☆☆
Złodziejstwo w biały dzień. Radzę sprawdzać paragony bo w moim przypadku sprawdza pani na kasie jaki rodzaj jabłek a potem nabija i tak cenę tych droższych. Więc parę złoty do przodu dla biedronki a ilu ludzi nie sprawdza wogole paragonów. Jakim trzeba być człowiekiem żeby w tak chamski sposób okradać drugą osobę.
-
Mykola Derenczuk ★☆☆☆☆
Drodzy mieszkańcy, bardzo polecam sprawdzanie paragonów przy kasie fiskalnej pod kątem ilości sprzedanych Państwu towarów w tym sklepie. 14.03.2025 o godzinie 18:04 (kasa 2 kasjer nr 6) byliśmy na zakupach, kupiliśmy 3 butelki oleju rzepakowego i na paragonie widniało, że było ich 4 (otrzymaliśmy tylko 3 butelki). Zobaczyli różnicę w domu, po czym wrócili do sklepu i opowiedzieli kasjerowi o problemie, na co kasjerka odpowiedziała: „Nie będziemy robić cyrku, nie mam na to czasu”. W rezultacie kasjer z bardzo niezadowoloną twarzą przyniósł brakującą butelkę oleju. Z trudem rozwjązaliśmy ten problem, ale jednak zostaliśmy w złym humorze.
-
Mirosława Zagrodzka ★★☆☆☆
Nie polecam. Dzisiaj zakupy robilismy z mężem i poprosilismy Panią ktora byla na sklepie aby otworzyła drugą kase bo jednak troche ludzi bylo. Usłyszelismy jedynie ze ma inne rzeczy do roboty tutaj niz siedzenie na kasie. Wstydziła by sie tak odzywac do klientow. Co do sklepu to ładnie zatowarowany. Palety to jak w kazdej biedronce.
-
Andrzej Wołoszyn ★☆☆☆☆
Duży parking. Wszędzie poustawiane palety. Trzeba przeciskać się z wózkiem zakupowym. Czynna jedna kasa z chyba najbardziej wyluzowany kasjerem (p. Wojtek- chyba). Spokojnie i bez żadnego pośpiechu skanował produkty na kasie a kolejka rosła, rosła,..... Pokryte pleśnią cytryny. Spleśniałe borówki 500 g.- akurat w promocji. Spleśniałe pomidory malinowe - akurat w promocji po 9,99 zł. Zdjęcia w załączeniu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Kasprzaka 8, Zieleniec, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku