Opinie

  1. Mariola Schleer ★★☆☆☆

    Ogólnie Pojechałam tam na obóz tenisowy byłam z dwoma dziewczynami Problem jest w tym że ktoś chyba nam świecił w okno latarką śniadanie było dobre jedna noc nie była jakoś wspaniała a o pokojach można powiedzieć jedno no mają swój styl mi jakoś on nie podchodzi Nie hejtuję No i ogólnie polecam ten hotel ale tylko na jedną dwie noce

  2. Em Ka ★★☆☆☆

    Hotel na szybką nocowankę jako pit stop w podróży jeśli nie masz żadnych oczekiwań, ale to żadnych - jest ok. Niestety widać, że lata świetności ma jakieś 19 lat za sobą i choć obsługa jest miła to nie zrównoważy to już sypiącego się z każdej strony budynku. Widać, że ostatnie inwestycje zostały tu dokonane w 2000 roku i od tamtej pory nic nie zostało tu odnowione czy zakupione i mam tu na myśli nawet obrus w restauracji. Z informacji znalezionych w internecie wynika, że właściciel zmarł, a spadkobiercy są na etapie postępowania restrukturyzującego (ugodowego) czyli próbują się dogadać ze swoimi wierzycielami. Co tłumaczy popadający w ruinę hotel i próbę „ciągnięcia” tego jako tako by na siebie coś zarabiał. I tak właśnie jako tako jest. Od biedy ujdzie. Duży potencjał, świetna lokalizacja. Gdyby pojawił się chętny inwestor można by było zrobić z tego obiektu piękny hotel.

  3. Mery White ★★★★★

    Organizowaliśmy urodziny w hotelu Gracji. Pani Iza zadbała o wszystkie nasze "zachcianki" i potraktowała nasze życzenia bardzo poważnie. Obsługa hotelu była wyjątkowo uprzejma i napewno wrócimy tutaj na następną uroczystość. Dziękujemy personelu hotelu za współpracę i umożliwienie nam naszych życzeń i życzymy wszystkiego najlepszego

  1. Wiktor Vogt ★★☆☆☆

    Standard basenu oraz sauny dosyć słaby. Cały basen zajęty przez szkółki pływackie. W szatniach i toaletach nieprzyjemny zapach, czystość również na niskim poziomie. Cały obiekt lata świetności ma już dawno za sobą. Przedsionek do sauny oraz korytarze wąskie. Jedyny plus, to że wejścia na basen i saunę nie są limitowane czasowo. Ruch na parkingu i na wyjeździe powinien być koordynowany z racji ciasnych przejazdów. Z hotelu nie korzystałem więc nie oceniam.

  2. Krzysztof Sulinski ★★★★☆

    Hotel ma już swoje lata co widać po pokojach i łazienkach, ale posiada basen , prywatny parking a śniadania są pierwsza klasa (Polecam) . Dużym atutem jest jego lokalizacja. Personel bardzo pomocny i uprzejmy.

  3. Rambo1410 ★★★★★

    Hotel the best 2025. Dobre jedzenie, super barman w restauracji,muzyka super lata 80 w disco bar. Basen olimpijski najlepszy, parking śniadanie w cenie,pokoje w stylu włoskim,ceny w restauracji ok. Zakopane może się uczyć od hotelu Gracja w Gorzowie Wlkp. Na parkingu murale fajne,ktoś namalował na ścianach fajne klimaty z filmu król skorpion.Jeszcze tu wrócimy,

  1. Jerzy Rakowski ★★☆☆☆

    Korzystam z siłowni która pamięta zaszłe czasy. Remontu już dawno nie widziała, a zwłaszcza toalety i prysznice. Sprzęt też już ma swoje lata. Klimatyzacja przy większej ilości osób mało wydajna co powoduje zaduch. Ceny natomiast takie jak w siłowniach, o niebo lepszym standardzie

  2. Łukasz Rogacki ★★☆☆☆

    Świetne położenie hotelu i miła obsługa na tym kończy się lista zalet. Pokoje w klimacie lat 90, TV nie sprawny, na balkonie hałas z klimatyzatorów. Na firmowe nocowanie może być, jednak prywatnie nie polecam.

  3. Anna Włochowska ★★☆☆☆

    Hotel w dobrej lokalizacji z dużym potencjałem, jednak na ten moment 4* to niestety jakiś marny żart. Ocenę wystroju zachowam dla siebie, bo to po prostu rzecz gustu, w nasz jednak nie trafił. Obsługa miła i pomocna, ale to poza sporym parkingiem chyba jedyny plus obiektu. Mieliśmy zarezerwowany pokój z dużym łóżkiem - jako, że często nocujemy w hotelach założyliśmy, że mimo wspólnego łóżka normą są osobne kołdry lub jedna kołdra, ale większa niż łóżko, co pozwala obu osobom wyspać się w cieple. Niestety nie tu - łóżko duże i nawet wygodne, jeśli ktoś tak,jak my lubi twardszy materac, ale kołdra była rozmiarów dla łóżka pojedynczego, więc jedno z nas wstało rano zziębnięte, bo do swojej dyspozycji miało cienką narzutę na łóżko. Hotel błędnie przyjął, że jeśli zamawiany jest pokój z jednym łóżkiem, to para całą noc spędza na tym samym boku, w pozycji na łyżeczkę na środku łóżka, bo chyba tylko w taki sposób jako tako każde mogłoby się cieszyć kołdra, a jednocześnie hotel zaoszczędziłby na ogrzewaniu. Pokój był przestronny, ale zimny i nawet odkręcenie grzejnika nie pomogło za bardzo, w nocy zmarzliśmy. Zaskoczył nas też kompletny brak zasłon i przezroczyste firanki - niby wiem, że każdy człowiek zbudowany jest tak samo, jednak nie sądzę, by ludzie przechodzący ulicą, na którą mieliśmy widok lub siedzący na ogródku, który w lecie zakładam cieszy się dużym powodzeniem, a był pod naszymi oknami, marzy o tym, by oglądać jak inni się przebierają, ubierają bądź wychodzą z kąpieli. Ogolnie pobyt w tym hotelu był bardzo średnim doświadczeniem. Zastanawia nas też fakt, jak to jest w lato i na wiosnę z cisza i spokojem, gdy zaczynają się imprezy a ludzie chętniej spędzają czas poza pokojem, bo nasz miał dwa małe tarasy, a ten z sypialni wychodził akurat na zadaszone miejsce, idealne do dłuższego posiedzenia przy sprzyjającej aurze. Podczas naszego pobytu hotel był prawie pusty, a i tak słyszeliśmy rozmowy osób, które wyszły na krótkiego papieroska, także śmiem wątpić, czy w lato da się tam wypocząć.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Gracja?

Hotel Gracja znajduje się przy Dąbrowskiego 20B, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Gracja?

Można skontaktować się z Hotel Gracja pod numerem +48 957 202 815

Jak można dotrzeć do Hotel Gracja?

Do Hotel Gracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements