Opinie

  1. Marcin Wilski ★★★★☆

    Miła i pomocna obsługa na stacji. Duży wybór towaru, dostępne jedzenie na ciepło i kawa. Dobry dojazd, miejsca parkingowe wystarczające. Usytuowany obok galerii handlowej "Ascana". Toalety w miarę czyste, jednakże brak działającej suszarki do rąk jak i papieru. Jedyny minus. Reszta wszystko bez zarzutu. Ceny paliwa jak na bp.

  2. Aleksander Zawadzki ★★★★★

    Zdecydowanie jedna z lepszych stacji w okolicy. Atrakcyjne ceny paliwa, a z promocjami w aplikacji jeszcze korzystniej. Zatankujesz szybko, bez kolejek. Obsługa uprzejma i pomocna. Duży, dobrze zaopatrzony sklep – można znaleźć wszystko: świeże kanapki, przekąski, ciepłe dania, kawę oraz napoje na każdą okazję.

  3. Anna ★★★★★

    Obsługa stacji paliw jest zawsze pomocna, uśmiechnięta i chętnie doradzi przy wyborze produktów, co sprawia, że każda wizyta jest przyjemna. Polecam to miejsce z uwagi na szeroki asortyment kaw i aromatycznych napojów oraz ekspresową obsługę, a atmosfera panująca na stacji zachęca do częstych powrotów. Dodatkowo, czystość i estetyka wnętrza oraz dbałość o komfort klienta podnoszą ogólne wrażenie na bardzo wysoki poziom

  1. Ela Sempowicz ★★★★★

    Dzisiejszy poranek okazał się dla mnie pozytywny i to dzięki przesympatycznej obsłudze na stacji paliw bp przy Konstytucji 3 Maja właśnie!Uśmiechnięta załoga, profesjonalne podejście do klienta sprawiły,że poza zatankowaniem auta skusiłam się jeszcze na kanapkę i kawkę!Szczerze polecam to miejsce i pozdrawiam załogę!!!

  2. Krzysztof Fiałkowski ★★★★★

    Dziś zawitałem na stację żeby coś zjeść po długiej trasie i muszę powiedzieć że dawno z tak sympatyczną załoga i obsługa się nie spotkałem Panie mile, urocze i przesympatyczne a szczególnie pani która sprzedała mi wielkiego brązowego misia dla córki, widać spokój i opracowanie po tej kobiecie. Życzył bym sobie więcej takich pracowników w innych miejscach. Pozdrawiam Panią serdecznie i dziękuję za miłą obsługę

  3. rebellious 64 ★★★★★

    Jestem częstym bywalcem na tej stacji i robiąc zakupy i tankując paliwo. do tej pory stacja niczym szczególnym się nie wyróżniała natomiast, przy ostatniej wizycie, która miała miejsce 10.11 br miałem przyjemność być obsługiwany przez nową pracownice ( Chyba Pani Izabela). naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tak profesjonalną rzetelna nie namolna ale skuteczna obsługę( kupiłem kawę sezonowa za poleceniem kasjerki.) Pani Izabela jest bardzo miła i wykwalifikowana.więcej takich osób jako pracowników. Sklep schludny,toaleta czysta-kawa pyszna Pozdrawiam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres bp?

bp znajduje się przy Aleja Konstytucji 3 Maja 70, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do bp?

Można skontaktować się z bp pod numerem +48 957 280 251

Jak można dotrzeć do bp?

Do bp można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements