Opinie

  1. Samuel Kalinowski ★★★★★

    Szybkie i proste formalności. Elastyczność zarówno przy wydaniu jak i zdaniu pojazdu. Uczciwe ceny. Zdecydowanie polecam!

  2. Amela Jasko ★☆☆☆☆

    Nie skorzystam z państwa usług więcej

  3. gorskijakub ★★★★★

    Wypożyczałem Renault Master. Pełen profesjonalizm i ludzka uczciwość- bezcenne i warte brania przykładu. - Zero problemów podczas całego procesu. - Kaucja 1000zł (zawsze stres), ale rozumiem, że zabezpieczenie musi być, bo ludzie nie szanują czasem nieswojego. Samochód oddałem jak przed wypożyczeniem, więc z kaucją nie było problemów. - świetny kontakt, co bardzo ważne. Kontaktowaliśmy sie podczas majówki. Konkurencja spała, grillowała, nie odbierała telefonów, lub zwodziła, nawet kiedy byliśmy po slowie (a czas mi się kurczył,do pilnego, umówionego od miesiąca wyjazdu). Konkurencja miała napisane 24/7, więc dzwoniłem, ustalałem,odbijałem się, ustalałem, stresowałem się i zero efektu... (3 różni wynajmujący) Dopiero, zrezygnowany, za czwartym razem trafiłem. RD-CAR czują klimat potrzeby wypożyczenia samochodu ze względu na presję czasu i załatwianie interesów. Czuć, że w transporcie siedzą od lat. - kulturalna, rzeczowa, spokojna rozmowa, a nie buractwo. - nie było chamskiego wymyślania usterek samochodu, żeby zbić kaucję. Reasumując: chcesz mieć spokój na głowie i rozwiązać problemy szybko i bez nerwów bierz samochód z ich firmy. Ps jak będzie potrzeba, to chętnie wrócę i wypożyczę coś jeszcze. Polecam!

  1. Patrol Ada ★★★★★

    Wszystko ok firma godna polecenia

  2. Weronika Maliszewska ★★★★★

    Serdecznie polecam! Kontakt profesjonalny i sympatyczny. Cena i warunki jak najbardziej w porządku. Na pewno będę wracać :)

  3. Wojciech Kowolik ★★★★★

    5 gwiazdek to za mało. Ugodowy gość , po prostu człowiek. Spóźniłem się 20 min, oczywiście wcześniej był telefon. Inna firma mogłaby naliczyc kolejna dobę. Auto w super kondycji, auto wydane zatankowane, umyte i odkurzone. Podejście do klienta perfekcyjne. Polecam w 100 procentach. Wcześniej czytałem opinie i nie ukrywam, że skupiałem się na negatywach. Nie wiem dlaczego takie wpisy były. U mnie wszystko grało.

  1. Marcin Mentel ★★★★★

    Mazda sprawiła się bardzo dobrze, wynajem bez zbędnych formalności, bardzo dobry i miły kontakt. Z czystym sumieniem polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RD-CAR Gorzów?

RD-CAR Gorzów znajduje się przy Lwowska 12, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RD-CAR Gorzów?

Można skontaktować się z RD-CAR Gorzów pod numerem +48 512 694 222

Jak można dotrzeć do RD-CAR Gorzów?

Do RD-CAR Gorzów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements