Dobre miejsce na nocleg w trasie. Pokoje może niewielkie ale czysto i schludnie a w dodatku za rozsądną cenę.
Zdjęcia
Opinie
-
J. Tabaka ★★★★★
-
WILK 725 (Zombiarek) ★★★★☆
Szczery ale prawdziwy komentarz.. (zaczynając od początku) dlaczego 4: Zacznę od minusów -(minus) czystość pokoi (nie będę wymieniał co znaleźliśmy przypadkiem przez dziecko) -(minus) Pan przy rejestracji który mysli że jeśli rozmawia z kobietą to może "kręcić" bo pokój za 230 zł a za sekundę sam się zakręcił i mówi 250 zł Ale zdziwił się bo ktoś słuchał każde słowo (na miejscu się okazało że na recepcji jest cały cennik wypisany) słabe zachowanie -(minus) trochę zimno było w pokojach w maju zwłaszcza dla dzieci 6m - 2 lata -(minusem) jak zajęliśmy kilka pokoi okazało się że w 1 na kilka pokoi śmierdzi papierosami szczelność okien -(pozytyw) faktycznie może dałbym i 3 gwiazdki ale o dziwo Pani była w recepcji bardzo kompetentna miła i dała wszelkie informacje stąd taka ocena a nie inna -(pozytyw) fajna lokalizacja budynku ALE głośna od ulicy -(mieszana opinia) pokoje z łóżkami pojedynczymi vs podwójnymi to niebo a ziemia jeśli chodzi o czystość i wygląd pokoju Kiedyś znów możliwe że za gościmy u Państwa
-
Andrzej Habiak ★★★★★
Byłem już w tym hotelu kilkukrotnie,nie jest to 5 gwiazdek,ale stosunek obiektu do ceny jest uczciwy . Polecam serdecznie.
-
Różowa Pantera ★★★★☆
Hotel w porządku za tę cenę nie ma co narzekać Bardzo miła obsługa w recepcji Pokoje w średnim stanie technicznym ale adekwatne do ceny samego hotelu
-
Grzegorz By ★★★☆☆
Lokalizacja to jedyny plus tego miejsca. Nie mam pretensji do właścicieli, ale w pokojach od strony ulicy nie ma mowy o odpoczynku i wyspaniu się. W nocy przejeżdżające ciężarówki powodują wrażenie jakby się spało pod mostem. Nadmieniam że przy zamkniętym oknie! I tak kilkukrotnie w ciągu nocy. Pokoje jak to w hotelu 2gwiazdkowym , trwają prace remontowe, śniadanie takie sobie.
-
Jan Balcerzak ★★★★☆
Pokoje nieduże a jest w nich wszystko co potrzebne, czysto. Szkoda (ale to niezależne od gospodarzy!!!), że pod oknami przebiega ruchliwa krajowa 22, brukowana o po niej gnają TIR-y, czekamy na koniec budowy obwodnicy
-
Wi No ★★★★★
Witek Lokalizacja bardzo dobra, parking zamykany na noc, obsługa bez zarzutu, pokoje, łazienka czyste, wygodne łóżka, cena też ok, brak negatywnych uwag. Na pewno skorzystam w przyszłości z hotelu.
-
Eksplorator3000 ★★★☆☆
Hotel znajduje się przy głównej ulicy w mieście. Ceny na średnim poziomie. W okresie zimowym kaloryfery praktycznie nie grzeją. Pokoje skromne, ale czyste. Lepiej nie brać pokoju od strony drogi, hałas przejeżdżających ciężarówek jest bardzo uciążliwy, niebawem powstanie obwodnica, więc powinno być lepiej. Możliwość płacenia kartą oraz BLIKiem. Edit: Nie wiem skąd u Pana pomysł, że opinia dotyczy tego roku. Odnosi się ona do poprzedniego roku.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Staropolski?
Hotel Staropolski znajduje się przy Bolesława Chrobrego 19, 66-500 Strzelce Krajeńskie, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Staropolski?
Można skontaktować się z Hotel Staropolski pod numerem +48 957 631 110
Jak można dotrzeć do Hotel Staropolski?
Do Hotel Staropolski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku