Kebab suchy,mało sosu a jak już jest to majonezowy a nie czosnkowy.Slaby.Z warzyw to sama kapusta
Opinie
-
Ola Kłos ★★☆☆☆
-
Przemek Szpakowski ★☆☆☆☆
Tragedia, nie wiem co się stało, zawsze dobry, dzisiaj nie dość, że zamówione 2 tortille i mała bułka, to dostaliśmy 3 bułki, ale ok szkoda czasu było więc zgoda. Mięso mieszane, tragedia (kurczak niedopieczony, żelkowaty z podejrzanymi frakcjami) wypluty na talerz, a kebab do śmietnika, szkoda, bo zawsze było ok.
-
Malak Malak ★★☆☆☆
Nic nadzwyczajnego. Zwykła kula mocy z frytkami z zamrażarki. Jak ktoś głodny to raz na rok można zjeść. Zamówiłem ten mega kebab na talerzu. Niby porcja dla dwóch ale mięsa tak średnio na dwóch. Ogólnie nie polecam.
-
Norbert Norbert ★★★★☆
Kula mocy, ale całkiem dobrym smaku, jak dla mnie mało podpieczone mięso, ale było sporo ludzi, może dlatego. Porcja całkiem słuszna, cena dobra. Surówki chrupiące i smaczne,
-
Grzegorz Świerczyński ★★☆☆☆
Zamówiłem kebaba z serem i podwójnym mięskiem, dodałem do tego porcje mięsa (czyli mięso x3) co kosztowało mnie prawie 50zl. Mięso to typowa kula słona jak z wieliczki, sosy pomagały. Niestety sera tam nie było a cały kebab ważył 400g. Nie chce wiedziec ile waży taki z pojedynczą porcja mięsa. Wziąłem sos czosnkowy i ziołowy a dostałem ostry. Na plus surówki i szybka dostawa przez glovo. Ale to było moje ostatnie zamówienie u Deniza.
-
Patryk Dziadek ★★★☆☆
Bardzo średni kebab, da się zjeść, ale jakość mięsa, suròwki, pozostawia wiele do życzenia, jakby to był jakiś bardzo tani kebab, to jeszcze ok.
-
Kacper Wilk ★☆☆☆☆
Dramat, duży doner który był nie do przejedzenia i ważył ponad 700g zmienił się w małego podlaka z 450g i kosztuje 30zl xD, odkąd ta blondyna obsługuje, porcję są małe, a duży kebab nie różni się niczym od małego, oczywiście brak jakiejkolwiek chusteczki w torbie na wynos.
-
Jagoda Kęprowska ★☆☆☆☆
Kebab kiedyś był pyszny teraz okropny, mdlisty, szczerze nie polecam . Krzesełka i ławki przed lokalem jakby ktoś się na nie zerzygał, brudne, wystające gwoździe i połamane deski. Brud i syf , aż nie chce się tam usiąść. Była to moja ostatnia wizyta.
-
Kacper W ★★☆☆☆
Kebab zjadliwy lecz bez szału,mięso smaku nie ma wcale, sosy mimo że mieszane to ani trochę pikantne nie jest. Nie polecam, 27 złoty za tortille lepiej zostawić na coś lepszego.
-
Jakub Byk ★★★★★
Najlepszy kebab w oryginalnym stylu bez udziwnień mimo ze sosy są pyszne najbardziej polecam wziąć kebaba bez sosu bo kurczak jest soczysty tak jak powinien i nie potrzeba sosu żeby całość była dobra
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab u Deniza?
Kebab u Deniza znajduje się przy Stanisława Moniuszki 25, 68-200 Żary, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab u Deniza?
Można skontaktować się z Kebab u Deniza pod numerem +48 666 378 924
Jak można dotrzeć do Kebab u Deniza?
Do Kebab u Deniza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku