Opinie

  1. Ola Kłos ★★☆☆☆

    Kebab suchy,mało sosu a jak już jest to majonezowy a nie czosnkowy.Slaby.Z warzyw to sama kapusta

  2. Przemek Szpakowski ★☆☆☆☆

    Tragedia, nie wiem co się stało, zawsze dobry, dzisiaj nie dość, że zamówione 2 tortille i mała bułka, to dostaliśmy 3 bułki, ale ok szkoda czasu było więc zgoda. Mięso mieszane, tragedia (kurczak niedopieczony, żelkowaty z podejrzanymi frakcjami) wypluty na talerz, a kebab do śmietnika, szkoda, bo zawsze było ok.

  3. Malak Malak ★★☆☆☆

    Nic nadzwyczajnego. Zwykła kula mocy z frytkami z zamrażarki. Jak ktoś głodny to raz na rok można zjeść. Zamówiłem ten mega kebab na talerzu. Niby porcja dla dwóch ale mięsa tak średnio na dwóch. Ogólnie nie polecam.

  1. Norbert Norbert ★★★★☆

    Kula mocy, ale całkiem dobrym smaku, jak dla mnie mało podpieczone mięso, ale było sporo ludzi, może dlatego. Porcja całkiem słuszna, cena dobra. Surówki chrupiące i smaczne,

  2. Grzegorz Świerczyński ★★☆☆☆

    Zamówiłem kebaba z serem i podwójnym mięskiem, dodałem do tego porcje mięsa (czyli mięso x3) co kosztowało mnie prawie 50zl. Mięso to typowa kula słona jak z wieliczki, sosy pomagały. Niestety sera tam nie było a cały kebab ważył 400g. Nie chce wiedziec ile waży taki z pojedynczą porcja mięsa. Wziąłem sos czosnkowy i ziołowy a dostałem ostry. Na plus surówki i szybka dostawa przez glovo. Ale to było moje ostatnie zamówienie u Deniza.

  3. Patryk Dziadek ★★★☆☆

    Bardzo średni kebab, da się zjeść, ale jakość mięsa, suròwki, pozostawia wiele do życzenia, jakby to był jakiś bardzo tani kebab, to jeszcze ok.

  1. Kacper Wilk ★☆☆☆☆

    Dramat, duży doner który był nie do przejedzenia i ważył ponad 700g zmienił się w małego podlaka z 450g i kosztuje 30zl xD, odkąd ta blondyna obsługuje, porcję są małe, a duży kebab nie różni się niczym od małego, oczywiście brak jakiejkolwiek chusteczki w torbie na wynos.

  2. Jagoda Kęprowska ★☆☆☆☆

    Kebab kiedyś był pyszny teraz okropny, mdlisty, szczerze nie polecam . Krzesełka i ławki przed lokalem jakby ktoś się na nie zerzygał, brudne, wystające gwoździe i połamane deski. Brud i syf , aż nie chce się tam usiąść. Była to moja ostatnia wizyta.

  3. Kacper W ★★☆☆☆

    Kebab zjadliwy lecz bez szału,mięso smaku nie ma wcale, sosy mimo że mieszane to ani trochę pikantne nie jest. Nie polecam, 27 złoty za tortille lepiej zostawić na coś lepszego.

  1. Jakub Byk ★★★★★

    Najlepszy kebab w oryginalnym stylu bez udziwnień mimo ze sosy są pyszne najbardziej polecam wziąć kebaba bez sosu bo kurczak jest soczysty tak jak powinien i nie potrzeba sosu żeby całość była dobra

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab u Deniza?

Kebab u Deniza znajduje się przy Stanisława Moniuszki 25, 68-200 Żary, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kebab u Deniza?

Można skontaktować się z Kebab u Deniza pod numerem +48 666 378 924

Jak można dotrzeć do Kebab u Deniza?

Do Kebab u Deniza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements