Opinie

  1. Kacper Wojtyniak ★★★★★

    Kebab naprawde pierwsza klasa, bułka chrupiąca, mięso rozpływa sie w ustach, sos totkowy fenomenalny, wszystko świeże i podane w kilka minut. napewno jeszcze tam wróce poniewaz zapomnialem o numerze od pani w blond włosach w tatuażach

  2. Leszek Orzeszek ★☆☆☆☆

    Kebab typu podlizna. Mam nadzieję że sanepid zamknie tę budę prędzej czy później. 39 zł wyrzucone w błoto. Jedynie cieszy mnie, że ziomkowi z pyszne sypnąłem tipa. Dno i wodorosty. Do zamknięcia, nie polecam.

  3. Bartek ★☆☆☆☆

    Mięso całkiem dobre ale frytki wydawały się nie dosmażone a warzywa nie Świerze. Obsługa średnia a wczoraj kiedy zamawiałem kebaba to zamówienie przyjmowała i robiła babka która miała kolczyki na pół twarzy, a to to jeszcze nic bo przy odbieraniu zamówienia widoczny był u niej wąs. Ten widok obrzydził mi jedzenie do takiego stopnia że nie potrafiłem zjeść

  1. Znany Anonim ★☆☆☆☆

    Dzien dobry, szczerze nie polecam jedzonka w tej budce. 1 rzecz ceny w menu a cena zamówionego produktu znacznie sie różnią. 2 rzecz mega słaba jakość mięsa niby (wolowe) wygląda jak zwykła kulka mocy a podczas jedzenia strzela w zębach jakby jakies kawalki kości.. Byłem juz kilka razy z różnymi odstępami czasowymi niestety za każdym razem zawiodłem sie jakością jedzenia. Jak na coś co otrzymujecie nie jest to warte 30 zl lub więcej. Dzis zamówiony kebab w bułce poprosiłem o mieszane sosy delikatnie ostrego oraz bez cebuli . Po otworzeniu zamówienia mala ilość mięsa w stosunku do surówek, w kebabie znajdowały sie jakies male kawalki cebuli (prosiłem aby jej nie bylo) sos jakiś słabej jakości mega wodny ale no niestety nie był on mieszanka jak zamówiłem w bułce znajdowal sie jedynie sos jakiś ziołowy nie wiem (bialy) bulka która otrzymałem podczas jedzenia zaczęła rozpadać sie na kawalki . Sumując, odradzam stołowania się w tej budce moj posiłek dzis wylądował w koszu.. Ps; prosba do osoby która to prowadzi, płacąc chcemy jakość a nie produkt ktory nadaje sie do wyrzucenia..

  2. Aga K ★☆☆☆☆

    Zamawialiśmy wczoraj 2 tortille. Obie nie trafiły w nasz gust a mamy bardzo małe wymagania :/ Kebaby zimne , sosu w ogóle nie było czuć. Mięso w smaku też nienajlepsze. Obsługa miła

  3. Maciek G ★★☆☆☆

    Tak wyglada kebab za 31 zl. Wiecej bulki niz dodatkow w srodku. Porażka.

  1. Kati ★★★★★

    "Odwiedziłam Bafra Kebab w Żarach i teraz mam problem... Każdy inny kebab smakuje jak papier! Mięso - wołowinka, soczyste, sosy tak dobre, że powinny mieć własnych ochroniarzy, a porcja większa niż moja silna wola na diecie. Obsługa miła, jakby dostawali premię za każdy mój uśmiech. Jeśli szukasz kebaba, który zmieni twoje życie (albo przynajmniej rozmiar spodni) – to jest to miejsce!"

  2. Fredy Fredy ★☆☆☆☆

    Słabiutko mięska co kot napłakał oszczędność w chuj Na Szczytnicy wiele więcej mięska dają i o wiele smaczniejszy

  3. Sebastian Wròblewski ★☆☆☆☆

    Nie polecam z całego serca. Płacić za tortille w której jest sama surówka z kwaśnymi sosami to jakieś nieporozumienie... Zastanawiam się czy te sosy nie skisły a kebab najgorszy jaki w życiu jadłem ...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bafra Kebab?

Bafra Kebab znajduje się przy Katowicka 26, 68-200 Żary, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bafra Kebab?

Można skontaktować się z Bafra Kebab pod numerem +48 789 604 859

Jak można dotrzeć do Bafra Kebab?

Do Bafra Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements