Opinie

  1. Łukasz Golińczak ★★★★★

    Zamówiłam patery do miasta oddalonego o 30 km .Wszystko na czas i dobrze zabezpieczone -przyjechały smaczne i cieplutkie (nawet gorące ). Polecam wszystkim .Jedzonko świeże i smaczne !

  2. Magdalena Nowik ★★★★★

    Przepyszne dania, świeże składniki i świetny smak w każdym szczególe — zdecydowanie polecam!

  3. Kasia Paloma2 ★★★★★

    Duże smaczne porcje. Zupa z krewetek rewelacja. Bardzo sympatyczna obsługa i synek zadowolony z kotleta schabowego:) wielkości talerza. Polecam

  1. Marcin Mielczarek ★★★★★

    W piątek 4 lipca 2025 r. po raz pierwszy odwiedziłem Bar Sajgonka w Lubsku i zarówno zamówione na kolację dwa dania (zupa won ton oraz chrupiący kurczak z makaronem) jak i miejsce zrobiły na mnie duże wrażenie. Obydwa dania zostały świeżo przygotowane specjalnie dla mnie, bardzo mi smakowały, były odpowiednio przyprawione (czyli lekko ostre, szczególnie zupa, ale nie nadmiernie), a ich porcje miały naprawdę imponujące rozmiary. Pani, która jest właścicielką tego baru i ma dwudziestoletnie doświadczenie w przygotowywaniu kuchni wietnamskiej, jak i jej pracownice, zdecydowanie wiedzą jak należy przyrządzać wietnamskie jedzenie aby było nie do odróżnienia od tego gotowanego przez wietnamskich kucharzy, miało odpowiednie smaki i jakość. Lokal jest urządzony z gustem, czysty i estetyczny, wyraźnie widać że załoga bardzo stara się i że zależy jej na zadowoleniu klientów. Ceny są przystępne, atrakcyjne i zbliżone do tych w innych wietnamskich restauracjach i barach, jak choćby Song Lam na tej samej ulicy lub tych z sieci Hanoi w województwie dolnośląskim. Wybór dań jest bardzo duży, więc na pewno odwiedzę to miejsce przy kolejnej okazji, ponieważ uwielbiam kuchnię wietnamską i lubię jej próbować w nowych miejscach. Zdecydowanie polecam!

  2. Bartek Lewandowski ★★☆☆☆

    Słabo. Chrupki kurczak. Zamiast fileta, ktory powinien tam być oskubane udo kurczaka w panierce. Oszczędność totalna.

  3. Marek K ★★★★★

    Kaczka z makaronem Shang Hai-petarda! Soczysta, chrupiąca-polecam. Na deser banan w cieście smakował jak w Azji. B.mila Pani obsluguje . Pozdrawiam

  1. Kamil ★★★★★

    Było pysznie, porcja duża i zadowalająca. Obsługa bardzo miła.Napewno wrócimy do tego miejsca.

  2. Anita Szyszko ★★★★★

    Było pysznie, porcja duża i zadowalająca. Kupiliśmy na wynos, ale na bank wrócimy i zjemy na miejscu również.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Sajgonka Ewelina Wymiatał?

Bar Sajgonka Ewelina Wymiatał znajduje się przy Bohaterów 3d, 68-300 Lubsko, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Sajgonka Ewelina Wymiatał?

Można skontaktować się z Bar Sajgonka Ewelina Wymiatał pod numerem +48 501 590 527

Jak można dotrzeć do Bar Sajgonka Ewelina Wymiatał?

Do Bar Sajgonka Ewelina Wymiatał można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements