Opinie

  1. Wojciech Jeleniewski ★★★☆☆

    Obsługa bardzo miła. Burger też smaczny, oprócz bekonu proponowanego przez pracownika. Bekon był z chrząstkami (już wiem, dlaczego to zrobił...) frytki super, choć dla niektórych mógłby się wydawać suche. Stoły do wyczyszczenia.

  2. Md Atikur ★★★★★

    Kebaby i burgery tutaj są naprawdę wyjątkowe! Smak, jakość i świeżość sprawiają, że to najlepsze miejsce w okolicy. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, gorąco polecam spróbować!

  3. Mikołaj Szkudlarek ★★★★★

    Przepyszny Lavash Meksykański (z boczkiem i serem), tylko wołowina i sosy mieszane. Surówki świeże, mieszanka sosów orzeźwiająca, miejscami ostra i słodka. Wystarczająco duży żeby dorosły, głodny facet najadł się. Dla mnie odkrycie roku że mięso wołowe ze smażonym boczkiem i skwarkami tak dobrze się komponują. Polecam serdecznie! Pani z obsługi bardzo miła, a Pan cudzoziemiec robiący posiłki bardzo ładnie mówi po polsku.

  1. Kamil Pająk ★☆☆☆☆

    Zamówiliśmy 2 burgery. Mięso mrożone, pełne chrząstek. Nie dało się tego jeść. Połowe wyplułem. Ceny z menu inne niż te na paragonie. Posiłek dla dwoje zaserwowany na jednej tacce. To tak jak by jeść z jednej miski. Wystrój zrobiony po Januszowemu, na odwal. Pełno plam i brudu. Meble chyba z odzysku. Zwiędnięte słoneczniki na stolikach. Opinię kieruje do właściciela lokalu a nie do pracownika, który pomimo innej narodowości jest bardzo uprzejmy. Ceny wygórowane a jakość to dramat. Jedno z gorszych miejsc w Krośnie w którym jadłem. A zatem Panie właścicielu, polecam dołożyć starań i zmienić dostawcę mięsa, zadbać o wystrój. To dużo nie kosztuje a zdecydowanie poprawi atmosferę. Na chwilę obecną nie polecam tego miejsca.

  2. Jan Kowalski ★★★★★

    Smaczny kebab, ścinany na świeżo. Porcja na spokojnie do najedzenia. Polecam

  3. Henry B ★☆☆☆☆

    Obsługa miła, lokal czysty, cena wysoka jak na taki lokal. Zamówiłem małego kebaba w lawaszu i to był jeden najgorszych kebabów w moim życiu, porcja duża ale zimna, mięso bardzo dziwnej konsystencji, surówka sama kapusta...to do przeżycia różnie można trafić , ale sos wykonany wyłącznie z majonezu tłusty bez smaku jednym słowem DRAMAT !!! Omijać szerokim łukiem !

  1. Bartek Kucharski ★☆☆☆☆

    Burger fatalny – bułka słabej jakości, wołowina bez smaku i nieposolona, a sosy to tylko majonez i tani BBQ. Na dodatek widziałem, jak pracownik upuścił bułkę na ziemię, otrzepał i chciał użyć. Zero higieny – nie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BD KRÓL KEBAB & BURGER?

BD KRÓL KEBAB & BURGER znajduje się przy Pułaskiego 11, 66-602 Krosno Odrzańskie, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BD KRÓL KEBAB & BURGER?

Można skontaktować się z BD KRÓL KEBAB & BURGER pod numerem +48 539 117 963

Jak można dotrzeć do BD KRÓL KEBAB & BURGER?

Do BD KRÓL KEBAB & BURGER można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements