Opinie

  1. Ewa Zasuwa ★★★★★

    Duże porcje, więc zawsze biorę jedną na dwie osoby. Każdy mężczyzna jedną porcją powinien się solidnie najeść. Polecam.

  2. Paulina B. ★★★★★

    Przepyszne kluseczki śląskie z polędwiczkami wieprzowymi w sosie kurkowym. Naprawdę smacznie. Polecam.

  3. Jingells Miscz ★★★☆☆

    Za plastikowe sztućce jedząc na miejscu powinien być kryminał. Gyros z przyczepy w starym miejscu smakował lepiej, był robiony na świeżo a ten wydawał sie być odgrzewany. Surówka to byłe praktycznie same liście sałaty.

  1. Marek Polanin ★★★★★

    Zdecydowanie polecamy to miejsce,bardzo miła obsługa. Dania są bardzo smaczne i nie są drogie! Karta dań jest obszerna i urozmaicona, każdy znajdzie coś dla siebie.

  2. Nataniel ★★☆☆☆

    Na ogół kiedyś bardzo dobre jedzenie i miła pani dowodząca ale ostatnio coraz gorzej z jedzeniem, ogórkowa była bardzo tłusta. Osoba robiąca obiady nie wykonuje zamówień poprawnie, to nie pierwszy raz gdy proszę o jeden typ surówki a dostaje albo dwa inne lub jedną co chciałam a drugiej którą wiedziałam że nie zjem więc nie zamawiałam. Zaczynam się zrażać do nich.

  3. Emilia Franczak ★☆☆☆☆

    Podają jedzenie na jednorazowych talerzach i sztućcach. Porażka Zepsute surówki, kelnerka pytała się po poprzednim zgloszeniu od innego zamawiającego czy naprawdę jest to zepsute po potwierdzjacej odpowiedzi BRAK REAKCJI. NIE WROCIMY. nie jest świeżo

  1. Agnieszka S ★★☆☆☆

    Zamówiliśmy świeżynkę z ziemniakami. Talerze i sztućce jednorazowe. Niestety jedna z surówek była zepsuta i niejadalna, śmierdziała. Po zwróceniu uwagi okazało się, że obsługa świadomie wydała niejadalną surówkę. Nawet słowa przepraszam nie usłyszeliśmy. Nie polecam tego miejsca.

  2. MrDzuma123 ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie, szaszłyk w zestawie za 28zl! Jedyne co to gdyby były normalne sztućce nie plastikowe, mimo wszystko knajpa na pięć! Pozdrawia motocyklista z niedzieli

  3. Dominik ★★★★★

    Pyszne jedzonko, bardzo miłe panie obsługujące, duże porcję i w bardzo przystępnej cenie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RataTuje?

RataTuje znajduje się przy Pocztowa 18, 66-600 Krosno Odrzańskie, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RataTuje?

Można skontaktować się z RataTuje pod numerem +48 609 407 189

Jak można dotrzeć do RataTuje?

Do RataTuje można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements