Wspaniała restauracja w Lubniewicach. Wejście możliwe również od strony jeziora przez ładnie urządzony ogród. W restauracji sale też gustownie urządzone z ciekawymi obrazami a z tarasu piękny widok na jezioro. Najważniejsze oczywiście to jedzenie oraz obsługa i tu jedno i drugie na 5, jedzenie pyszne a obsługa bardzo miła. Polecam smażonego halibuta, ryba soczysta, dobrze przyprawiona i wręcz rozpływająca się w ustach w zestawie z dużymi, dobrze wysmażonymi frytkami i surówką. Na plus zaskoczyła mnie również kawa z lodami pistacjowymi, ciekawe połączenie. W tle delikatna muzyka. Ogólnie szczerze polecam to miejsce i jak będę ponownie w okolicy to na pewno tu wrócę skosztować innych specjałów :-)
Zdjęcia
Opinie
-
Bogdan Siwiński ★★★★★
-
Gaba Bielecka ★★★★★
Zjedliśmy dwa sandacze z zestawem najlepszych frytek na świecie. Jedna grillowana. A druga smażona. Obie absolutnie fenomenalne. Uroku dodawał piękny przemyślany wystrój,kwiaty na stole i widok na jezioro. Obsługa kelnerska młodziutka, ale zacnie wykonująca swoją pracę. Z uśmiechem i zaangażowaniem. Nawet dostaliśmy wodę dla psów, których obecność nie stanowiła problemu. Interesujące desery przykuwały oko, ale po solidnym posiłku, niestety nie zmieściły nam się słodkości :) Pysznym dodatkiem były bezalkoholowe drinki, podane w piękny pro sposób. Dziękujemy serdecznie za kulinarne przyjemności!♥️
-
duchysawszedzie _ ★★★★★
Najlepsza restauracja jaką ostatnio odwiedziłam! Na początek zostaliśmy poczęstowani chipsami ryżowymi oraz wodą z cytryną, obsługa była bardzo miła i kelner pilnował czy aby niczego nam nie brakuje. Pyszny, świeży i chrupiący chłodnik, natomiast ryba była najlepsza jaką jadłam w życiu, nie przesadzam! Smażona chyba na klarowanym masełku, z chrupiącą skórką i domowymi frytkami, idealna! Wszystkie nadmorskie smażalnie powinny się tego nauczyć ;) Obiad zakończyliśmy pyszną kawą i ciastem. Ceny były przystępne, a jakość wszystkiego naprawdę top! Restauracja posiada duży taras ze stolikami z widokiem na jezioro. Bardzo polecam to miejsce, jak następnym razem odwiedzę Lubniewice to wizyta w tym miejscu będzie obowiązkowa :)
-
Marta M. ★★★★★
Najlepsza ryba, jaką jedliśmy! Ceny naprawdę przystępne, a jakość jedzenia – pierwsza klasa. Obsługa na najwyższym poziomie, szczególne podziękowania dla Kuby – młody, bardzo pomocny i niezwykle kulturalny człowiek. Dzięki niemu nasza wizyta była jeszcze przyjemniejsza. Serdeczne podziękowania i na pewno wrócimy!
-
Jacek Wski ★★★★★
Jedzenie pyszne. Lokal nowy, z przyjemnym wystrojem, pięknym widokiem na jezioro. Sala restauracyjna niewielka, ale jest też miejsce na tarasie i w ogrodzie. Ekipa kelnerska pełna dobrych chęci i zaangażowania. Jestem pełen szacunku dla ich pracy, w szczególności, gdy pomyśli się o tych wszystkich pokonywanych w górę i w dół stopniach. Na pewno wrócę spróbować innych dań.
-
Meg Capricorn ★★★★★
Świeże, bardzo smaczne jedzenie. Jak jest duże obłożenie to trzeba poczekać ale to jest oczywiste i zdecydowanie warto. Miła obsługa. Restauracja z pięknymi widokami dodam. Cieszę się że w Lubniewicach pojawiło się to miejsce. Zdecydowanie polecam.
-
Artur Michalski ★★★★★
Niezapomniane kulinarne doświadczenie! Od pierwszego kroku w restauracji czuć było wyjątkową atmosferę – przytulne wnętrze, miła obsługa, która od razu sprawia, że czujesz się mile widziany. Jedzenie? Absolutnie znakomite. Na start "chłodnik" potem "dorsz z pieca" i na deser "affogato pistacjowe". Każde danie było dopracowane w najmniejszym detalu – od sposobu podania, przez aromat, aż po wyrazisty i zbalansowany smak. Obsługa na najwyższym poziomie – uprzejma, uważna, ale nienarzucająca się. Czuć pasję i zaangażowanie całego zespołu. Dzisiaj czas oczekiwania na dania był pewnie dłuższy niż zazwyczaj ale rozumiem, że to szczyt długiego weekendu. To miejsce do którego z przyjemnością będę wracać.
-
Anna Badura-Kobiela ★★★★★
Bardzo klimatyczne miejsce. Restauracja gustownie urządzona, piękny ogród i taras z widokiem na jezioro. Wszyscy zadowoleni ze swoich dań. Koniecznie trzeba spróbować rybki i pistacjowego affogato, polecamy !
-
Piotr Pławski ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie w ładnej restauracji z pięknymi widokami. Miła i pomocna obsługa
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Pycha Smaki?
Restauracja Pycha Smaki znajduje się przy Osadników Wojskowych 6, 69-210 Lubniewice, Lubuskie, Polska
Jak można dotrzeć do Restauracja Pycha Smaki?
Do Restauracja Pycha Smaki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku